Přejít na výpis diskuzí

Milan Bahúl

OSOBNOST 24.1.2008 
79 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Bahúl

    Přejí vám v Novém roce hodně zdravíčka a víc natáčeni u nás.V ordinaci výborny. *4*
  • nicky0012

    .........

    Všechno nejlepší mno za rok ti je 50 ae newa páč to není videt mno mno v ordinace hraješ skvěle je mi líte že ste se "rozešli" s eliškou no ae co už...jsi super herec z ordinace....
  • Milan Bahúl

    Milý pane Milane
    Příjměte ode mne gratulaci k vaším dnešním narozeninám
    Přeji vám hodně štěstí,zdraví,úspěchů
    jak životní tak i profesionální. *4*
    • Re: Milan Bahúl

      taky preju vsechno nejlepsi.. :) *14*
  • maryka13

    Skvělej mužskej

    připadá mi jako úžasnej mužskej a v ordinaci je super *4* ne že bych ho milovala ae mam ho ráda *4*
  • Milan B.

    Docela by mě zajímalo,jestli jste ho někdo viděl ve filmu Nejasná zpráva o konci světa?Tam byl teprv nádhernej a sexy,protože byl nejmín o 15 let mladší!Ted už mi-bohužel!-připadá starý,ale tehdá jsem z něj byla hotová!Doporučuju každému.
  • mně se právě

    líbí v
    Ordinaci *14*
  • .......

    kdybych byla stejně stará jako on a on by bylzaze volný tak bych si ho chtěla vzít....škoda že je mi 11 *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • kikkim

    ---

    Milan Bahul je hrozně sexy.Ten jeho úsměv jééééé...!!!!Jako je mi 15 ale vždycky když se usměje tak mi v břichu začnou lítat motýlci...Milane prostě jsi nejj!!!!!!!!
  • Milan Bahúl

    Milí pane Milane Bahule já vás strašně moc miluju moc moc moc. *14* *14* *14*
  • marinininka

    Je supér

    Milan Bahul je skvělej herec.Každýmu se v Ordinaci zprotivil,ale mě se jako herec líbí i tam *3*
    • Re: Je supér

      No to je už problém režiséra,že mu dal takovou roli,ale je MIlan bahul úžasný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit