Přejít na výpis diskuzí

Milan Sulej

OSOBNOST 15.2.2011 
520 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zmrde
  • Něco vám napíši od roku 2009 marodím s psychikou.Držel jsem si stejnou váhu už více než rok. Milan S. mě přesvědčil chodit do lesa a sbírat šišky (rok 2012), že prý je to pěkný palivo. tak jsem přestal chodit běhat a váha šla nahoru, milan S. se sice bránil, že mě běhání nezakazuje, ale víte jak?! nebylo kdy chodit běhat a když jsem šel na místní kopec Dobrá hora, tak už jsem neměl chuť na běhání. navíc jsem tam bral naší fenku, které to tam nebavilo a utekla a já jí pak honil po lese. Váha šla nahoru. A všímejte si, že to bylo, když jsem začal "šiškovat" Milan S. totiž podvědomě způsobuje v mém případě obezitu. Ano ukažme si na něj prstem. Možná poukážete, jak to je možné. odpovím: manipulace

    ted už nevolá nepíše a já jsem rozkvet. jasný důkaz vlivu a zlomení vlivu


    Tohle nemá za cíl Milana S. zdiskretovat Milana S., jen na to poukázat, člověk nehce žalovat, ale psát se to musí
    • Zdary Sulejaci. Tak prej je toho Hluboká plná,. Prej Vam toho Vašeho bazarovyho veterána, někdo poli kyselinou. OH, jaká smůla. Pár dní a ta Vaše ojetá popelnice, se rozerere úplně. Boháči, auto odjedou strčí jej do vexlhauzu, a primitivove jako jste ví, to koupí. Nic jiného Vam tu v Hluboke nikdo nepřeje, než aby Vam ta kyselina tu Vaši vojetou prdavku sežrala. Jste tu sní všem pro smích, lidi se smejou když stim krapem jedete, az se za bricho propadají, a to uz i naše Hubocky děti, dedek v bambuli, v hlavě násrano, baba v pleteny stary čepici, a myslíte si, kdovi co nemáte, 10let stary ojety krap.Na novéj Mercedes nemáte, a s vojetinou jste tu pro blázny. Možná vni bude bydlet ten Vas cikanka, az přijdete votu Vaši vlhkou nabarvenou barabiznu, Ve Kdyni má dedek dluh jako kráva, a ta jeho dcera chce z baráku půlku, tak už aby jste začali šetřit, co.......?, Nebo skončíte všichni pod mostem. Spravte si nejdříve své majetkové poměry a pak se navazajte do, poctivých občanů v Hluboke, protože takový bordel, a hnůj jaký vi máte v rodine, to se vopravdu nevidí nikde nevidi. Možná Vás ta kyselina rozezere všechny a půjdete konečně všichni do hajzlu.Zdravi ruka spravedlnosti.
    • Tak co SULEJACI. Myslite si ze jste toho vaseho cikanka zbavili exzekuci no to je velky omyl exzekutorsky urad tohle nikdy neschvali a pokud vam to zastavi vas zdroj na O s Domazlice tak to zdaleka neni nafurt. Zatim ho stale mate napsaneho mezi bezdomovci na Mestskem uradu ve Kdyni takze je nemajetny ale jakmile neco zdedi tak ekzekuce se muze znovu obnovi t a nebojte mi dame exzekutorum nebo veritelum ihned vedet pokud neco zdedi a ti to ihned obnovi kdyz bude co prodat mame to zjistene kdyz ne mi tak nase deti to zaridi takze se moc neteste Hlavne ze jste si koupili mercedes dedesk sislal baba pajda oba dva nad hrobem kluka maji mezi m bezdomoci . V hluboke jste vsem tak jedine pro smich a nikdo s vami nechce nic mit . Toho Vaseho cikanka si nikdo neveme ani s temi miliony nato uz jste prisli kdyz jste chteli dat barak istim vasim volem tomu kdo se onej postara . Zplakali jste nad videlkem Ten pozemek v zivote nedostanete oto mi se postarame osobne Koukejte to prodat a vystehovat se odtud dokud je cas Nikdo VAS tu nechce a pokud tu zustanete tak se stejne toho vaseho vola jednou hluboka zbavi takze se zamyslete a jsem c pozdravem zdravi ruka spravedlnod spravedlnosti *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
      • no ano .vsechny ty elelenty a neprijemnosti jsou podle me vzdy jen kvuli panu sulejovi to pocatek a konec vsech neprijemnosti .jedno slovo milan sulej
    • jo jo strasny clovek
  • Něco vám všem možná i mně uniká. Tato diskuse má propagovat zpěv Milana Suleje a ne nějaké sousedské "války a bitky"

    Musíme se nad tím povznést.

    Milan by se měl vrátit do časů dávných, kdy ještě nebyl slavný a sušil seno pro králíky. pak by mu možná došlo, že by měl věci nechat plynout a nastolit hrmonii.
    • a co muzete cekat bohata namyslena rodina suleju ktera si mysli ze si muze na chudci spoluobcany vse dovolit je mi znich zle . Ono to neni jen vse o penezich ale vysvetlujte to nekomu kdo nevi co snimi
  • Tak aby bylo jasno, podáváme udání, že petr nemá na, na tu pristavbu stavební povolení, takže se teď budete divit, zdar.
    • takze havlickojic budete platit protoze natu vasi hnusnou primitivni zebrackou kucu tu vasi zpackanou pristavbu nemate povoleni tedy petr takze udani jeuz na mestskem uradu s pozdravy sulejojic
      • Kradeni nafty finasi?
  • Čtyři bývalí spolužáci se sejdou po 20 letech u piva. Po třetím kousku jeden z nich odkráčí na toaletu a zbylí tři se začnou bavit o svých synech. První povídá: "Já jsem děsně hrdý na svého syna! Studoval totiž v Americe Economy and Business, po škole dostal výborné místo ve skvělé zahraniční firmě a nakonec se vyšplhal až nahoru a dnes dělá ředitele celé firmy a je tak bohatý, že svému nejlepšímu příteli koupil k narozeninám fungl nového Meďoura." Druhý na to odpovídá: "To je fakt dobrý! Ale, ani já se nemusím za svého syna stydět. Začal dělat u letecké společnosti, pak si udělal školu, stal se pilotem a dnes v té letecké společnosti vlastní většinu akcií. Svému nejlepšímu příteli prý dal k narozeninám soukromý tryskáč!" Třetí na to: "To můj syn vystudoval stavební inženýrství, začal podnikat a dnes je majitelem největší stavební firmy světa. Jen pro zajímavost, svému kamarádovi dal k narozeninám postavit vilu na Malovance!" na to si všichni tři začali gratulovat, jak šikovné syny mají, když se vrátí čtvrtý ze záchodu a zeptá se: "Proč si tu tak gratulujete?" -"Právě jsme se bavili o tom, jaké máme úspěšné syny a jak jsme na ně hrdí! A co vlastně Tvůj syn, co dělá, jak se mu daří?" "Můj syn je gay a živí se tancováním po nočních klubech" odpoví čtvrtý z kamarádů. Ostatní tři ho se sklopenýma očima začnou litovat: -"To nás mrzí, takové je zklamání!" -"Proč, kluci? Já se nemám za co stydět! Mám ho moc rád, je to hodnej, pěknej kluk a tak zle se přece jen nemá...Zrovna k posledním narozeninám dostal od svých třech milenců vilu, tryskáč a nejnovějšího Meďoura!"
  • Tak jsem zjistil, že jsou vedle rezidence vilového typu našeho voperního pěvce nevyjasněné majetkové poměry, které ovšem nesouvisí s anektováním parku.
    • no sila blazniva sulejova beha po hluboke a vsude koho potka na potkani vytrubuje ty jeji kecy a u toho rve lide se ji smeji az se za bricho popadaji ona je uplny blazen a patri do cvokarny
    • Ano take jsem otom slyšel, prý milan nato dedeni není sám, je to tak..
      ..?
  • Bude Milan zpívat na MDŽ V HLUBOSKÉM KULTURNÍM DOMĚ?
    10.3. letapáně 2018
  • Tak mají u Suleju konečně nevěstu, bohatá, hubata, zla, bezdetna, ma, na svědomí plno zničených životu, ale co dělat, deti zas nebudou je přestarla, vdova, o 30let starší než milan, ale bohatá je. Milan ji chodí vyprovazat, těšíme se na svadbu.Tak se stary sulejaci dočkali, to bude svadba,, koho pozvete za svědky, a družičky?
    • svaDba nepíše se Svatba?
  • Drží operní pěvec drastické diety? nebo co způsobuje, že tak moc hubne?
    že by nemoc či starost?
    • že by chtěl zhubnout do obleku ženicha? kdy má termín?
  • Dnes jsem potkal Milana a měl kuklu, že mu koukali jen oči. jako "džihádista" či extremista na demonstraci. ale chápu byl velký mráz.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit