Přejít na výpis diskuzí

Milan Sulej

OSOBNOST 15.2.2011 
520 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja si muze koukam na co chci, ty na cum na tu vasi Hnusnou kucu a ten vas hnusnej bordel pred vasi Hnusnou barabiznou
  • Milana vzít a umístit do uranového dolu a ono by ho to obhlížení domu přešlo
    • Jasne, dobre reakce
  • Me tady pan Sulej, docela zklamal, 4.prosince,byl pozvany nasi Agenturou na Zamek do Ceskeho Krrumlova, kde mel, vanocni koncert,. Hned pred koncertem, si nechal vylestit, dohodnuty, honorary, 23.000kc,ale Potomac, chtel, penize, za cestu, taxi, obed, celkem dalsich5000kc,celkem tady, 28.000kc,.Zaspival10vanocnich pisni, a behem hodiny byl pryc, pritom bylo domluveno, ze vydrzi dve hodiny,. Pushed namysleni, se bestredne, a o nejake poslu chance, mu vubec nejde, jen sebrat penize, a v pulce koncertu odejit, Za,tolika Penez, jsme tu mohlo mit treba Pana Margitu, ktery, by byl daleko, milejsi, a pratelstejsi, k publiku, nez, tohle, namyslena, hvezda. Jsem zklamana...
  • Operní pěvec M. Sulej z Hluboké u Kdyně dnes v podvečerních hodinách zazpíval vánoční koledy ve své domovské obci u osvětleného stromečku u místního rybníčku. Celé této akci přihlíželo dobrých 150 lidí všech věkových kategorií. Podávalo se občerstvení. Počasí se povedlo-NEPRŠELO ANI NEFOUKAL OTRAVNÝ SILNÝ VÍTR ba ani nemrzlo.
    • Pan sulej tam ze see udelal, Blazna, hasici ho jen vystrili, a on to nepochopi, je mi ho lito, jinak ho za cely rok neznaji, jen kdyz Neco potrebuji, ja byt milanem, tak se Jim nato vykaslu maji ho za Blazna a po strane se mu smeji, milane je ti tohle za potrebi
  • At zije nase slavne trio hnedocechu, Bila, Bagarova, Sulej.
  • Já se divím všem, kdo s ním se baví a chodí na procházky, stejně nehubnou , když 20x za den otevřou ledničku a jen jednou si nic nevezmou a 19x něco zbaští. Chodí 3x tejne na zmrzlinu do kaváren, jí tam zákusky a ještě k tomu doma pečou štrůdl a různé buchty. navíc chodí se stravovat do R. občerstvení a pijou kofolu s tonickem a pak si myslí že to zpraví jedna procházka
    • V zivote jsem nebyl v rychlem obcerstveni, tam se chodi nazrat jen chudina typu michala slajera Co jen zavidi pobavilo me to
  • https://www.novinky.cz/auto/420907-nejluxusnejsi-kabriolet-od-mercedesu-stoji-osm-milionu-korun.html mercedes za 8 000 000,- kč. To bysi nemohl dovolit ani pan Milan Sulej
    • Sulej ten musi mit desitkami, Mozna stovky million najdi si aha psali tam ze za jedno vystoupeni bere 600000kc,a spojte si to za rok, ten ma za jeden rok vic Penez, nez cela vase rodina, za cely zivot dohromady, lump
      • To asi těžko, když náš nejslavnější zpěvák Karel Gott bere údajně 350 000,- kč

        Si myslím, že pan Sulej je rád za setinu částky co udáváte čili 6 000,-kč
        ----------------------------------------------------------------------------
        • A to prej ani za tech 60.000kc,jak psali v aha nezazpival penize ale sbalil do predu, to je sila Co..... To je muj duchod za pul roku, a tento hnedocech, to ma za jeden den, hnus.
      • nejlepší je svíčková s k nedlíkem tři dni proleželá
  • Sejdeme se v tranvaji,
    v lese troubí jeleni.
    Sejdeme se v lese,
    co nám kdo nese.

    *5*
  • Pardon za spam. něco jsem testoval

  • napsat komentář

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit