Přejít na výpis diskuzí

Michèle Mercier

OSOBNOST 31.12.2006 
86 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • janickadp

    Filmy

    Prosím nemáte někdo jakýkoliv film z Michéle Mercier kromě Angeliky? *7*
  • sandy.velson

    News♥

    Ahoj lidi, nemáte o ní nějaké aktuální informace???? Díky moooc *3*
  • Angélique

    Nejlepší herečka...Ty filmy jsem vyděla snad 100x a to mám i knížky a musim říct že se mi ten film moc líbí teda na to kolik mi je..! Je to můj nejoblíbenější film *3*
  • Michéle Mercier

    Dobrý den chtěla sem se zeptat jestli někdo nemáte filmy z Michéle Mercier...A jestli nevíte její adresu ve Francii *7*
  • víítéé?????

    Chci se zeptat jestli Michell a Robert Hossein spolu budou mít něco i ve filmu - Une corde, un Colt ????? *7*
    • darsty

      Re: víítéé?????

      Pokud myslíš zda budou milenci, tak ne. Ona jej požádá o pomoc, chce pomstit smrt svého muže (před jejima očima jej oběsili) a on unese chráněnku jeho vraha....
  • Angelika

    Angeliku jako film zbožňuji.je plná sebevědomí,romantiky a lásky.když jsem byla asi 7letá malá holka a koukala jsem na Angeliku,tak jsem nikdy děj nechápala,ale teď,když mi je 12 let,tak se hlavně nemůžu odtrhnout od filmu natož od knihy,dokonce čtu Angeliku i ve francouzštině.Muzikál Angelika je velmi povedený,ale musí se vidět zpěvačka Dasha,protože když jí vidíte,tak si říkáte,že na tom jevišti stojí 27letá Michéle Mercier.prostě něco skvělého.Pani Michéle Mercier držím palce,aby tady s námi vydržela ještě tak 10 let a aby se přijela podívat na muzikál Angelika v podání Dashy. *4*
  • Kniha o Michele

    Ahoj lidi, nedavno jsem narazila na knizku Nejsem andelska angelika, ktera je autobiografii zminovane herecky. Silne doporucuji, precetla jsem ji za den. Je velice dobre psana. Dozvite se jak o soukromi herecky, tak o zakulisi v prubehu nataceni filmu Angelika. Tak si ji prectete, je fakt moc hezka *5*
    • Re: Kniha o Michele

      Právě jsem ji dočetla....Takřka jedním dechem. Je to docela síla co se všechno může odehrávat v zákulisí filmů.A co všechno ve svém životě musela Michele přežít. *8*
      • Re: Re: Kniha o Michele

        ahoj.Nevies ci vysla autobiografia aj v anglictine?
  • karinkas

    karinka S

    Zravím tady všechny v klubu ,tak jsem se tady přihlásíla ,moc se mi totiž libi film angelika na to bych se mohla pořad divat ,protože Michele je tak krásná a super to zahrála.I když je ji 69 roku tak stále je pěkná moc ji přeji další pěkné filmy tak papapa *3* *3* *3*
  • super

    Angelika je bozi film! Angelika = Inteligentni, krasna a sexy!
  • angelika

    Ahoj všichni,je mi 31,ale od dětství na angeliku nedám dopustit.Nemyslím,že existuje krásnější film a herečka,moc krát sem ji viděla i četla o ní knížky.Jen je mi líto,že v české televizi není možné vidět i jiné filmy s Michéle.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit