Přejít na výpis diskuzí

Mike Oldfield

OSOBNOST 31.12.2006 
85 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to urcite nejkrasnejsi..hudbz...doporucuji poslechnout si ho po namahavem dnu dooprawdy krasne...
  • Mike je nejlepší!!!
  • hm

    mike oldfield je nejlepsi kytarista na svete verte mi !
  • nejlepší kytarista

    Mike na prvním místě jako nej kytarista? Zapomeňte. Kam potom umístíte lidi jako Jimmy Page, Jimi Hendrix, Eric Clapton, Steve Vai, Kurt Cobain, Mark Knopfler, Edie Van Halen, Agnus Young a další, co?
  • To už tu bylo

    Hele Zdenku tohle jsem již někde četl. Buďto máš několik E-mailů nebo to není originální nápad. Přesto všechno Mike je opravdu dobrej. Jeho hudba je pro hladový uši to nejlepší. Krmte uši Majkem a nebudou mít hlad po hudbě!
  • Ahoj lidičky.Je mnoho dobrých skladatelů,hudebníků,komponistů,ale ten kdo neporuzumí hudbě, kterou dělá Mike Oldfield, tak nerozumí ničemu.I pan Bobek nebo Lucie Bílá pěkně zpívají, ale na tohoto pana nemá snad nikdo. Kdyby jste byli na Silvestra v Berlíně, kde měl koncert,tak věřím tomu, že by jste hned změnili svůj názor. Mám doma pomalum celou jeho discografii, ale Vondráčková a spol. by mohli jít tak pouze uklízat WC na Václavském náměstí.Ahoj
    • Re:

      Tak s tímhle souhlasim.On je ten nejlepší skladatel na světě. *14*
  • Mam celou Mikovu diskografii, vsechny koncerty, mp3ky z zivaku, klipy co hrali v TV i nezverejnovany klipy... Proste mam snad vsechno co de a muzu s klidnym svedomim rici, ze to je ta nejlepsi hudba pod sluncem! :) Mimochodem kdo rika, ze to je oldschool hudba pro oldschool lidi, tak se plete, jsem teprve v druhe dekade sveho zivota, ale tuhle hudbu vnimam zcela :) Jinak pro Tvurce tohohle zivotopisu, diskografie a ostatnich veci, ktery se tu pisou, doporucuju navstivit Taurus2 (http://oldfield.musichall.cz/) - to ja jen tak pro doplneni, upresneni ci opraveni... :) Jinak souhlas se Zdenkem, Ligh and Shade (btw byl jsem prvni z CR, ktery se dostal k tomuto albu - zni to sice asi dost nadnesene, ale Mikova Ibiza je mi toho svedkem) je tak trochu neco jinyho... Prvni poslech byl v rezii "jezis co to je?", ale nastesti casem sem si to oblibil (i kdyz na jeho starou tvorbu nedam dopustit) - hlavne pisen Tears Of An Angel nebo Resolution je skvela. Je to holt velkej zvrat v jeho tvorbe, ale po tak dlouhym pobyte na Ibize se neni cemu divit. Ale preci jenom Amarok byla taky obrovska zmena v jeho tvorbe...
  • Mike Olfield je ten nejlepší kytarista na světě,s kterým jsem se setkala.Skládá opravdu uklidňující hudbu,ale i instrumentálně dokonalou.Ani mi nevadí,že má na jednu melodii několik variací,protože to po každé zní jinak.Jeho skladby zaujmou spíše lidi,kteří mají hudební sluch a rozumí této hudbě,a pro ty kteří mají rádi dokonalost a úžasnou ,třeba i improvizaci.Mike je prostě bůh *14*a zasloužil by si,aby se o něm učilo ve škole.
  • dotaz

    Dobrý den kamarádi Mika Oldfielda, poradí mi někdo ? Kdysi jsem viděl na TV koncert Tubular Bells z Edinburgu. Hezky mně to čaplo a mám dotaz: - existuje tento koncert na DVD ? - pokud ano, jaký má DVD název ? Díky moc za pomoc. Pat
  • TBII DVD

    Zdravim, Tubular Bells II - recorded at Edinburgh Castle na DVD samozřejmě je. Doporučuju ti koupit rovnou dvoustranné DVD, kde na druhé straně najdeš další koncert Tubular Bells III - Live at Horse Guards Parade (který podle mě nemá konkurenci). Tady je odkaz, tak si to v klidu projdi. http://oldfield.musichall.cz/diskografie/d vdvhs/tb23live.html
    • Re: TBII DVD

      Máš pravdu,toto DVD je jedno z nejlepších co mám a co jsem viděl. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit