Přejít na výpis diskuzí

Milan Sulej

OSOBNOST 15.2.2011 
520 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vdova má starost, že její nebožtík manžel leží v hrobě pořád v jednom oděvu. I nu nechá ho vykopat chtíc mu vyměnit oděv.
    Tak kopou a kopou a místo neboštíka je vzkaz: jSEM V JINÉM HROBĚ ve starých hadrech ale na mladých ňadrech.
    • sulejojic neberte lidem verejne prostranstvi v nasi obci
    • presne tak at sulejaci sezerou celuou ves me to je jedno budu chodit pod rzbnikem
  • Mohl bych se ještě jednou zeptat na přesnou adresu oné vily? Pavel se mi snažil odpovědět, ale bohužel tam jsem onu adresu nenašel. I když jsem celkem nepobral ten koment hned pod tím mým kde někdo píše trochu zmateně že "tak to snad ví každý, kde pan Sulej bydlí. V jedné vesnici na Domažlicku". Mohl bych tedy prosím dostat tu ADRESU? Bez s prominutím nesmyslných komentářů mimo téma jak se stalo někde na začátku když jsem se ptal poprvé? Děkuji.
    • Zdravim, tak prý měli večer sulejaci zajimavou, návštěvu. Potěšilo Vas to.....?, Nas velmi, se Branko. Srdecne zdravim, jan
      • jakou návštěvu?
    • https://mapy.cz/zakladni?vlastni-body&x=13.0705157&y=49.3701097&z=17&ut=Nov%C3%BD%20bod&uc=93IFPx8t39&ud=Hlubok%C3%A1%2022%2C%20Kdyn%C4%9B%2C%20345%2006%2C%20Doma%C5%BElice
  • Milan nikdy nepochopí, že hlubocký obyvatelstvo se nikdy, ale opravdu nikdy nepodrobí Milanovi. Milan disponuje velkým kontem, ale malým morálním kreditem. Milan přemýšlí jak své jmění rozmnožit. Ale uniká mu moč (teda moc) a taky stolice (teda police na stěně)
  • Dnes jsem šel vynést petky a při zpáteční cestě mně odchytl Milan S., povídal něco o tom, že byl na operaci hlasivek. že budou dělat dlažbu a že už si lidí stěžují, že koupili pozemek. Já bych z toho nedělal tragedii, koupí jen část tak stači jít trochu oklikou, kam až pozemek Sulejů nezasahuje. Přeci nekupují celý park!!! Problém může nastat, když napadmnne půl metru sněhu, tak si to bud lidi prohrnou o kus dál či půjdou až ke kapličce či naopak k hasičárně :-) Michal
    • At už sežerou sulejojic celou ves, mě už je to jedno. Ale jedno vím jistě. Gauneri, zloději, a podvodníci mají v tomto státě zelenou, a projde jejím vse, se slušnosti tak v tomto státě, brzo POJDEZ.
      • Zdaleka, ale nemají Sulejovi v Hluboké nejvíce pozemků.
        • Co je do pozemku, ty dnes nejsou knicemu, ale tady jde oto, že sulejojic sebrali lidem cestu.
          • Já nevím jak ten pozemek bude přesně vypadat a nebylo by řešení si vychodit cestičku mimo třeba mezi rybníkem a kapličkou? třeba před Šlajerovími
            • jasne ze ano lide budou chodit prez park pod rybnikem a na ty magory se vyprdnou to toho dokazali ze koupili kousek pozemku ktery jim neni knicemu je to proste naschval aby lidem sebrali cestu
  • ▓▓▓▓
  • Topolánek ztratil plánek
  • K d y ž j e m y s l s v o b o d n á - n a t ě l e u ž n e z á l e ž í
  • Tak je sychravo a mlhavo. Byl jsem se projít na "luka" k Dobré hoře, Když jsem se vracel potkal jsem mistra Milana Suleje, doprovázel ho psík a druhej Milan. tak jsme se pozdravili a já pronesl Nu Cesare nu Cesare, pohladil ho.
  • Dobrý den,

    před časem jsem se zde ptal kde přesně je ta vila pana Suleje, že bych se na ni rád podíval. Doufal jsem že dostanu adresu oné vily, ale místo toho mi nějaký pán mikimauz poslal do podkomentáře informaci ohledně nějakého vozidla. Nechápu smysl toho sdělení, jelikož na to jsem se neptal. Vypadá to že i pan Sulej komentoval můj dotaz, ale bohužel jsem se zase nedozvěděl žádnou adresu, a navíc se zdá že komentoval spíše mikimauze než mě.

    Mohl bych tedy znovu požádat o adresu vily pana Suleje? Nejsem z Hluboké.


    Děkuji za pochopení
    • dobry den najdete to treba v aha na internetu clanek se jmenuje pribeh silny jako noha od kulecniku jsou tam obrazky sulejojic vily
      • Děkuji Pavle. Bohužel z toho článku jsem se moc nedozvěděl. Já doufal spíše v něco jako adresu té vily... *13*
    • tak to snad ví každý, kde pan Sulej bydlí. V jedné vesnici na Domažlicku
      • anonym
  • Jak poznat psychopata: stačí tři z dvaceti signálů, radí psycholog:
    Začíná to obvykle kritikou, následují nadávky a fyzické násilí.
    Rychlá oddanost, lichocení, dárečky - zdánlivě pozitivní znamení jsou ve skutečnosti negativní. Jeho vztahy jsou povrchní, lehce je navazuje, lehce z nich odchází.
    Projevy násilí, zprvu vůči neživým předmětům. Tím zastrašuje - demonstruje oběti, že totéž může udělat i jí.
    Koriguje nejmenší chybičky, jsi pod neustálou kontrolou, připadáš si jako blbec, líčí Carver pocity druhého partnera. Podrývá sebejistotu. Později máš dojem, že si špatné zacházení zasloužíš.
    Jako šelma v přírodě izoluje svou oběť od stáda, aby ji mohla lépe napadnout, izoluje i psychopat různými manipulativními způsoby svou oběť od její rodiny a přátel.
    Například ve stejné době partnerce koupí drahé šperky a mrští jí o zeď.
    Nikdy neuzná svou. Jeho logika: on nebije, ale i kdyby, tak si to oběť zasloužila.
    .
    • jo to na p suleje sedi naprosto presne
    • Má hrůzu z toho, že zůstane opuštěn, pokud se k tomu nerozhodne sám. Chce-li se s ním rozejít partnerka, fňuká, prosí, žebrá, slibuje všechno možné.
      Aby psychopat dosáhl větší kontroly, brání oběti nejen v kontaktu s rodinou a přáteli, ale také provozovat aktivity mimo dům. Cílem je držet ji ve finanční a emoční závislosti.
      Psychopat sleduje a špehuje svou oběť. Podezírá ji z toho, čeho se dopouští sám.
      Doma i mimo dům inklinují psychopati k tomu, že svou partnerku srážejí, uvádějí do rozpaků, izolují. Z hrdého člověka chtějí udělat svoji rohožku.
      Takový člověk vás přesvědčí o tom, že nikdy nejste dobrá. Po mnoha měsících takové masáže chce, abyste ocenila, že vás - někoho tak bezcenného - u sebe vůbec trpí.
      Psychopat se cítí se být oprávněn dělat jen to, co chce: např. potrestat oběť, že neposlechla, nedodržela pravidla. Zákony, morálka a pocity jiných ho nezajímají.
      Na protesty tvé rodiny, co z tebe udělal, zareaguje, že jen žárlí na speciální lásku, jakou prožíváš. Otočí to tak, že jsou proti tobě, ne proti němu.
      • Psychopat vypravuje historky o násilí, agresi, bezcitnosti vůči jiným, dává najevo, že na násilí nevidí nic špatného. Aspoň víš, jak se později bude chovat k tobě.
        Ani během líbánek nezapomíná, jak obecně smýšlí o opačném pohlaví. Brzy se bude i k tobě chovat stejně ošklivě, jako např. k servírkám.
        Laskavý Jekyll je pro psychopata maskou, pomocí níž se přibližuje k druhým, klame a využívá je. Zlá strana Hydea je však jeho pravá identita.
        Po určité době života s psychopatem máš strach, že všechno, co říkáš nebo děláš, může vyvolat jeho emocionální chlad, nevraživost.
        Psychopat je samolibý, mínění jiných pro něj nemá žádnou cenu. Narcisté a psychopati druhým lichotí jen proto, aby je mohli využívat a manipulovat jimi.
        Svým chování narušená osobnost působí tolik škod, že brzy začnete dělat „šílené“ věci, abyste se sami před sebou obhájili. „Staneš se i paranoidní, ale až se ho zbavíš, budeš zase normální,“ slibuje Carver. Kdo se však netrhne v raném stadiu, je nepravděpodobné, že by z toho vyšel nepoznamenán.
        Autor: Libuše Konopová pro iDNES.cz
        Zdroj: https://ona.idnes.cz/20-signalu-jak-poznat-psychopata-dnj-/vztahy-sex.aspx?c=A170215_104058_vztahy-sex_jup

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit