Přejít na výpis diskuzí

Mika

OSOBNOST 29.11.2008 
100 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lucka

    mika neni muj typ ale on zato nemůže že takle vypadá a má docela hezký písničky *3*
  • Mika

    Někdo říká,že Mika je gay...já si to nemyslím...a ikdyby je to jedno,nezáleží na tom jakou má člověk orientaci!!!Jeho písničky miluju....Lollipop a Grace Kelly jsou ty nejlepší,který jsem kdy slyšela!A jestli ho někdo uráží...tak je podpruměrnej debil,kdyby Vám to někdo řekl taky by se Vám to nelíbilo...tak si laskavě uvědomte!!!Miluju Miku...a ty jeho vlasy...sou užasný a ten jeho sladkej úsměv a ty jeho zuby....je k sežrání *14* *14* *14*
    • sophiekarblova

      Re: Mika

      JOJO, jasně že je jedno jestli je gay nebo ne. Jeho písničky jsou podle mě (a asi mnoha fandů) pohodový. A ti so o něm říkaj hnusný věci jenom závidí jeho talent a krásu *14* *3*
    • kajis

      Re: Mika

      Přesně tak Mika je best . . . *14*
  • Mika

    Říkejte si co chcete,Mka je SUPER....zpiiváá nádherně...úúplne ho zbožnuju *14* *14*
  • sheerness

    :(

    nechapu,co tady delaj lidi,kteri ho nemaj radi.proc ho urazite?kdyz se vam nelibi,budte od ty dobroty a nekomentujte to TADY!nikdo vam neprikazuje,at ho poslouchate,ani to,aby se vam libil.Je to vase vec a nikdo vam ho nevnucuje,takze vy nam (fandum) nevnucujte zase svoje trapny kecy,na ktery tady stejne neni nikdo zvedavej.pokud mate chut se hadat,bezte si ji vybijet nekam jinam!!!:(
  • ania06

    Jděte někam...

    Mika je best *14* a i když se každemu nemusi libit, neznamena to ze se tady budete vybíjet!!! Rikejte si to někde doma a ne tady tady maj být fanoušci a ne blbečci!!! *8* *16* *13*
    Takze i kdyz mozna tech fanousku neny moc, naci tu sou a tohleto je uráziii *8* !!!
    • kajis

      Re: Jděte někam...

      Komu se Mika nelíbí at mi p r d e l políbí!.. Mika je super a nechápu proč se někomu nelíbí je prostě úžasnej *14* *14*
      • Re: Re: Jděte někam...

        nevim proc by ti mel nekdo p r d e l polibit kazdymu se treba vubec vzhledove neliby ale ja osobne ho neurazim i kdys se me neliby tak ho posloucham prece nezalezi natom jak spevaci vypadaji nereknu kdyby mel chodit po molu ale on spívá a zálezí na HLASE A NE NA KRASE A MYSLIM SI ZE BY STE SE MNOU MELI SOUHLASIT !!!!!!!!!!!!!!!!!! *13* *13* *13* *13* *16* *5*
        • sophiekarblova

          Re: Re: Re: Jděte někam...

          Souhlas, nikdo přece nemůže jinýmu nakazovat co NE a co JO *3*
      • ania06

        Re: Re: Jděte někam...

        *14* je uzasnyy!! a mam strasne rada jeho pisnicky!!! zvlast ty mene zname jako sally nedo im falling... *14* *14* *14* *14*
  • MIka

    Mě se zase písničky od Miky líbí. A chtěla bych poradit těm co mají noční můry z jeho hlasu aby ho neposlouchaly, nikdo Vás nenutí. *3*
    • Re: MIka

      jj přesně nezpívá špatně a písnička lolipop se mi líbí *3*
  • mika

    z jeho hlasu mám noční moorey *15* *15* *15*
    • katyka

      Re: mika

      ja taky *1*
      • ania06

        Re: Re: mika

        je to vykastrovana prisera!!! *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
        • Re: Re: Re: mika

          no nevím jestli je vykastrovaný každopádně tak zpívá.....tím ale nemyslím nic zlího....příšera...no neni můj typ...jestli se někomu líbí tak je to jen jeho věc
          • Re: Re: Re: Re: mika

            mika je hnusny a sfetovany neumí se chovat na veřejnosti hraje si že zpíva jak kral ale zpíva jak hnusna skurvena nula .ooo počkat on je nula
            • Re: Re: Re: Re: Re: mika

              idiote blbej
            • Re: Re: Re: Re: Re: mika

              jo von to musi psat trikrat protoze von ani nevi co to vlastne pise pe Mika je nej a krasne spiva a je i hezkej *5* *4* *1*
            • sophiekarblova

              Re: Re: Re: Re: Re: mika

              musíš to psát třikrát????? *8* *8* *16* *16* *10* *10*
            • sophiekarblova

              Re: Re: Re: Re: Re: mika

              musíš to psát třikrát????? *8* *8* *16* *16*
          • Re: Re: Re: Re: mika

            mika je hnusny a sfetovany neumí se chovat na veřejnosti hraje si že zpíva jak kral ale zpíva jak hnusna skurvena nula .ooo počkat on je nula
            • Re: Re: Re: Re: Re: mika

              vi všichni co píšete tidle kraviny o něm jste pěkně hnusní.nemate to v těch sprostích hlavach v pořadku. jak vapada je jeho věc zpíva nadherně a mam jeho písničky rada.je simpatickej a ma krasne kudrnate vlasy.
            • sophiekarblova

              Re: Re: Re: Re: Re: mika

              *16* *16* *16* *16* *8* *8* *8* *16* *16* *16* *5* *5* ???????????????????????????????????????????????????????????????? A co si pak ty, když to o ňom takhle mluvíš?
          • ania06

            Re: Re: Re: Re: mika

            ach jo... takle chapavy lidi by meli byt vsichni!!! *9*
            mimo, bulvaru se neda verit a kdo veri ten je ***
            • vali99

              Re: Re: Re: Re: Re: mika

              Hele, vsecky ty dnesni hvezdy delaj ,ze sou desni sexosi a blaaaaa, a aby nemeli ani drobecek na svym tricinku za deset tacu,a pritom mecej jak kozy,ale to nikomu nevadi hlavne ze sou bohati,slavni,a desni samponi xP Ale mika má proste peknej hlas, a je celkem aj hezkej. Kdyby se lidi dívali na zpěváky a zpěvačky jak před 50 lety... To je zajimalo jak zpivaj a ne jakej maj ksicht xP Nesnasim tyhle blbý liidi *16* *5*
        • ania06

          Re: Re: Re: mika

          tak todle o nem psali v ednom bulvarnem deniku!! neny to pravda *8* *8* *8* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit