Přejít na výpis diskuzí

Milan Baroš

OSOBNOST 31.12.2006 
416 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • barynka

    miláček

    milan je úplně božsky krásnej a je nej fotbalista *14* *14*
  • Milanek

    Milane, bojuj! Držím ti palce!!! Soňa *3*
  • baros1000

    :-)

    milan je nej hrač světa *4* *3*
  • merci12

    míla

    předevčírem hrál Baroš úúplně dobře..a dokonce dal i gol a oni mu ho neuznali!!!Milane,JSI NEJLEPŠÍ!!! *14*
  • mart14

    k narozeninám

    Baryyyyyyyyyyyy je užasnéj.vše neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej *14* *4* *14* *3* *5*
  • míla

    milan je ten nejúžasnější chlap které ho jsem kdy poznala je strašně hezkej a to tělo... *14* a fotbal umí hrát ze všech nejlíp.je to prostě sexy miláček. *4*
    • merci12

      Re: míla

      máš naprostou pravdu.je nádhernej a sexyyyy.a je nejlepší fotbalista na světě... *14*
  • hanicka.2008

    wooow..!!!!!

    Mílo si frááásnej...sem z toho enmohla dyž sem tě viděla na Euru ty si fak úžasnej... *14* *14* *14* *14* *14*
  • lucinneczka

    fuf

    Milan Baroš je fůůůůůůůůůůůůůůůůů ůůůůůůůůůůůůůůůůů
    • Re: fuf

      souhlas
    • Re: fuf

      Ale kdyby tě přehnul někde přes stůl to by ses dala *7* a neříkej že ne...
  • Ojojoj

    V pondělí jsem se rozhodl po našem setkání, že Tě nechám i nadále ZAČAROVANÉHO !!! *13* *13* *13* *5*
  • ubožák

    jeden z těch ubožáků co žijou na tomto světě.naprostá nula.nechápu jak z něho některé nanynky můžou šílet.s ním to na Euru fakt vytrhli.Ten ať jde kopat za vesnickou ligu.
    • Re: ubožák

      Kdysi byl fakt dobrý. Dnes se mu chudákovi dost nedaří. Ta žlutá karta .... *9* .. ale stejně ho Bruckner měl nasadit znovu ke konci, možná bysme to aj dotáhli na remízu *10* *10* A to že z něj šílí každá patnáctka mi je u prdele, závidět mu to nebudu, a ani popírat, že je to pro baby sexy samec , když to je pravda
    • Re: ubožák

      Já to celkem chápu,že z něj holky šílí. Je to sice nafoukaný kretén,hraje hovno a neumí kopat,ale je fakt krásný!
      • Re: Re: ubožák

        sevším co jsi napsala souhlasím... až na to že je krásnej *9* *13* ses na něj asi špatně podívala... jo a v hlavě toho asi taky moc nemá
        • Re: Re: Re: ubožák

          No to asi moc ne,jelikož bydloím kousek od místa,z kama pochazí,tak jsem měla tu čest se s ním podkat!ale bavit se sním celkem dá...každopádně podle mě je hezký.jinak fakt nic!a to jsem ho kdysi zbožňovala *7* to nechápu....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit