Přejít na výpis diskuzí

Michèle Mercier

OSOBNOST 31.12.2006 
86 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MICHELE

    Mám Angeliku moc ráda a dost často se na ni dívám na videu,protože ta romantika tam je úžasná.Přesto,že ji bude 70let,je to pořád krásná ženská.Škoda jen,že těch filmů s ní,známe tak málo,přesto můžu říct,že Angelika vítězí na prvním místě.IVANA *4*
  • Životopis

    Už je to dost dlouho co jsem vytvořila životopis Michaele ale pořád tu není jen fotky co jsem sem dala stejný den *9*
  • Angelika

    Angelika je supeeer.... A jestli jste viděli muzikál, tak ten je taky boží. DOPORUČUJU *4* *3*
  • Bezva!!

    Angelika skvělí film!Mám ho strašně ráda!!! *3*
  • j

    jako angelika je fakt kráááááááááááásná
  • Bohyně

    Úžasná a nádherná! Kdybch tak vypadla jako ona! *9*
  • Má Angelika

    ahoj všichni,mám ráda Angeliku stejně jako vy,jsem její velká fanynka snad od narození,sbírám její veškeré materiály a každý nový obrázek mi udělá pokaždé velkou radost,jestli se chcete s mnou podělit o další dokumenty, budu velmi ráda,Zdraví Vás všechny Danda Mašková z Neratovic. *4*
    • Re: Má Angelika

      ahojky angeliku mam strasne rada ,ted ji davaji na prime a primo hltam kazdy dil.Taky jsem cetla o ni v casopise kde rikala ze lituje ze angeliku vubec hrala.Pry ji vubec nikdo neohodnoti za jeji ostatni filmi.Myslim ze je to velka skoda ze si to mysli,protoze ji hrala naprosto uzasne. *3* *4*
  • THE BEST OF

    Jako Angelika je naprosto dokonalá!!! *4*
    • Re: THE BEST OF

      ahojky Angelika je fakt suprova.
  • To nie je na tej fotke Michele mercier ale Brigitte Bardot!!!!
    • soliter

      lADY HAMILTON

      NA VŠECH FOTKÁCH JE M.MERCIER.BYLY SI S B.BARDOT PODOBNÉ.MEZI NIMI SE GOLLONOVY ROZMÝŠLELI,KTERÁ ROLI DOSTANE.ROZHODLI SE PRO MÉNĚ OKOUKANOU TVÁŘ M.MERCIER A UDĚLALI DOBŘE.TAKŽE SE NEHÁDEJTE,NA FOTKÁCH JE JEN M.MERCIER!!!! *13*
      • Re: lADY HAMILTON

        ne opravdu na jedne s fotek je nekdo jiny ann margaret 6 radek 3 od leva
    • Re:

      jsi na omylu asi se v tom vůbec nevyznáš *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit