Přejít na výpis diskuzí

Mika

OSOBNOST 29.11.2008 
100 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mika je čech

    mika je narozen v čr a ne v libanonu myho brschy holka oni byli na chate a ona se ho zeptala odkud zna zpevaka miku a prej je to jeho kamoš
    • sophiekarblova

      Re: mika je čech

      Zda se mi to jako drb. Ať byl nerozenej v Česku nebo v Libanonu, umělecký jméno MIKA určitě nemá od narození. Studoval školu někde v Americe, nebo kde a až když začal pracovat s hudbou tak si dal tuhle "přezdívku"
    • Re: mika je čech

      jj je to čech já to vim taky... *5* *4* *1*
  • otazka

    jooo a este too nevite jestli je nakej jako vydeo zaznam z koncertu vite ne?jak bejvaj u CD..Dik ahoj *7* *3*
  • otázka

    Ahojky ja ted tak přemejšlim už měl vlastně Mika někdo koncert v ČR??A neplánuje nějaký?nevíte?zatim dopredu dik za odpoved.. *7* *4* *14*
  • ziuska

    Pravda

    Jj on je homosexual dit se k tomu upe normálně hlasí... *14* stejně je super...
  • luluhaj

    Mikovo CD

    Ahoj, kamaradka nasla a stahla Mikovo nove CD!!! Tady je odkaz ke stazeni http://mika-online.blog.cz/0909/dow nload-mika-the-boy-who-knew-too-muc h-full-album *14* *3*
  • suss

    ty jo já ho upe aboslutně žeru jako hrozně se mi líbí je tak božskej *14* *14* *14* a ta jeho nová písnička we're golden je upe nej!!! já ho fakt miluju upe nejví :) škoda že asi bude teplej *9* nevadí stejně je boží *14* *14*
    • sophiekarblova

      Re: suss

      S tim se člověk narodí, a ne že se gayem stane ;-)
    • lillymj

      Re: suss

      neni gay :))
    • Re: suss

      Proč by měl být Homosexual??
      • Re: Re: suss

        no já nevim ale mě taky tak trochu příjde ale nevim jestli je nebo ne a je to jedno mě se jeho písničky líbí *3*
        • Re: Re: Re: suss

          Není homosexuál, je bi.
          • sophiekarblova

            Re: Re: Re: Re: suss

            Bisexualita neexistuje, prý to jen tak někdo říká, že je bi. Může spát třeba s oběma pohlaví, ale přitahujou ho buď jen muži nebo jen ženy. A taky to tvrdí známí osobnosti, aby se zviditelnily. Ale snad tomu u Miky tak neni!!!!!!!!! :-))
            • sophiekarblova

              Re: Re: Re: Re: Re: suss

              Dobře :) Je to jen muj názor
            • Re: Re: Re: Re: Re: suss

              Bisexualita existuje, sám jsem Bisexuál přitahují mě obě pohlaví, nevím proč by neměla existovat. ;)
  • Slečna

    JE BOŽÍ MILUJU HO MOOOOOOC
  • Mika is golden!

    nechápu, že si někteří, co slyšeli možná jenom song Relax, který je pořád dokola přehrávaný v rádiích, můžou vůbec vytvořit názor a ještě ho takhle prezentovat. Mika je jeden z mála zpěváků, který má opravdu velký rozsah hlasu a přesto, že se to často nevidí (spíš neslyší) se nebojí pracovat s falsetem a tím pádem "ječet". ale stylově a krásně! *1* doporučuju všem poslechnout si víc songů, protože jsem zažila nejednu situaci, kdy jsem pustila písničku a po chvilce se na mě někdo obrátil s dotazem kdo že to je, a když jsem odpověděla, že Mika, tak nevěřili, protože znali prostě jenom jeden "typ" jeho hlasu.
    btw, někdo tady psal, že "Mika nemůže za to, že takhle vypadá". tak to vážně nechápu. *1* podle mě je to ten typ chlapa, který se líbí valné většině žen. *1*
    Mika je prostě originál! *3*
    • Re: Mika is golden!

      me se mika vzhledove moc nelibi teda vlastne se mi nelibi vubec proste to neni muj typ ale zalezi na tom? samozrejme ze nezalezi uplne staci ze hezky spiva *13* *15*
    • Re: Mika is golden!

      uplně s tebou souhlasím *3*
      • Re: Re: Mika is golden!

        neda se rict nic ineho nez... spapala bych hoo a jedine co mi zvedne naladku jsou jeho songy... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
        MIKA FOREVER
        • vali99

          Re: Re: Re: Mika is golden!

          Já ho začala milovat, dyž ruml zpíval jeho song v x-factoru, a teď je to můj 2. nejoblíbenější zpěvák, i když mám někdy pocit že upe nejoblibenejsi. Doma mam 3 samy plakaty na jeho nove album, krasně to zvýraznilo mou zeď plakátů.
          Chtěla bych k naozkam nebo k vanocum BWKTM. a to cu ještě let it roll xD. MIKA je proste bestovní *14* *14* *14* *14*
  • venedeta

    Mika :)

    Je úúplně úžasný... nejenom , že je uplně krásný ale navíc perfektní hudebník.. což se nevidí tak často *3*
  • luluhaj

    Mika je nej

    presne tak komu se nelibi at sem neleze taky nenadavame na nekoho kdo se nam nelibi je to kazdeho vec! *13* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit