Přejít na výpis diskuzí

Michal Suchánek

OSOBNOST 31.12.2006 
116 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • The hejký

    FNUK TO BYLO NA VANOVOU STIOM MEJLEM JAK SEM PSALA :DDDDDDDDDDDD *15*
  • Kontakt Vladánek

    čau.tady je taky Suchánek,ale Josef.
    Kosta z Akráče mi dal 2 čísla tel. na bráchu,ale nemůžu se dovolat,má nějakou změnu?nebo je v cizině?díky
  • Michaluv syn

    Ahoj,uz dvakrat jsem v Praze videla Michala Suchanka se svym synem.Jeho syn(tusim, ze Jachym) je asi o dve hlavy vetsi nez Michal *1* Ale hrozne moc se mi libil,prosim vas nemate nekdo na Jachyma nejaky kontakt?Dekuji moc Klárka *8*
  • Edison

    jste dobrý! Jakto že Genzr řekl stejný vtip na svym funclubu?? Ste to našli spolu co? hmmm
  • michal

    Čau Michale Jsem steně starej jako ty ,ale na rozdíl od tebe jsem polodivokej Brňák.I přez to že nemůžem cajzly ani vidět , tak tebe s Geňou bych viděl docela rád a nejen já čau tomson125
  • Hmm

    Hele jako tady je fakt někdy Michal Suchánek ju? To je divne.. jako wopravdu , Já teda nevim...
    he ale ten vtip byl good:-))
    Jsem od Richarda Adama tak od jeho pritelkyně dcerka...
    možna víš *9*
    Já nevim abych sem nepsala blbosti -protoze tady treba neni suchanek..:-P
    ALE OK: napiš na mejl.. ciao:-P *4*
  • Dík za vzkazy

    Za to, že o mě tady tak pěkně (ale i méně pěkně) píšete, vám teď povím jeden nový vtip. Víte, jaké jsou 3 stupně obezity? 1 stupeň - nevidím si na něj, 2 stupeň - nevidím si na něj když mi stojí, 3 stupeň - nevidím která mi ho kouří. *4* Mějte se šílenci a přeju dodatečně mnoho štěstí v novém roce 2008.M.S.
    • svecova

      Re: Dík za vzkazy

      Omlouvám se zapoměla jsem napsat že mi vás je líto že vám tu ti rozmazlení....nadávají.
    • svecova

      Re: Dík za vzkazy

      Neřekla bych že se tady o vás píšou moc skvělé věci *7* ,ale to nevadí váš vtip je skvělý!!! chodte na tuhle stránku častěji!!jste můj idol! *14* *3*



      naschle Míša Švecová
      • Re: Re: Dík za vzkazy

        Milá Míšo,nikdy v životě by Michal žádnej takovej vtip nenapsal,to mě věřte a myslím,že by tady vůbec nic nenapsal
        • Re: Re: Re: Dík za vzkazy

          Nevím,zda Michal chodí sem na tuto diskuzní stránku ale reaguji pouze na poznámku ,že by Michal nikdy žádný vtip nenapsal.Je vidět,že jste ho špatně odhadla,Michal je totiž takový magor, *1* že si nebere servítky nikdy a před nikým *15* Myslím,že tento vtip mohl nakrásně pustit právě on a pokud ne,nevadí.Vtip je docela ok *3*
  • Pravda či drb?

    Nevím jestli je to pravda nebo drb, ale ve škole si ptáci cvrlikají něco o tom, že Michalova sestra PaedDr. Eliška Suchánková učí u nás v Ivančicích na gymnáziu (www.gjbi.cz), ale na netu o tom nemůžu nic najít... Prý se nemají rádi kvůli tomu že paní Suchánková nemá ráda Michalův humor... kdyby o tomhle někdo něco našel, potvrdil či vyvrátil, ať mi prosím napíše na e-mail.
  • Suchos

    Suchos je nejvetsi rizek pod sluncem!!!S Genou to nejvic vodej!!!
  • borec na konec

    Ja ho viděl několikrát v civilu (to jako nenalíčeného)a líbí se mi že se snaží být přirozený a s panem Genzerem je to snad nejlepší dvojka jaká se hned tak nevidí.Akorát mne zklamal pořad jsi chytřejší než páťák.To považuji za naprostý propadák a měly by se vrátit ke svému starému humoru.Jeho tvář je sice starší ale jeho mladická tvář rozzáří kdejakého fajnšmekra komedií. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit