Přejít na výpis diskuzí

Milan Sulej

OSOBNOST 15.2.2011 
520 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty se jdi upřesnit slajere do blázince tam na ty Tve kecy uz čekají,prastenej,intosi
  • Koho to zajímá zeď to nepsal,zavri se do Dobran,prastenej magore,opět slajer,z hluboké.
  • Slajerojic debil,jeho kraviny
  • Také srdečně zdravim. Ja jsem také musel s panem sulejem skončit.Jen ma obiral o peníze,vylákal se me takových 800.000kc,mlatil me,ponižoval,vyhrožoval,sprosté nadával,každý měsíc jsem mu musel odnést az knim domu cely můj důchod a pak trpět hlady,.Bude me 80let,ale tohle jsem nezažil,na policii,kam sem podal trestní oznámení se vůbec nic neděje,sulej me tam promluvil,vylhal,na me nejhorší spinu,a me ted hrozí odvoz do ústavu,opakují ze jsem nevinný,nic jsem neudělal,jen se na me nalepil takový grazl jako je sulej,nikomu nic zlého nepřejí,jsem starý brzo umřu,ale tomuhle obr lumpovi preji jen to nejhorší,děkuji za vyslechnutí,a opatrujte se jan p holy.
  • Jen pro upřesnění, já všechny zdejší příspěvky určitě nepíši!!!!
    třeba jsem nepsal příspěvky Petr 22.6., Pavel 10.6., Jana 30.6. atd.
  • Suleji nevím proč stále chodis k Haladum,kdyz te tam nechtějí,neví jak ti maji říci abys tam nechodil,já se tomu vůbec nedivim ze te tam am nechtějí,protože takhle darebny a zlí člověk jako ty se opravdu,hned tak nevidi
  • http://www.jenzeny.cz/zabava/96-leta-zena-chce-prodat-svuj-dum-kdyz-vesel-prvni-zajemce-dovnitr-spadla-mu-brada-6209.html?utm_source=facebook&utm_medium=TK&utm_campaign=TK Puste si tohle video---tohle nemá ani Milan doma
  • Člověk by po nějaké hluboké a po místních repacich ani nevzech,suleje zná každý ale s nějakou hlubokou po te nevzdechne ani pes
  • Neboj dojde na nej,vezme si jen čtyři prkynka,a půjde také do hrobu,a vše tu nechá,nevím kola k ti je ale možná se toho dockas,jen se desim toho kdyz za života neustále ukazoval svoje bohatství,tak si myslím ze si bude chtít nechat postavit nějakou obrovskou pompézní hrobu,se sochami atd,nevím u nej je vše možné.
  • Milan Sulej se chová jako Tramtůmberk, když se mu rozváže bota, tak má sluhy, co mu slouží. Jenže páni aspon nějak platili za sloužení, ale tenhle lump za to ještě inakusuje štědré dávky od jeho přisluhovačů.
    já byvch takový velký dům nechtěl, to musí být nějakého uklízení a větrání a topeního. chlubí se kontaktami na vysokých místech, třeba policii, nemocnice, ministerstvo
  • sulejojic vila podnikatelske baroko dum ktery doslova zalehl cely pozemek hlavne ze maji lesklou strechu vezicky a sochy kolem domu to je tak kdyz primitivove prijdou k bohatstvi a ted si predstavte maji tam asi 15 mistnosti a uz zase stavi dalsi mistnosti v podkrovi fakt choroba *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Slavnější z Hluboké jsou úplně jiný spoluobčané pan V.K. a K.D.
  • slavny je ale to je vsechno ale vzhledem k tomu ze tu zije zna hlubokou cela republika *14*
  • Co ve vás evokuje slavný, velice slavný operní pěvec, který je ve své obci velice oblíben??? je to nekonfliktní, pravdomluvný skromný občan.
    Máte taky takovou zkušenost? *5* *4* *3*
  • Milan Sulej byt dobrá muž, on vědět jak se oblékat a slušně se chovat.
    Milan gut lidověk
  • Já Milanovi rozhodně nic nezávidím
  • nevysmívej se postiženým lidem, nevíš kdy to potká tebe
  • Milan je inteligetní, povídavý, když chce slušný člověk a umí se chovat velmi společensky, nepije alkohol a už vůbec se neopíjí, je bohatý, pořádkomilovný, dbá o svůj zevnějšek
    *3*
  • Tohle může napsat duševní mrzák,pansulej výjimecny je budeš duševně asi zaostalý chudák který,v životě nic.nedokázal a duši se.závisti.,pan sulej,je.někdo pan zpěvák a ty.blazinec na.zblazneni,duševní MRZAK,takže jej přestaň laskavé urážet.
  • Pokud jsme napsal nějakou nepravdu, omlouvám se. Ale zdaleka nemám na svědomí všechnu kritiku zde na této debatě!!! Milan je taková kontroverzní osobnost, tak musí počítat s kritikou. *4* *4* *4*

    pan Milan Sulej má velkou slovní zásobu a umí poutavě povídat, hlavně o starožitnostech a obrazech. *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit