Přejít na výpis diskuzí

Mike Oldfield

OSOBNOST 31.12.2006 
85 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak se jmenuje v originale pisnicka kterou prezpival ten kreten Hulka pls?
  • Mike

    Zdravím všechny přiznivce tohoto kytarového mága.
    Mám doma naprosto každé album.Něco na Lp deskách a něco na ced nebo kazetách.Teď sem i koupil Dvd s koncertem v Edinburgu.To je prostě něco neuvěřitelné.Jakmile sem doma sám tak si to pustím na plné pecky a to je něco.Chodí mi z toho maráz po zádech.
    Tak buďte dál věrni jednomu z nejlepších kytarystů na světě.
    • Re: Mike

      *8* Super,ale kytarista ne kytarysta. Miluji Voyager a take a.c.clarka/ zpev vzdalene Zeme
  • Co je to?

    Zdravim všechny Mikeovy příznivce. Prosím chci se zeptat, ted jsem si poslechnul jednu písničku od Mika, nikdy jsem to neslyšel neni to nikde popsaný ale mohu poslat mailem. Začíná to bubnama, je to rytmicky rozhozený, dotoho začne ženskej hlas a pak super kytara. Pokud mi někdo poradí budu moc rád. Díky moc. *3*
    • Re: Co je to?

      Nemohla by to být ukázka AMAROKu na Platinum Collection? Zezačátku jsou bubny, začne ženský sbor a později se přidá i kytara...
    • Re: Co je to?

      Mám dojem, že by to mohla být skladba
      Family Man někdy z r.1982.Ženský hlas
      v originále patří M.Reilly. *4* *3*
    • Re: Co je to?

      chcete jeho diskografii vazeny priznivce? jsem na emailu fikarus@email.cz nebo na 606276235. cauky mirek
  • avrilka-aja

    Moonling Shadow

    Tak tahle píseň je prostě nej!
  • koncert???

    Zdravím všechny fandy Mikiho. *4* Chtěla bych se zeptat jestli někdo nevíte, jestli bude mít v ČR nebo aspoň v evropě koncert, všude jsem hledala a nikde nic. Předem děkuju za odpověď. *3* Mějte se
  • Moonlight Shadow je proste neco dokonalyho. To solo je uchvatny.
    • Re:

      nej sólo podle mě:
      Album: The Songs of The Distant Earth
      Track: 14 - Crystal Clear
    • Re:

      MIKE OLDFIELD - MOONLIGHT SHADOW je samozřejmě pecka a všeobecně uznávaná písnička, ale řekněte mi vy znalci, kdo ji vlastně zpívá.Nikde ta zpěvačka není uvedena (originál desky nemám)
      • Re: Re:

        Zpiva to Maggie Reilly.
  • Ahojky, díky moc za tip, udělám si radost a koupím ten 2komplet. V této praštěné době mi pomůže taková muzika vyhladit duši. Pat
  • Oldfield

    Jo, presne tak, naprosty souhlas. mike is the Best not only for me, I Think. Supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer
  • Mike

    Mike Oldfield nie je len obycajny hudobnik. Je to PAn Hudobnik. Na Slovensku ho bohuzial pozna malo ludi, ale u Vas V CR je situacia lepsia. Mam fuuňll discography, je to hudba, ktora NEMA chyby. lepsie aj ako Enya
    • Re: Mike

      Jasne, Enya take dobra,zaplat pane za ni *5* mirek ps>via forever oldfield
  • hledam

    Zdarec vseci.oldfield by mel mit ciste kytarove album.nevite prosim nekdo, jak se jmenuje?
    • Re: hledam

      to album se jmenuje GUITARS. Jinak bych uvítal nějaké novinky.Nejlépe kdyby byl nějaký koncert. Pro MIKA bych dýchal SIR
      • KDO VÍ?

        prosím všechny co ví o něčem novém u MIKA prosím napište.sirnicak@seznam.cz nebo na facebook JIRI SIRNICA
    • aveniro

      Re: hledam

      Jmenuje se Guitars, z roku 1999. A jsou to opravdu jen kytary - to, co s nimi dělá je mistrovský kus. Jsou slyšet třeba bubny, ale jsou to právě Oldfieldovy kytary - album je senzační.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit