Přejít na výpis diskuzí

Michèle Mercier

OSOBNOST 31.12.2006 
86 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • soliter

    Filmová hudba

    Ahoj fandové Michele Mercier!Jistě všichni znáte nádhernou muziku která nás již léta provází všemi 5 díly o Angelice.Složil ji skvělý francouzský skladatel filmové hudby Michel Magne.Podívejte se tady na osobnostech na jeho stránky,přečtěte si jeho životopis a pokud chcete stan'te se jeho fanoušky.Zaslouží si to.Jeho podmanivé melodie též dávají filmům o Angelice jejich kouzlo a půvab.Napsal hudbu i k Fantomasovi,Barbarelle s J.Fondovou,hudbu k Bídníkům s J.Gabinem atd.Je velká škoda,že již nežije,ale stihl za svůj život vytvořit nejen spoustu filmových skladeb,ale i komponovat mimo film a v jeho přepychovém studiu nahrávali nejen francouzské megastar. *4*
  • janickadp

    Filmografie

    Dají se nějak přidat filmy do filmografie?
    • soliter

      Re: Filmografie

      Musíš se zeptat hlavního správce a tím je Kakadu.Napiš mu vzkaz.Vím,že se dá přidávat diskografie.Filmografie se tvoří asi tak,že se dotyčný film zařadí mezi filmy tady na osobnostech(profil mu mužeš vytvořit i ty).Pokud v něm dotyčná/ný hraje objeví se pak film automaticky u jeho jména.Ale nevím to jistě. *14*
      • janickadp

        Re: Re: Filmografie

        Ja jsem už nějaké filmy vytvořila asi před měsícem ale pořád tam nejsou. jinak dík *4*
  • Michéle a Robert

    Celkem nedávno jsem zjistil, že Michéle
    s R.Hossein hráli spolu ještě v jednom
    filmu, ovšem sérii o Angelice to rozhodně
    nemůže konkurovat. Je to tzv.spaghetti-western uváděný pod italským názvem
    Cimitera senza croci, nebo pod anglickým
    názvem Cemetery without crosses,
    francouzský název už jsem zapomněl.
    Dokonce ho R.Hossein i režíroval.Možná,
    že běžel kdysi i u nás,ale nevím to
    určitě.Třeba si některá z fanynek vzpomene? *3* *7* *4*
    • janickadp

      Re: Michéle a Robert

      Ten film se jmenuje Une corde, un colt a v překladu to znamená Oprátka a kolt jinak spolu mají i další film a to je La seconde verité ale v češtině nejsou.
      • darsty

        Re: Re: Michéle a Robert

        V češtině to běželo pod názvem Okamžik pravdy, ale to už je hodně let.
      • Re: Re: Michéle a Robert

        Díky za upřesňující informace.
        *4*
        • janickadp

          Re: Re: Re: Michéle a Robert

          *4*
  • janickadp

    Filmy

    U nás vyšli jen filmy Zlatá vdova (Une veuve en or ), Pod africkým sluncem (Soleil Noir) a samozřejmně Angelika...ale nevím jestli i film Casanova 70 jiné filmy nebyli nadabingovány. Mohl by je ale nikdo mít. Už jsem četla v inzerátech že je nikdo má sice s titulky ale to by asi stačilo *3* .
  • soliter

    Lady Angelika

    Já film Lady Hamiltonová vůbec nepamatuji,ale s nostalgií vzpomínám jak jsem byla poprvé na filmech o Angelice v kině.Na tu dobu to byla neskutečná bomba.Pravdou je však to,že se mi Angelika líbí stále stejně.Škoda,že tu s "Michalkou" neběží i jiné filmy.Spousta lidí by určitě více romantiky na televizní obrazovce uvítala. *14*
    • Re: Lady Angelika

      Souhlasím,na tu dobu byla série s Angelikou neskutečným trhákem,pamatuji
      taky ty nekonečné fronty na lístky,a
      konkrétně u nás, si lidi museli jít do
      nedaleké hospody pro židle,mnozí spokojili prostě s tím,že leželi na zemi
      v uličkách podél sedadel,protože kapacita
      nestačila.To samé bylo i s Třemi mušketýry,které rovněž režíroval B.Borderie a rovněž to byla skvělá podívaná.Vím, dneska se Angelika těší
      přízni hlavně u ženské části diváků a
      řada mužů na to ohrnuje nos,ale co se
      týče mě,trochu více té staré dobré romantiky by vůbec neškodilo a byl bych
      určitě pro.
      *3* *4* *3*
  • janickadp

    Filmy

    Prosím nemáte někdo jakýkoliv film z Michéle Mercier kromě Angeliky? *7*
  • soliter

    Angelika

    Nemáte někdo film Lady Hamiltonová s Michele Mercier?Třeba i s titulkama? *14*
    • Re: Angelika

      Pokud je mi známo, tak film Lady Hamiltonová u nás na DVD dosud nevyšel a nejsem si jist,zda byl dříve k mání třeba
      na VHS.
      Možná je jedním z důvodů to,že se na tento film tak trochu (spíš ale hodně)
      zapomnělo.Pamatuji se, že když šel kdysi
      u nás poprvé do kin,byl to vcelku tahák
      a pikantní na tom bylo i to, že byl
      tenkrát mládeži do 18 let nepřístupný a
      že se pouštělo do kina na občanské průkazy,tenkrát se na tohle dost dbalo,
      takže kdo byl nezletilý, tak se věru moc
      nechytal.Mám takový dojem, že ani v
      televizi už strašně dlouho neběžel.Asi
      nezbývá než věřit,že ten film se jednou
      zase vytáhne na světlo boží a že bude i
      na DVD nebo na ještě modernějším nosiči.

      *3* *4* *3*
  • Michéle Mercier

    Dobrý den chtěla sem se zeptat jestli někdo nemáte filmy z Michéle Mercier...A jestli nevíte její adresu ve Francii *7*
  • Angelika

    Dobrý den Angeliku miluji již od dětství nevíte nikdo její adresu ve Francii?
  • Angélique

    Nejlepší herečka...Ty filmy jsem vyděla snad 100x a to mám i knížky a musim říct že se mi ten film moc líbí teda na to kolik mi je..! Je to můj nejoblíbenější film *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit