Přejít na výpis diskuzí

Michala Hergetová

OSOBNOST 8.8.2012 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No zrovna tahle mi nechybí má zlé oči a jde z ní strach fuj je ošklivá. *12* *16*
    • Tak sem dej svojí fotku, ať se pobavíme. I když chodící mindrák by potřeboval spíš politovat, co?
      • Pisatel vyjádřil pouze svůj názor, kašpare. Nikdo ti nebere ,to že máš při sledování ruku v kapse a slintáš u toho jak Bernardýn.
        • Pisatel nevyjádřil názor, ale vyblil sem urážku. Kašpare. A nejsem prase jako ty, který ženu vidí jen jako sexuální objekt. Jdi si koupit další nemravný časopis a ukájet se, patrně ti to hodně chybí, když musíš své představy ventilovat sem.
          • Pokud to tak sleduji urážíš a zesměšňuješ pouze sám sebe. Podle mne trpíš sníženou formou gelotofobie a imaginárně s formou katagelasticismu. Zamysli se nad sebou, přečti si pozorně své předešlé příspěvky a pak hodnoť a kritizuj ostatní. Ve tvém případě, bych raději nekonvertoval a už vůbec nikoho nehodnotil. Toto je pouze dobrá rada pro tebe. S pozdravem Jered.
            • Svůj pozdrav si vezmi a nechej se s ním vyfotit. Pro směšného každý směšný, pro hloupého každý hloupý. Měl bys dát pozor na používání cizích termitů, neznáš-li je suterénně, anebo nejsi v bobré konvici. Je zde totiž velké rizoto, že tvé počínání může skončit fiatem. Tváříš se sice jako suvenýr, ale vrátí se ti to jako bu...merang.
          • Ty si opravdu ubožák :-)
            • Děkuji za skutečně věcný názor, ještě něco?
      • Koukám, že jsi důležitej-a jak pr-el před sr-ním *11*
        • Velice inteligentní názor. Ještě něco?
  • Škoda, že tak na rok zmizí z obrazovky (ale má recht, 2 děti jsou super). Snad ji nevyštípe Kroužková ze Studia ČT24 a flek v 90´ jí taky zůstane. Je jediná, která mě udrží u "skvělé" České televize. Krásná, podmanivá ženská.

    26/3 2017
    • Tak to vypadá, že nám Míša z obrazovky už nadobro zmizela , snad se jí bude v průběhu přestávky dobře dařit a vrátí se. Kdyby místo ní zaskakovala Zuzana Tvarůžková tak by mi to vůbec nevadilo, naopak. Patří mezi nejkrásnější moderátorky, které ČT má. Moc nechápu proč vůči ní má tolik lidí averzi, krom toho, že je nádherná tak dělá svojí práci dobře. Vůči některým politiků je nutné být tvrdý a neuhnout z položeného dotazu. Když se kroutí jako žížaly tak je nutné je maličko podusit, což Zuzana dělá skvěle.
    • Škoda. Raději měla zmizet Tvarůžková.
  • Přitažlivá, krásná a sexy moderátorka, která ráda odvážné výstřihy. Mimochodem, kozičky má perfektní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit