Přejít na výpis diskuzí

Mika

OSOBNOST 29.11.2008 
100 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sophiekarblova

    CD Life in Cartoon Motion

    Jen bych se chtěla zeptat fanoušků, kteří mají Mikovo 1. CD, jestli taky mají po skončení poslední písničky Happy Ending asi tak 2 minuty pauzu a pak začne hrát ještě jedna píseň. Je smutná, ale nevím jak se jmenuje. Na obalu od tohoto CD napsaná není. Prosím, kdybyste někdo věděl, jaký je její název, byla bych vám vděčná. Dík, Alice. *3*
    • Re: CD Life in Cartoon Motion

      Over my shoulder *3*

      a jinak... vsechno nejlepsi Mikovi :)
  • KOncert

    Škoda,že ten koncert v Praze byl zrušenej..:((
    • Re: KOncert

      Souhlasím.
      Docela by mě zajímalo proč...Myslím si, že bylo málo prodanejch vstupenek...Taky si myslím, že až tak moc lidí v ČR není, kteří by šli na jeho koncert, a on si vybral zrovna Tesla arenu...
      • barnajka

        Re: Re: KOncert

        Ahojky,
        vím, že už je trošku pozdě to tady řešit, ale až teď jsem se začetla do vaší diskuze a nedá mi to nereagovat. Já taky plánovala na Miku jet - nemůžu si pomoct, podle mě je to jeden z nejtalentovanějších zpěváků dneška. To, co dovede dělat s hlasem, jak si hraje se styly a žánry...no u každýho druhýho by to působilo směšně, ale Mika válí :-) Je fakt, že než jsem si stihla lístek koupit, četla jsem, že se koncert ruší. A nechápala jsem proč. Pak jsem četla cosi o špatným prodeji lístků a taky že za tím byly "organizační a technické nedostatky". Ty tady píšeš, že si myslíš, že v ČR není moc lidí, co by na jeho koncert šlo. Proč?! Já totiž právě vůbec netuším, kolik fanoušků tady v ČR Mika může mít, ale myslela jsem, že docela dost. *7* Dokonce jsem měla strach, že než se rozhoupám vstupenku koupit, budou beznadějně vyprodaný. Takže ne?! To nechápu... Myslím, že jeho koncert by si užili i ti, co nejsou vyloženě fanoušci - Mika dělá show, plnou efektů, do detailu promyšlenou, přitom zůstává spontánní a improvizuje. Všechno je to takový veselý, hravý,...myslím, že tam musí být skvělá atmosféra.
        Aaaach jo, po tom, co jsme ho tak zklamali, tak už sem nepřijede, i kdyby milion lidí slíbilo, že na koncert natuty přijde... Stydím se za nás - tfuj, tfuj, hanba nám *1*
        • Re: Re: Re: KOncert

          ahoj..tak já byla na koncertě ve Vídnia bylo to užasné..opravdu efekty vypracované a po koncertě autogramiáda....bylo tam plno a i do Prahy jsem chtěla jet ještě jednoumale to už nevyšlo..nemyslím si,že by ale bylo málo obdivovatelů Miky,protože na Vídeň to bylo zcela vyprodané a čachů tam bylo dost.. *1*
      • Re: Re: KOncert

        No oni psali že byl problém v Tesla A réně...oni totiž zrušili ještě jeden koncert nějkaý skupiny,ale netušim už jak se jemonovala...
  • pan.uzasnak

    dobrej zpevak

    tak jsem cetl nektery prispevky a nebudu tady rozebirat jak vypada nebo jestli to nebo vono,ale musim uznat ze jako zpevak ma neco do sebe (mam obe jeho cd rad si poslechnu neco novyho co zni zajimave)a taky kdyz se podivame co se dneska hraje za sracky.Treba pisnicka i klip Big Girl nebo Blame It on the Girls jsou aspon zabavny.Rozhodne je dobre ze jeho pisnicky jsou pohodovy a hravy.Nebal bych se rict ze trochu me pripomina Freddiho Mercuryho takze mu drzim palce at vyda dalsi cd a hlavne at si nejak neposere ,protoze ma naslapnuto dobre *3* *3*
    • sophiekarblova

      Re: dobrej zpevak

      Máš úplnou pravdu ;-) Ale musim se přiznat, že i vzhledem by stál za hřích *1*
      • souhlasím.....je nádhernej :D.... *14*
  • mileycyruska

    MIKA-KICK ASS

    Ten song k filmu Kick ass je sptě uoa supeer..♥ *14* miluju ho(ten song)..:) a MIKA je super..:)
    • Re: MIKA-KICK ASS

      ja miluju oba :-D
  • ...

    škoda, že toho o něm tady není víc *9* ale jinak dobrý *1*
  • venousek24

    nejkwásnější!!!

    áááá je tak boží!!!!ten jeho kukuč,úsměv,oči,hlas.......bylo by to na dlouho!!! *14* *3* plostě nejfíííc pecka!!!když si pustim jeho videoklip,můžu serozplynout!!!A na koncert určo pudu!!! *14* *14* *14* *14*
    LOVE YOU MIKA!!! *14*
  • Mika

    Zajímalo by mě jestli má Mika opravdu rád baculky, když o tom zpívá *4* Co myslíte??? *3*
  • lillymj

    Koncert v Praze

    Zdravím všechny, chystáte se někdo na pražský koncert v červenci ?? :) prosím jestli ano, napište mi třeba na facebook - Lilly Jackson Vlachová

    Děkujiii :))
    • Re: Koncert v Praze

      Ahoj.....no já bych ráda šla..bydlím kousek do Prahy,takže doprava by nebyla problém,ale nemám skym jít:(a samotný se mi nechce:(
      • Re: Re: Koncert v Praze

        kolikátýho je ten koncert??
      • Re: Re: Koncert v Praze

        ahoj, tak to sme na tom podobne, kamaratkat mi to nakoniec idriekla a sama no..sama to nebude ono
        • Re: Re: Re: Koncert v Praze

          No právě...:(...sme na tom stejně,strašně bych tam chtěla,povolený to mám,ale nemám nikoho kdo by šel s emnou..:'(
  • dfzwfgjf

    dik za dobrej clanek caucau *3* *8* *1* *3* *3*
  • koncert v ČR!

    Tak už je to jasný! Mika bude mít skutečně koncert v ČR a to 26.7.2010 v Tesla areně!!! Lístky na koncert se dají sehnat na www.ticketportal.cz Tak doufám, že se nás tam sejde hodně:)
    • Re: koncert v ČR!

      koukala sem na tu stránku si sem napsal/a a nwm kde to mam najít...pls poraď *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit