Přejít na výpis diskuzí

Milan Sulej

OSOBNOST 15.2.2011 
520 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • § 355Hanobení národa, rasy, etnické nebo jiné skupiny osob

    (1) Kdo veřejně hanobí
    a) některý národ, jeho jazyk, některou rasu nebo etnickou skupinu, nebo
    b) skupinu osob pro jejich skutečnou nebo domnělou rasu, příslušnost k etnické skupině, národnost, politické přesvědčení, vyznání nebo proto, že jsou skutečně nebo domněle bez vyznání,
    bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta.
    (2) Odnětím svobody až na tři léta bude pachatel potrestán, spáchá-li čin uvedený v odstavci 1
    a) nejméně se dvěma osobami, nebo
    b) tiskem, filmem, rozhlasem, televizí, veřejně přístupnou počítačovou sítí nebo jiným obdobně účinným způsobem.
  • proboha svateho nechte uz milana suleje byt jste banda primitivu kteri v zivote nic nedokazali a nedokazou zakomplexovani magori sulej je pan zpevak je to nekdo jste tu opravdu nemozniiiiiiiiiiiiiii
  • no sila minuly tyden brutalne z fackoval a surove skopal pana mgr jana holeho z domazlic pak do nej najel autem zraneneho holeho odvezli do nemocnice to jak mu sulej pak sproste vynadal si neprejte slyset strasne divadlo holy pry na nej podal na policii tretni oznameni priserny clovek jak muze byt nekdo tak strasne zly kdyz ma vsechno nechapu hruza
  • Slajere z hluboké pokud budeš psát i nadále ty tvé debilni a stupidni,komentáře,tak na tebe podal trestní oznámení,prezentuje si tu tvoji pitomost mezi debilama kam chodí,moje trpělivost s tebou je u konce ,poslední varování ,milan sulej
  • mě třeba u Milana vadí, že je přesvědčenej o své "výmečnosti" a ostatníma Hlubočákama pohrdá. Přitom většina lidí dře ve fabrice v 40 stupnovém horku. Peníze zkazí každého!!!! *1* *1* *1* jedno se, ale zapřít nedá, je všemi mastmi mazaný, chytrý jak liška. Ale prý si o něm jeden schizofrenik myslel, že je bílej kůn a že ho u rybníka zastřelili kulkouz babbitky
  • překlep---nic to neznamená
  • gb
  • Scháním pana Vrbu
  • Jo je to pravda milan sulej je opravdu veden na radnici ve Kdyni jako bezdomovec,ted sem si to ověřil,tak to hr pecka,az se to fozbi bulvár tak to bude něco pro nej,tu jeho matku opravdu nechapu,prý je tam veden uz 10 let,sila co?
  • No a dnes pokračování ,jsou to opravdové pecky,starožitností ve vile jsou ohodnoceny listinou podle soudního znalce na téměř 40milionu korun,vila pak na 6milionu,jenže ma to jeden háček obrovsky majetek není komu odkázat,ted začnou ty pecky.Starej sulej mel dceru,kterou musel vydědit,a i její děti,mel ji uz za manželství se sulejovou,papír závěť která je uložena u soudu říká ze se ji sulej musel zric a vydědit ji,takže ty nedostanou ani korunu,to sulejova dávno zařídila,a ted další pecka sulejova se tak bala o své miliony ze nechala milanovi sulejovi přepsat trvale bydliště na městský úřad ve Kdyni,čili,je tam veden mezi bezdomovci,on sice vyděděn není,ale jestli to dostane,tak uz on blázen trochu je a zblázní se stěch desítek milionu úplně,takže,je to sila vše si může každý ověřit na městském úřadě ve Kdyni,není tedy lepší nemít moc a žít spokojeny život než mít takový majetek jako ma sulejova?já jsem jen opravdu zvědavá kdo to tedy nakonec dostane asi stát!,tohle vim od své matky která se důvěrně zná se sulejovou a ta ji to ukazovala,jinak v hluboké ,Kdyni ,a domazlizlicich je tohle veřejné tajemství,sulejova je tedy nejbohatší duchodkyne z celého plzeňského kraje protože mít majetek pres 40.00000milionu,to hned tak někdo nemá,a je jim to knicemu,bozi mlýny opravdu melou,pomalu ale jisté,!/!!!!!!!!!.
  • Něco také povim,at uz je to venku,protože tito lide si opravdu nic jiného nezaslouží, sulejojic přišli k jejich obrovskému majetku tak že měli v přímo v příbuzenství, válečného zločince lehmanna.Řeknu co vim.Matka paní sulejove mela sestru,ta se jmenovala Jozefa,vzala si němce bydlel ve Stode,a jmenoval se jan reissima,je to doložitelné,měli tři dcery,prostřední si vzala plukovníka SS lehmana,který dělal ve válce ředitele věznice v Terezíně,hned po válce museli všichni uprchnout do německá protože by je tu češi zabili,Walter lehman byl veden jako válečný zločinec,žili všichni v Německu,po jejich smrti ,protože neměli žádné děti,vše zdědila matka Milana suleje Jana sulejova jednalo se o dvě vily v Německu,sulejova,tam za nimi jezdila a navštěvovala je ,odtud je jejich obrovsky majetek,je to hnus,ale alespoň vidíte co je to za lidi,tohle je horší než zvířata.
  • pojdi
  • Pojdi
  • Pojdi ,milan sulej,dam na modleni
  • No také tedy něco řeknu,povídá se ze na 1maje ,kdyz se v hluboké stavěla majka,tak aby to vypadalo,ze to udělala místní mladez,tak v noci si stara sulejova zaplatila partu z brnirova ,a ta v noci behala sulejojic sousedům po zahradě,a dělala neplechu,porazila sudy,udělala do nich díry ,kradla lidem po hluboké věci a dříví,prostě dělali bordel,kamarád říkal ze sulejova jim zato dala 5000kc,aby dělali v noci po hluboké co nejhoršího s ze jim napsala seznam komu maji co provést,a potom aby to bylo na mladez v hluboké co hlídá majku,opravdu strašně zlí a nebezpeční lide,jiná me hnus to nejsou lide ale zrůdy.
  • Asi te sulej proklel,proč se sním stykas?,
  • Opravdu tohle není legrace,jak sem ti již psala ,skončí to,jde ti opravdu o život,znám dva případy které tento člověk tak znanipuloval ze je mel úplně ve své moci,nakonec se u nich rozvinulo psychické onemocnění ,jednalo se o mladé lidi,ponižoval je ,az nakonec spáchali sebevraždu!!!!,prerus kontakty,neber telefony,nemluv, na nej,kde,z jej uvidis jdi,pryč,jen tak se dostanesz jeho moci,věr mi,snad není pozdě,,hlavně prosím te poslechni.držím moc palce..
  • Také se ho bojím ,v tomhle mas pravdu nejsi první ani poslední,dobra rada skončí to sním,jde tu o život,on te opravdu úmoří,měj se na pozoru,je to velmi zlí,nebezpečný,a darebny člověk,znám dva lidi kteří uz skončili i sebevraždou,nestykej se sním!!!!
  • Značně se mně začalo zhoršovat zdraví od doby co jsem poznal operního pěvce. Mám noční můry. "Vysává" ze mě energii. Přivádí mě k šílenctví.
    Mám z něj strach. Důkaz jeho negativního vlivu je, že když s ním nekomunyjuji značně se mě uleví. myslím, že nikdo jeho psa otrávit nechce, je to je lživá manipulace. až příjdou bojivníci chalífátu IS tak vila zčervená a den se změní temnotu.
    *16* *16* *16*
  • Máme tady případ pane doktore

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit