Přejít na výpis diskuzí

Mike Oldfield

OSOBNOST 31.12.2006 
85 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Oprava II

    Aha, už chápu, ono to ty odkazy asi záměrně rozděluje. No stačí, když ten odkaz vložíš bez mezer a půjde to.
  • hudba od Oldfielda je opravdu to nejlepsi na odreagovani a uklidneni. Jinak momentalne ziji v meste kde on zije :)
  • Pomoc/Otázka

    Ahoj, prosím vás má na vás obrovskou prosbu nedávo jsem si kopil kytaru typu PRS kopii na kterou hraje Mike Oldfield, hraju už nějaký čas ale za živího boha nemohu přijít a zahrát takový zvukoví efekt jako on hraje.Proto vás prosím nevíte někdo jaký používá efekt, buster či compresor abyh se mohl alespoň trocu jeho zvuku přiblížit.
    Naište mi prosím na E-mail Hofman@20seznam.cz
    Mockrát děkuju...
  • M.O

    tss...Curt Kombajn jako nej kytarista jo? *9* Prosimtebe! kam se hrabe na Oldfielda...!! To může říct jedině člověk,kterej ho buď vůbec neslyšel,nebo jeho hudbu nevnímal. Že Mike je bez pochyby nejlepší,je na svým místě. *3*
  • Fanda

    No já jsem starej rocker a to i věkem.Najel jsem na tyhle stránky a jsem rád,že tady nejsou zase volové,kteří rádi hodnotí,kritizují a posuzují něco čemu třeba hovno rozumí.Fakt jste fajn lidi,protože(to je můj názor)kdo poslouchá tuhle inteligentní muziku to taky nemůže být žádný blbec.Ahoj
    • Re: Fanda

      dobry Fando,ale ACDC taky nejso spatny co? mirek
  • Mike v Praze

    Koncert Mika Oldfieda v praze byl největší žážitek v mém životě. byla to super muzika a perfektně ozvučeno.Na to nikdy nezapomenu,skvělá atmosféra,žádné přehnané světelné efekty, no prostě nádhera. Kdo tam nebyl,ušlo mu něco skvělého *14* *3*
    • Re: Mike v Praze

      Zdravím...
      stál jsem tam na ploše asi dva metry od levých beden a když vzal paličku a lehce se opřel do gongu, zjistil jsem, že najednou jsem od těch beden metry čtyři... narodil jsem se v roce '72 a dosud jsem na žádném koncertě nezažil to co na tomto... Mike je prostě jednička, i když mám rád samozřejmě i další interprety, jako např. Jean Michel Jarre, Vangelis, Enya, Michael Cretu (Enigma), Kitaro, Karl Jenkins (Adiemus)...
      • Re: Re: Mike v Praze

        Ahoj Oldfielďáci.
        To čo počúvaš je moja krvná skupina ešte aj RH faktor máme viac ako zhodný. MO počúvam od roku 1975.Je veľmi nákazlivá,
        ja som nakazil už veľa ľudí.
        Cajo
    • Re: Mike v Praze

      Naprosto souhlasím.Poslouchám Oldfielda 30 let a nikdy bych nevěřila,že ho uvidím hrát na vlastní oči.Ještě dnes mi běhá mráz po zádech,když si na ten koncert vzpomenu.Je to genius a jeho muzika vyčistí hlavu,dodá energii a zavede Vás na místa,na která by se člověk jinak nedostal.Má neuvěřitelnou fantazii,není to žádná komerční,,IMAGE" postavička a holky co si budem povídat,je to fakt krásnej mužskej.
      • Re: Re: Mike v Praze

        *4* Zdravim Vas,umite si vybrat to podstatne/nevadi ze odpovim coby muz? taky si myslim,ze dobre vypada *9* mirek
  • to je muzika

    Já jsem na Oldfieldovu konzertu nebyl ,ale
    poslouchám jeho super písničky.SUPER OLDFIELD!!!!
  • MO forum

    Objavil som tuto stranku a som rad ze existuje vacsia skupina ludi, ktori su Mikovi fanusikovia a blazni do jeho hudby takisto ako som ja. Jeho hudbu pocuvam uz niekolko rokov.

    Takisto existuje web a forum zaoberajuci sa Oldfieldovou hudbou. Kedze som si vsimol ze, vas fanusikov je tu dost, mozete na neho zavitat. Buedem velmi radi.
    Je to http://forum.mikeoldfield.sk/
    Miko v verny fanusik, Vlado zo Slovenska.
    • Re: MO forum

      Nejvic me mrzi, ze oldfielda nepoznam osobne/ale nemusim mit vsechno ne? *9* mirek
  • seznam toho co jsem si pro sebe nasbíral

    některé tu ani v seznamu nemáte.
    1968 Sallyangie - Children Of The Sun
    1973 Tubular Bells
    1974 Hergest Ridge
    1975 Ommadawn
    1975 The Orchestral Tubular Bells
    1976 Boxed
    1978 Incantations
    1979 Exposed
    1979 Platinum
    1979 Platinum (original version)
    1980 QE2
    1981 Mike Oldfield's Wonderland
    1981 Music Wonderland
    1982 Five Miles Out
    1983 Crises
    1984 Discovery
    1984 The Killing Fields (O.S.T.)
    1985 The Complete
    1987 Islands
    1989 Earth Moving
    1990 Amarok
    1991 Heaven's Open
    1992 Tubular Bells II
    1993 Elements - The Best Of Mike Oldfield
    1993 Elements 4CD BoxSet
    1994 The Songs Of Distant Earth
    1996 Voyager
    1997 The Essential Mike Oldfield
    1998 Tubular Bells - 25th Anniversary Edition
    1998 Tubular Bells III
    1999 Guitars
    1999 The Millennium Bell
    2000 Berlin2000 Live
  • honzajv

    Nove cd

    Proc tady neni jeste Mikovo nove cd?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit