Přejít na výpis diskuzí

Milan Bahúl

OSOBNOST 24.1.2008 
79 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahojky

    ahoj tady tereza ja te miluju *14* *14* *14* *14* *14*
  • milan bahul

    CHtěla bych se zeptat jestli má někdo kontakt na Milana Bahula dík
  • Ahooj

    Milan je super herec s uzasnym charisma. Hlas ma dokonaly a verte nebo ne znam jeho dvojnika. Je mu tedy 28 let, ale typove je uplne jako Bahul. *15*
  • Je super

    Jednoducho vynikajúci herec.Výborne hrá,krásny človek. Má charizmu.Strašne sa mi páči.Prajem mu veľa úspechov a dobrých hereckých úloh. *3* *3* *3*
  • Milan Bahul v Ordinaci

    Mně se moc líbí Milan Bahul v roli Vladimíra Pusenského, nejlepší je, když v nemocnici něco "hoří" a on to "uhasí", protože má spoustu zkušeností v oboru a taky se mi moc líbí, jak staví s Markem Barnou lodě a jak je s ním Markovi v tom "pracovním zápalu" dobře. Taky byla moc fajn scéna, když za ním Marek přišel s tou lodí, co mu rozbil Tonda a on ho uklidnil, že to půjde spravit.
    Taky se mi Milan Bahul líbil v seriálu Dobrá čtvrť, ale toho jsem viděla jen některé díly, tak z něho tolik nevím.
    V každém případě přeju panu Bahulovi hodně zdraví a elánu v práci i v osobním životě. *4*
    • nika1979

      Re: Milan Bahul v Ordinaci

      toje super herec milan b. sexy mužskejjjj
  • názor

    Nevím,čím jsem si zasloužila nejhúř hodnocený příspěvek jen proto,že se ptám,jestli jsem pan Bahúl chodí.Vůbec se mi tady nelíbí,jinde na diskuzi se lidi chovaj aspoň k sobě slušně.Jen jsem chtěla udělat radost jedný nemocný holčičce.Zajímal by mě Váš věk Vážení fanoušci,kteří neumějí ani odpovědět,nemáte žádného správce,nebo tak něco?Hezký večer Vám ale popřeju.M
    • kikkim

      Re: názor

      Nikdo neodpověděl,protože nikdo nejspíš netuší jestli sem pan Milan Bahúl chodí.Ale hodnocení příspěvku bych nebrala vážně,klidně může hodnotit i neregistrovaný uživatel a většinou to jsou lidé co si hrajou na hrdiny,ale do očí by to neudělali.Takových je bohužel hodně..
    • nika1979

      Re: názor

      svami damo .mirko d. nesouhlasim vubec toje vaše iluze.tak nam neberte naše iluze k idolum....... mate vi nake idoli *14* *14* *14* *13* *13* *13* *13* *5* *5* zbohem vam niki k.
  • Fandíme vám, Milane

    Pan Bahúl je nádherný charismatický chlap i skvělý herec !!!!!! *4*
  • p. Bahul

    Dobrý den,nevím jestli jsem tu správně,potřebovala bych poradit,.Moje neteř leží v Motolské nemocnici s prasklým vředem,chodí do třetí třídy a jmenuje se Viktorka.Strašně miluje pana(Koreně),pana Milana.Napište mi prosím,jestli je možné získat fotografii s věnováním pro Viktorku,udělalo by ji to velikou radost.Děkuji za odpověď.Pokorná *3*
    • Re: p. Bahul

      To jsem zase já,psala jsem ohledně Viktorky,nevíte tedy někdo jestli sem chodí na stránky pan Bahúl??Děkuji,Pokorná.
  • M.B.

    Tenhle herec má prostě něco do sebe i když je o 30 let starší... Prostě jeden z nej herců *4*
    • kuddel

      MILAN

      MILAN BAHUL JE UZASNY HEREC. MA SEXY POSTAVU, USMEV I HLAS. MILUJU HO *14* *14* *14* *4* *4* *4*
    • Re: M.B.

      ahojík,nikdy jsem se na ordinaci nedívala,je to tak 14dní zpátky,kdy v televizi nic nebylo,tak jsem to zvhlédla no a od té doby musím říct,že se dívám pravidelně a to jen kvůli Dr.Pusenskému *14* ,je to prostě sympatický a úžasný muž,chlap jak má být *14* .Kdybych se sním tak mohla,nebo jenom větičku mě poslat *3* ach jo.Přeji Vám hodně zdráví a elánu.E
    • Re: M.B.

      Máš pravdu. Držímmu palce.Nech sa mu darí. *3* *3* *3*
    • Re: M.B.

      Jo, to je docela chytrý názor. Souhlasím. Prostě super človíček :o) *3* *3* *3*
  • pan bahul

    jejda aby jste se nezbláznili *8* pan bahul je jeden z nejlepších herců a když nechceš alovenské herce v česku tak se na jejich filmy nedivej!!!!!!!!a správná poznámka j ta, že NENÍ úplný slovák *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit