Přejít na výpis diskuzí

Michèle Mercier

OSOBNOST 31.12.2006 
86 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • angelika

    Ahoj všichni,je mi 31,ale od dětství na angeliku nedám dopustit.Nemyslím,že existuje krásnější film a herečka,moc krát sem ji viděla i četla o ní knížky.Jen je mi líto,že v české televizi není možné vidět i jiné filmy s Michéle.
  • soliter

    Michalka

    Dávám sem fotky naší krásky i z jiných filmů i pár civilních.Můžete porovnávat.Je to opravdu nádherná ženská! *3*
    • janickadp

      Re: Michalka

      Já si myslím že na dvou fotkách není Michéle Mercier. To je nikdo jiný na 100%
    • Re: Michalka

      je to nejkrásnější Angelika co znám mám dokonce její fotky z Angeliky mám jí moc ráda.
  • soliter

    Joffrey

    Angelika je stará dobrá klasika.Nedivím se,že se ještě nikdo nepustil do nové verze.Režisér Borderie nasadil lat'ku velice vysoko.Výkony M.Mercier a R.Hoseina ještě umocnil skvělý dabing Libušky Švormové a Josefa Langmilera.Je to film,který se bude líbit dalším a dalším generacím.Je to snad malé zadostiučinění M.Mercier pro kterou se tato role stala svým způsobem prokletím.Film se může rovnat i knížce od Gollonových,kteří si jen tak pro zajímavost M.Mercier na hlavní roli svého románu osobně vybírali.Zdravím všechny kterým filmy o Angelice učarovaly a učarovávat budou.... *14*
  • ANGELIKA

    ahoj Angelika je super sháním tento film ,,You Can't Win 'Em All,, nevíte nikdo ? dík mail: jeanmare@email.cz *3*
  • millagros115

    mno..tak jako

    Angelika je úžasná ženská, ale tajk trochu kur*a..třeba mně ukamenujte, ale už ve třetím díle měla těch milenců kolik?? 4??

    JAko já mám angeliku moc ráda, ale tohle mi na ní trochu vadí, Jo a Michelle merciér byla prej ale strašná koza..ale tak to je každýho věc, no....
    • janickadp

      Re: mno..tak jako

      Jak jako koza?? *7* *8*
  • super

    Angelika je bozi film! Angelika = Inteligentni, krasna a sexy!
  • prozba od všech

    hele jak se můžu přidat do klubu mě to nějak nejde, tak prosím o kohokoli za radu. díky Miška
  • karinkas

    karinka S

    Zravím tady všechny v klubu ,tak jsem se tady přihlásíla ,moc se mi totiž libi film angelika na to bych se mohla pořad divat ,protože Michele je tak krásná a super to zahrála.I když je ji 69 roku tak stále je pěkná moc ji přeji další pěkné filmy tak papapa *3* *3* *3*
  • Angelika

    kdo já má rád/a jako já? já jí zbožnuji hlavně v Angelice. nikdo jiný by tu roli nezvládl tak dobře jako ona *15* *1* *4*
  • Angelika

    Fanynky Angeliky knižní vyhledejte si www.angelique.cz. Mimo informací o knihách je tam ale dost informaci a o Michele tak o Robertovi a vlastně o celém natáčení

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit