Přejít na výpis diskuzí

Michèle Mercier

OSOBNOST 31.12.2006 
86 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wauworld
    vše nej.. *1*
  • your-darling

    ...

    všechno nejlepší.. *4* *4*
  • atraktivnia

    vše nej !!!

    k novému roku i k narozeninám !! *15*
  • soliter

    Lady Hamilton

    Sehnala jsem pracně film lady Hamilton.Je to sice DVDrip bez titulek a ještě ke všemu se tu prolíná francoužština s ruštinou,ale Michelé je tu prostě nádherná. *14*
    • darsty

      Re: Lady Hamilton

      Souhlasím, ani špatný dabing nedokaže zničit tak pěkné dílo jakým je Lady Hamilton. Jsem také šťastnou majitelkou tohoto skvostu (a několika jiných s MM).
      • Re: Re: Lady Hamilton

        Dobrý večer, chtěla jsem zeptat, jestli mi můžete prosím poradit, kde sehnat film Lady Hamilton, nemůžu ho nikde sehnat. Děkuji mnohokrát, hezký večer.
        • wwww

          Re: Re: Re: Lady Hamilton

          na netu... *15*
  • víítéé?????

    Chci se zeptat jestli Michell a Robert Hossein spolu budou mít něco i ve filmu - Une corde, un Colt ????? *7*
    • darsty

      Re: víítéé?????

      Pokud myslíš zda budou milenci, tak ne. Ona jej požádá o pomoc, chce pomstit smrt svého muže (před jejima očima jej oběsili) a on unese chráněnku jeho vraha....
  • darsty

    Michele

    6.2.2010 prijede do Prahy Michele Mercier, pokud se nekomu z Vas povede ulovit nejake foto, budu rada, kdyz se o ne se mnou podelite. Dekuji
  • Dabing

    Nedávno som bola na Slovensku,dávali Angeliku,v slovenskom znení-aj keď som Slovenka,nedalo sa to počúvat,proste hlas Aleny Vránovej k Angelike absolutne pasuje,zdravím fanúšikov MM
    • darsty

      Re: Dabing

      Ahojky,
      nechci se dělat moc chytrou, ale v českem dabingu Angelice propůjčila svůj hlas Libuše Švormová. Jinak, také jsem zhlédla slovenskou dabingovou verzi se Zuzanou Studenkovou a dávam ti za pravdu.
  • darsty

    DVD v ČR

    Pro všechny zájemce filmů s MM:
    V edici Levné knihy za poslední 3 roky vyšli filmy "Střílejte na pianistu - titulky", Casanova 70 - titulky" a Volání divočiny - dabing", knižně pak autobiografie "Nejsem Angelika".
  • Gratulace.

    Okouzlující představitelce legendární
    Angeliky vše vše nejlepší k zítřejším
    narozeninám a nezmenšující se počet fanynek a ctitelů. *4* *14* *14*
  • sandy.velson

    News♥

    Ahoj lidi, nemáte o ní nějaké aktuální informace???? Díky moooc *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit