Přejít na výpis diskuzí

Milan Baroš

OSOBNOST 31.12.2006 
416 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milan baros

    milan je fakt super..ale v soukromi je uplne jinej nez na verejnosti..
  • miláček

    jou,jou-sexxxy chlap...můj miláček..!!!! *14*
  • Milan Baroš bude natáčet hudební album!

    Šokující informace přneslo dnešní vydání deníku Sport. V rozhovoru pro jeho čtenáře se útočník francouzského Lyonu rozpovídal o své chystané hudební desce.
    "Uvažoval jsem o tom už v Aston Ville. Ale až nyní jsem se plně rozhodl. Natáčet začnu začátkem července a díky již zpracovaným masterům mi celé album zabere zhruba dva měsíce práce. Zmíněný hudební podklad jsem vytvořil ve spolupráci s DJ-em Travisem. Spojili jsme mé nápady s jeho a ve výsledku by se mělo jednat o kombinaci 'černé' hudby a mého osobitého popového zpěvu. Doufám, že se všem mým fanouškům a hlavně fanynkám bude album nazvané Bary-Tón líbit."
    Milan Baroš tak bude již druhým fotbalistou (po útočníkovi londýnské Chelsea Didieru Drogbovi), který chystá předvést své umění i v hudebním odvětví.
    Milan Baroš na závěr ještě dodal, že "DJ Travis je mimochodem černoch. Takže bych tím rád všem mým nepřátelům udělal jasno, jak to se mnou a lidmi černé pleti vlastně doopravdy je."
    Ohledně otázky k zatím nepřipravovanému turné se Baroš ohradil.
    "Ale vždyť já musím ihned po natáčení naskočit do Lyonu! To bych přece časově nezvládnul."
    • Re: Milan Baroš bude natáčet hudební album!

      Ahoj Mikeszi,
      ty už nevíš, kam by ses s tou lživou informací vlepil, že?
  • Lovely

    Bary,jsi nádhernej chlap,snad nejhezčí co jsem kdy viděla a fotbal...Dřív si byl výbornej,prostě radost se na tebe na hřišti koukat!!!Tak co to teď vyvádíš?!!!??vždyť hraješ příšerně,nechtěla jsem si to přiznat a před každým jsem tě bránila,ale už mi nějak dochází argumenty...vzchop se,mi víme že jsi nejlepší a že všem ukážeš že jsi byl,jseš a zůstaneš nejlepší!!!Ale jinak,jsi ten nejhezčí muž na světě!!!Mám tě platonicky strašně moooc ráda:-D!!! *3* *4* *14*
    • Re: Lovely

      ........moje řeč! *1*
  • milánek

    Chceš vidět ještě hezčího milánka??
    tak se mrkni na http://s5.bitefight.cz/c.php?uid=31 590
  • Bary

    Autor: Zdeňka - 29.03.2007 19:09 Oznámkuj jako ve škole
    Titulek: Kokot Průměrná známka:1.00 1 2 3 4 5


    Bary, ty Kokote, jakto že jsi na tom pokoji s těma prostitutkama Chyběl ??????
    *3* *13* *3*
  • Bary

    Miluju Baryho.Škoda ale ze se oholil.Me se libil s vlasama a nelibi se mi bez nich.ale stejne je supeeeeeeeeeeeeeeeeer.Ilove him. *14* *4* *14* *3* *4* *5* *8*
  • BAROŠ VZOR PRO LOLITKY

    Hehe *15*
  • Kokot

    Bary, ty Kokote, jakto že jsi na tom pokoji s těma prostitutkama Chyběl ?????? *15* *15* *15*
    • Re: Kokot

      neúrážej milana bararoše *5*
  • Balanc na nebezpečné hraně

    *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší