Přejít na výpis diskuzí

Mike Oldfield

OSOBNOST 31.12.2006 
85 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oprava

    Nějak mi to ten odkaz špatně vložilo, takže znova: http://oldfield.musichall.cz/diskografie/dvdvhs/tb 23live.html
  • ART OF HEAVEN

    Zdravím všechny fanoušky Mike Oldfielda.Když jsem v televizi viděl záznam koncertu z koncertu v Berlíně,normálně jsem měl slzy v očích.Něco tak nádhernýho jsem neviděl a ani neslyšel.Mám rád i Jeana Michela Jarreho,ale Mike je opravdu pan skladatel.Třeba album The songs of distant earth je podle mě nejlepší.Je to hudba jako z nějakého sci fi.Když si to album pouštím do sluchátek,jsem jako v jiné dimenzi.Mikeova hudba je pohlazení na duši.
    • Re: ART OF HEAVEN

      Mike Oldfield a Jean Michel Jarre. To jsou i mojí miláčkové.Mám skoro 90% jejich řadových desek a můžu to poslouchat stále dokola.Je to super muzika.
      • Re: Re: ART OF HEAVEN

        tak to jsme na tom stejně :-)
    • Re: ART OF HEAVEN

      jj, to ses celkem trefil *1*. The songs of distant Earth je hudba složená na stejnojmennou knížku Arthura C. Clarka - doporučuju přečíst. Podle mě ta hudba knížce 100% odpovídá ....

      Art In Heaven je taky výtečné dílo. Jenom mě dost mrzí, že to někdo tak blbě sestříhal. Obraz je podle mě zbytečně přeplácán prolínáním několika záběrů do sebe. Škoda *10*
  • Je to opravdu nadherna a uklidnující hudba a je to taky hezky a distiguovane se chovající chlap.
  • Mike

    Nemohl by mě někdo poradit,jednou jsem slyšel v telce klip,kde malý chlapec velmi vysoko zpíval,ještě se mi trochu vybavuje,že zpíval v nějakém okně.Ten klip se mi hrozně líbil a nemohu ho nikde sehnat.Díky
    • Re: Mike

      Ten klip mám na DVD. A je to jen jeden z mnoha, které tam jsou. Ozvi se a za kilo ti pošlu celé DVD.
      • Re: Re: Mike

        a co takhle na dobirku Pepino? *1* mirek
    • Re: Mike

      To ti samozřejmě poradim *1* Jde o Mikovo singl "Pictures in the dark" Můžeš se na něj kouknout třeba na youtube.com ... Enjoy.
      • Re: Re: Mike

        moc díky,pamatuji si tuto písničku z hitparád na rakouské televizi a od té doby jsi jsi nikde nemohl najít.Ještě jednou dík..
  • aveniro

    Mike

    Krásná muzika, krásnej chlap. Naprosto vražedná kombinace...jdu si !osolit! The Bell. *16*
  • dvd oldfild

    Ahoj Příznivci M.Oldfielda. Mam velkou prosbu. scháním dvd z živého koncertu mikeho oldfi. z Berlína z roku 2002. myslim ,že to byl vánoční koncert. VÍM jen to, že to vystoupení bylo pod širým nebem a, že měl na sobě zelené sako.DÍKY
  • Božský Majk

    Mike Oldfield - to je převtělený bůh. Bůh hudby, který bude jednou legendou stejně jako Mozart, Bach, Smetana nebo Beethoven. Často je tento člověk nazýván géniem tónů. Každá jeho deska je něčím originální nebo alespoň nadmíru zajímavá a líbí se teprve při delším poslouchání. Právě jsem si koupil Light + Shade a při prvním poslechu jsem se ušklíbl a smutně povzdychl "proboha Miku", ale poslechněte si to vícekrát a zjistíte, že na rozdíl od Roberta Milese nebo Vangelise, jemuž se tato hudba velice podobá se vám to bude líbit stále víc a víc, protože v něm nechybí nádherné melodie, nástroje a nové nápady i když třeba skladba č.4 na cd Light je vlastně motiv z alba Tres Lunas, skladba č.9. Je tam ještě několik podobností ale já tuto malou krádež Mikovi odpouštím, protože to ukradl sám sobě. Líbí se mi jeho stará dobrá hudba ale Mikovi sklony k taneční muzice se v poslední době již daly vytušit a tak moje zklamání nebylo veliké a netrvalo dlouho. Moje osmnáctiletá dcera řekla, že se to dá přežít a to je jasný důkaz, že toto album není komerční jak by se zdálo. Deska se vám nakonec bude líbit stejně jako ty předchozí, mám je všechny. Na Mika nedám dopustit. Vždy, když jsem prodělával nějakou krizi, pomohla mi jeho hudba. Je to anděl, který vždy pohladí na duši. Zdeněk (41)
  • Mike je prostě mazec. Nikdo lepší není.
  • Co dodat ...

    Ahoj, jsem rád, že nejenom já takhle ulítávám na Miku Oldfieldovi. Jeho hudba, to je prostě něco neopakovatelného. Nejlepší je, že každé jeho album si můžete pustit tisíckrát a vždy v něm najdete něco nového. Skladby mají kromě hlavní melodie pečlivě propracovaný i podkres a když se pořádně zaposlucháte, rozeznáte hned několik přes sebe hrajících nástrojů. Já mám osobně nejradši alba Ommadawn, Amarok a Incantations. Jsou to alba, která musíte slyšet několikrát, abyste jim přišli na chuť, ale jak se jednou zalíbí, tak není cesty zpět *1*
  • Mike forever

    Já jsem věkem asi trochu mladší, ale říkám vynikající rocková poslechovka. Mikeova hudba má v sobě fakt jakousi genialitu.
    • Re: Mike forever

      To je pravda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit