Přejít na výpis diskuzí

Milan Baroš

OSOBNOST 31.12.2006 
416 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • barosik

    millaaaannnneekkkk je nejlepsi a nejkrasnejsi *14* *14* *4*
  • Balanc na nebezpečné hraně !

    Autor: Rekordman (zpráva pro Baroše) Název: Pozor- balancuješ na nebezpečné hraně ! Vloženo: 2006-11-01 16:18:28 Začaroval jsem Tě na ME v utkání s Řeckem a doslova vygumoval z trávníku. Chtěl bych znát, co jsi v samotném utkání cítil - zda to byla pouze fyzická slabost nebo zda tě to zmáhalo i psychycky. Je to velice důležité pro další rozvoj vědy. Proto rychle odpověz ! Začaroval jsem Tě i pro MS a i pro toto období do června r. 2007 ! Nemohl jsem činit jinak- pleteš se do politiky, místo, abys pracoval na zlepšení tvé mizerné kopací techniky ! Měl sis raději zaplatit nějaké hodiny kopací techniky u RUDYHO v Příbrami !!!!! dance ne ne ne *13* *13* *13*
  • Pozor- balancuješ na nebezpečné hraně !

    Začaroval jsem Tě na ME v utkání s Řeckem a doslova vygumoval z trávníku. Chtěl bych znát, co jsi v samotném utkání cítil - zda to byla pouze fyzická slabost nebo zda tě to zmáhalo i psychycky. Je to velice důležité pro další rozvoj vědy. Proto rychle odpověz ! Začaroval jsem Tě i pro MS a i pro toto období do června r. 2007 ! Nemohl jsem činit jinak- pleteš se do politiky, místo, abys pracoval na zlepšení tvé mizerné kopací techniky ! Měl sis raději zaplatit nějaké hodiny kopací techniky u RUDYHO v Příbrami !!!!! *3* *13* *13* *13*
  • dopis

    Milan Baroš je nejlepší *5*
  • Milan je moc dobrej fotbalista, ale přijde, že už nehraje tak jak dřív, přijde mi, že na to trochu sere... *16* *16* *9*
  • Míla BarošŮŮŮŮŮ:-)

    je to fakt sexy chlap a priznám se, že já mít takovýho tak se fakt držim a Eva Kiliánová je fakt blbá, že uvěřila bulváru a rozešla se s ním!!!!!!!!!!!Tak zdarec!!!!!:-):-):-) *3* *3*
  • barik

    mno tak jasne je to peknej nadhernej kluk je slavnej ..myslim ze mu ta slava do hlavy nevlezla na tolik jako paris hilton...tak kdyz ma prachy at si uziva ja bych si je taky uzivala ...zavist mno jo no *15*
  • BAROŠ

    Milan Baroš *14* moc moc moc supér postavička a hlavně kvááásný hnědý očíčka!!!mám ho moc ráda!!! miluju tě!! *3* *14*
  • kokki

    Baroš no to je asi nej.synek na svete a to telo *14* *14* *13* *4* *5*
  • Bla, bla, bla...

    Je to vobyčejnej namyšlenej vůl, kerej neví, co s prachama... Sláva mu stoupla do hlavy... *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší