Přejít na výpis diskuzí

Milan Sulej

OSOBNOST 15.2.2011 
520 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sulej je pan zpevak *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • nika1979
    Milan sulej neni plešati stary taky ne člověk je stary až ve stovce............................ ti ho znaššš jestli jsi moje zlata hani misliš že jeho rodiče jsou bohati .ne............))))))))))))))))))) ja nejsem zlatokopka§§§§§§ ...... nečti bulvar.......... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • no protoze ho neznas osobne jinak SULEJ je uz stary napolo plesaty a silne otyly hlas uz ma vyzpivany a bez plibeku na koncertech je ztracenej takze jedine cim muze oslnovat jsou miliony od rodicu kteri jsou nechutne BOHATY a ktere ma jeho matka ulozene v bance *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • nika1979
    odkaz Pro Hanku Milan sulej neni zruda neni pomateni.... to zpiž ja jsem pomatena. protože ho branim ale ti jsi asi nemocna a žarliš.......... dejmu pokoj. memu idolovi........ me lasce *14* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • no umi si to zaridit ty umis tak H O tak se nediv *14* *14* *14* *14* *14*
  • ja jen nemuzu pochopit jednu vec kde bere Sulej tolik prachu rika se ze jsou jeho rodice nechutne bohaty me to vytaci a i vsecny me pratele v domazkach do nepricetnosti vsichni makame jak divy a za cely mesic nemame na uctu vic a sulej to ma za 1 den v penezence a jen se vyvaluje a zere v nejdrazsi kavarne od rana az do vecerta a machruje co ma penez hold zivot je nesppppppppppppppravedlivej nikdo ho v domazlicich rad nema a kzdyz uz si k nemu jednou nekdo sedne taj jen aby znej vytahnul nejaky prachy a sulej za nej zaplatil utratu znami rikal ze tam sulej dene i s dyzkami necha i 1000 kc za den to je haizl *16* *16* *16* *16* *16*
  • no ja nevim me je ho lito zpiva nadhene a v jeho hlase je tolik bolesti osobne ho neznam jen z televize z casopisu nebo rozhlasu ale on musi byt strasne nestastny kazdy nema zustat sam ale on zli neni asi mos nestastny a smutny a z toho to asi vse je hlasove je to opradu jedn z nasich nejlepsich zpevaku je mi ho nejak lito *3* *3*
  • nika1979
    *14* *1http://diskuse.tiscali.cz/img/smile/14.gif4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Milan Sulejjjjjj starrrrrrr
  • Re: Re: Re: Re: milan sulej neplati dane statu Re: milan sulej je predevsim teplus

    ruce ma fakt chladne a zpocene jaj uz se bojim je jak mrtvola
  • Re: Re: Re: milan sulej neplati dane statu Re: milan sulej je predevsim teplus

    sulej je fakt divnej jednou mi podal ruku a sel po me m r a z ma ji uplne zpocenou ale silene a studenou jak led to je svata pravda pryc od nej souhlas *16* *16* *16* *16* *16*
  • Re: Re: milan sulej neplati dane statu Re: milan sulej je predevsim teplus

    ja vsechny varuji se SULEJEM bych nikdy nechtel nic mit jsem zDOMAZLIIC a znam jej je divnej jde z neho strach stale chodi v cernem v jinem obleceni ho nevidite a vsude je vzdy sam mam z nej strach a divny pocit nekolikrat jej babicka potkala jak se toula vecer po hribitove je divnej to vam reknou vsichni lide z DOMAZLIC a ten hlas ma od dabla kazdeho dokaze oblbnout a zmanipulovat ma obrovske charizma lidi se ho boji bydli v hluboke u kdyne v ohromne vile ktera je v parku a nemaji zadne sousedy zije tam jen s rodici ktere se jako on s nikym nestykaji vsechny pred nim varuji ten clovek je temny ajeho duse take tohle neni zadna sranda ale fakt to vam reknou vsichni lide v domazlicich ja se ho bojim a divny pocit ma z nej kazdy roman *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • nika1979

    Mujidol MILAN SULEJ

    MujIdol Milan Sulejjjjjjjjj je goold yesss o.k---------- love you kiss......♥♥♥─────
  • nika1979

    : Milan Sulej♥♥☺♥♥

    ♥♥


    ◄░X░░─
  • nika1979

    : Milan Sulej♥♥☺♥♥

    pro něho bych. z libala celej život....................... tedka urči bude koncertovat asi koncem července...... da članku Aha...... nicccccc psat nebudu... neni podvodnik ani lhař.... až jsi vířešim rodine problemi. take vym zpořadu talentmanie. že bude nata čet cd.. a pak bude spivat♥♥☺♥♥♥♥♥♥
  • Re: Re: Re: Re: Re: Milan Sulej♥♥☺♥♥ sexy

    nojoůůůůo ala na jeho obranu pod clanek AHA podvonik sulej zhrabl 600000tisic a nevystoupil jsi do diskuse nenapsala nic hhhaa ha ha ha ha VARan *1* *1* *1* *1* *1*
  • nika1979

    Re: Re: Re: Re: Milan Sulej♥♥☺♥♥ sexy

    . jaho miluju mocccccccc.. Milana Suleje ....................... o jeh přispěvky v Aha četla,,,,,,,,,...........ale youtube.cz....mě nezajima jak jse všichny k němu chovaji♠+++++++**********´´´´´´´´♫─
  • Re: Re: Re: Milan Sulej♥♥☺♥♥ sexy

    to ho moc nemilujes kdyz jsi mu ani na jeho obhajobu do diskuze nic nenapsala ani ses sveho milacka nezastala je to AHA 3 CERVENCE CLANEK SE JMENUJE PODVODNIK SULEJ ZCHRABL 60000 TISIC A NEZASPIVAL TO HO MOC NEMILEJES HA HA HA HA HA HAŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ
  • nika1979

    Re: Re: Milan Sulej♥♥☺♥♥ sexy

    nečti bulvar------§§§§§§§§§)))) ja to neřešim. ti tve. aha..... uražku naněho
    Milana Suleje-------------☺♥♥───
  • Re: Milan Sulej♥♥☺♥♥ sexy

    tak dalsi skandelllllllllllllllll *1* *1* v AHA 3 CERVENCE dnes pisou ze sulej shrabl nehoraznych 600000tisic za koncert a nevystoupila co nato ty....... *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • nika1979

    Re: Re: Re: Re: : Milan Sulej♥♥☺♥♥

    §§§§§§§§§§§ ja jsem slušna viš drzen hochu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit