Přejít na výpis diskuzí

Michèle Mercier

OSOBNOST 31.12.2006 
86 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • soliter

    Lady Angelika

    Já film Lady Hamiltonová vůbec nepamatuji,ale s nostalgií vzpomínám jak jsem byla poprvé na filmech o Angelice v kině.Na tu dobu to byla neskutečná bomba.Pravdou je však to,že se mi Angelika líbí stále stejně.Škoda,že tu s "Michalkou" neběží i jiné filmy.Spousta lidí by určitě více romantiky na televizní obrazovce uvítala. *14*
    • Re: Lady Angelika

      Souhlasím,na tu dobu byla série s Angelikou neskutečným trhákem,pamatuji
      taky ty nekonečné fronty na lístky,a
      konkrétně u nás, si lidi museli jít do
      nedaleké hospody pro židle,mnozí spokojili prostě s tím,že leželi na zemi
      v uličkách podél sedadel,protože kapacita
      nestačila.To samé bylo i s Třemi mušketýry,které rovněž režíroval B.Borderie a rovněž to byla skvělá podívaná.Vím, dneska se Angelika těší
      přízni hlavně u ženské části diváků a
      řada mužů na to ohrnuje nos,ale co se
      týče mě,trochu více té staré dobré romantiky by vůbec neškodilo a byl bych
      určitě pro.
      *3* *4* *3*
  • janickadp

    Filmy

    U nás vyšli jen filmy Zlatá vdova (Une veuve en or ), Pod africkým sluncem (Soleil Noir) a samozřejmně Angelika...ale nevím jestli i film Casanova 70 jiné filmy nebyli nadabingovány. Mohl by je ale nikdo mít. Už jsem četla v inzerátech že je nikdo má sice s titulky ale to by asi stačilo *3* .
  • j

    jako angelika je fakt kráááááááááááásná
  • soliter

    Lady Hamilton

    Sehnala jsem pracně film lady Hamilton.Je to sice DVDrip bez titulek a ještě ke všemu se tu prolíná francoužština s ruštinou,ale Michelé je tu prostě nádherná. *14*
    • darsty

      Re: Lady Hamilton

      Souhlasím, ani špatný dabing nedokaže zničit tak pěkné dílo jakým je Lady Hamilton. Jsem také šťastnou majitelkou tohoto skvostu (a několika jiných s MM).
      • Re: Re: Lady Hamilton

        Dobrý večer, chtěla jsem zeptat, jestli mi můžete prosím poradit, kde sehnat film Lady Hamilton, nemůžu ho nikde sehnat. Děkuji mnohokrát, hezký večer.
        • wwww

          Re: Re: Re: Lady Hamilton

          na netu... *15*
  • soliter

    Michalka

    Dávám sem fotky naší krásky i z jiných filmů i pár civilních.Můžete porovnávat.Je to opravdu nádherná ženská! *3*
    • janickadp

      Re: Michalka

      Já si myslím že na dvou fotkách není Michéle Mercier. To je nikdo jiný na 100%
    • Re: Michalka

      je to nejkrásnější Angelika co znám mám dokonce její fotky z Angeliky mám jí moc ráda.
  • Angelika konečně u nás na dvd!!!

    Angelika dnes vyšla na dvd jako kolekce pěti dvd všem doporučuji koupit!!! nedá se to srovnat z videokazetama obraz je digitálně upraven je to nádherá plus uchvatný původní český dabing *4*
  • soliter

    Filmová hudba

    Ahoj fandové Michele Mercier!Jistě všichni znáte nádhernou muziku která nás již léta provází všemi 5 díly o Angelice.Složil ji skvělý francouzský skladatel filmové hudby Michel Magne.Podívejte se tady na osobnostech na jeho stránky,přečtěte si jeho životopis a pokud chcete stan'te se jeho fanoušky.Zaslouží si to.Jeho podmanivé melodie též dávají filmům o Angelice jejich kouzlo a půvab.Napsal hudbu i k Fantomasovi,Barbarelle s J.Fondovou,hudbu k Bídníkům s J.Gabinem atd.Je velká škoda,že již nežije,ale stihl za svůj život vytvořit nejen spoustu filmových skladeb,ale i komponovat mimo film a v jeho přepychovém studiu nahrávali nejen francouzské megastar. *4*
  • Michele

    Ahoj.
    Právě jsem přidala pár fotek Michele Mercier a její životopis. *4*
    Tohle krásnou herecku obdivuji od mých 8 let. Angeliku jsem viděla snad už stokrát a pořád se mi neomrzela-taky jsem si koupila celý její komplet na DVD.Dříve jsem navštěvovala její fan stránky Michelemercier.nl ale k mému zděšení jsem nedávno zjistila že doména Michelemercier.nl je na prodej *7*
    Tak to máme smůlu.
  • soliter

    Joffrey

    Angelika je stará dobrá klasika.Nedivím se,že se ještě nikdo nepustil do nové verze.Režisér Borderie nasadil lat'ku velice vysoko.Výkony M.Mercier a R.Hoseina ještě umocnil skvělý dabing Libušky Švormové a Josefa Langmilera.Je to film,který se bude líbit dalším a dalším generacím.Je to snad malé zadostiučinění M.Mercier pro kterou se tato role stala svým způsobem prokletím.Film se může rovnat i knížce od Gollonových,kteří si jen tak pro zajímavost M.Mercier na hlavní roli svého románu osobně vybírali.Zdravím všechny kterým filmy o Angelice učarovaly a učarovávat budou.... *14*
  • Angelika

    Fanynky Angeliky knižní vyhledejte si www.angelique.cz. Mimo informací o knihách je tam ale dost informaci a o Michele tak o Robertovi a vlastně o celém natáčení

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit