Přejít na výpis diskuzí

Michala Hergetová

OSOBNOST 8.8.2012 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to bejvalá šlapka,ale jinak v pohodě.
    • Neměl bys takhle mluvit o svojí matce. Dokonce ani ona si to nezaslouží, i když už na svět přivedla něco jako seš ty.
    • Zdroj?
  • Míša je podle mě super moderátorka,má profesionální vystupování,je krásná,vypadá sexy,je radost slyšet zprávy nebo diskuse na čt 24 v jejím podání,přeju jí hodně ůspěchů v její práci a štěstí v osobním životě *3*
  • Míša měla narozeniny, přeji dodatečně vše nejlepší a hodně zdraví a štěstí *14* .
  • Je to opravdu krásná žena, ze které se podlamují kolena. Oblečení je vždy dokonalé a dle poslední módy. Ideální žena pro módní přehlídku. Bohužel, jako novinářka sotva průměr. Projev poněkud zadrhávající, časté přebrebty a informovanost kusá. Teď jsem ji poslouchala o školství, o kterém toho moc neví, a možná může vycházet pouze z faktu, že chodila do školy. Věřím, že chodila.
    • Ej děvucho, tobě se asi něčeho nedostává ...
    • Vítečková je patrně dokonale informována, stejně tak je schopna plynulého projevu. A řeknou mi, pro jakou televizi pracujou? Že jsem je zatím nikde neslyšel ani neviděl. Že oni budou závistivá nehezká bréca, absolventka Vysoké školy života, která umí jen kydat špínu na ty úspěšnější, krásnější, lepší?
  • Je to sexy kočka.
  • jirik
    Michalo . Jste přesně ten typ moderátorky jenž na sebe strhne pozornost.Atˇv dobrém tak ve zlém.
  • Jste nádherná žena s úžasně sexy mimikou
  • krása a titul není vše....bohužel poslušnost a dobré korýtko dokážou dělat divy
    • O jaké divy jde v případě této nádherné dámy? Tyhle žlučovité flusance od totálních niemandů mě vážně fascinují. Nehledě na to, že pokud není člověk diktátorem v banánové republice, tak musí být poslušný. Tu vůči zaměstnavateli, tu vůči státním orgánům, v mládí vůči rodičům a pedagogům.
  • Jste opravdu velice krásná, smyslná a tajemná žena s orientálníma očima. Fandím Vám!!!
  • divnej kukuč.... takovej zlej..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit