Přejít na výpis diskuzí

Milan Hnilička

OSOBNOST 31.12.2006 
140 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milan hnilicka

    je proste roztomilej!
  • je úžasnej
  • Skvělý!!!

    Je fakt skvělej!!!Muj nej hokejista!!!! *5*
  • Hnilda je skvelej brankař a moc peknej a sympatickej chlap... *4*
  • JISTOTA

    Hnilda?? Tak to je ceska reprezentacni jistota. Narodaku nosi stesti...jak jinak my vysvetlite, ze vzdy kdyz jede na mistrovstvi, tak neco privezem, jako napr.: Viden 2005- Hnilda chytal jedinej zapas, ostatni Voky, a vyhrali sme zlato... Hnilda a Voky jsou nejnejnejnej brankari na svete!! Myslim z profesionalni stranky, ale ze by byli osklivy..tak to se urcite rict neda, ale hlavne, sou to fajn lidi a na jednicku reprezentuji cechy!!!! *1* *1* *1*
  • Milan je moc moc moc dobrej gólman,,ale je i moc moc moc hezkej *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Supr

    Milan Hnilička je super golman.Navíc velmi pěkný *1* ,a má suprovou rodinku!!! *4* .Kéž by nás dále reprezentoval... *14*
  • hnilicka je ten nej brankar na svete *1*
  • hnilda je božskej!!!!!!!!!! *14* *14* *14*
  • je prostě nejlepší!

    je to sympaták!!moc mu fandím...........
  • rzr

    on je úžasnej!!!!!!!!!!!!! *4*
  • nej

    Hnilda je prostě jistota v naší kase ždicky sem mu fandil už když sem ho viděl v Naganu. *1*
  • Nej chlap-golman

    Já chci říct,že na MS světa v hokeji (letos) si nás podržel a bez Tebe bychom to stříbro neměli a taky Ti chci říct že si ten nejúžasnější chlap na celém širém světě a mocinko mocinko mocinko Tě mam ráda (miluju),ale z přátelství to je jasný škoda jen,že si ženatý.Snad někdy od Tebe dostanu autogram a společně se vyfotíme.V srpnu se na Tebe přijdu mrknout jak Ti jde.Doufám,že nezklameš.PS:Prde ty neřikej že Hnilda je nafoukanej trotl když o něm nemáš ani páru jasný?!!!!Ty si sám určitě trotl na entou!!!!! *14* *14* *14* *4* *4* *3* *1*
  • Hnilčka je..............

    Je to ten nejnejnejnejnejnejúžasnější chlap ,kterýho znám(kromě táty)!!!!!!!!Já Tě mám moooooooooc ráda (jako kamaráda),hraješ fakt suprově a doufám,že od Tebe dostanu (snad) autogram. *14* *14* *4*
  • damicizavinač centrum

    tak pááááá *5*
  • sabina čau takpudetesi pokecat *4* *4*
  • ahojholki *4* *4*
  • prd

    je to nafoukany trotl *16* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
  • hnilda je nej

    milanku jsi ten nej hezci chlap a mooooooooooc si nas pri okeji podrzel dekujme *14* *5*
  • Milý Milane v první řadě Ti chci říct že tě moc a moc obdivuji za to co pro český hokej děláš i když mnozí o tobě před mistrovstvím světa pochybovali tak já jsem ti vždycky věila nedělej si žádné vrásky z toho že jste byly letos v hokeji druzí i tak to je velikánský uspěch proto ti ještě jednou děkuji za vše co pro nás ¨fanoušky děláš díííííííííík *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit