Přejít na výpis diskuzí

Milan Sulej

OSOBNOST 15.2.2011 
520 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: : Milan Sulej♥♥☺♥♥

    zes mu tam tedy pod tim skandalnim videem nic na jeho obhajobu nic nenapsala ha ha ha *1* *1* *1* *1*
  • nika1979

    Re: Re: milan sulej je predevsim teplus

    maš smulu Milan sulej jsemi nikdy neomrzi.. ti ...varane...... do něho kopad nebudeššššš nikdo§§§ jasně----kašpare
  • nika1979

    Re: Re: : Milan Sulej♥♥☺♥♥

    ja jsem tam žadne video nesmazala. Milana Suleje ja nejsem magor. ani zavistiva to je moje tabu.....zavist a žarlivost☺☺♥♥♠♠♠♥♥☺☺───
  • nika1979

    Milan Sulej♥♥☺♥♥ sexy

    Milan sulej je sexy......takže video jsem viděla......ale neznamenato že by Pan sulej něco dělal neslušneho podle tebe Varane§§ zbohem s tebou♫•☻☻☻↓♠♠
  • Re: Re: Re: Re: Re: : Milan Sulej♥♥☺♥♥

    uz jsi to videla,,,,, tak pak neco povidej *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Re: : Milan Sulej♥♥☺♥♥

    ahoj vsechny faninky honem klikejte na ostatniu videa at je sulej nominovan na zlateho slavika ty primitivni a zavistivy magori mu jedno video smazali stavte se treba na hlavu ale sulej tento rok nominovan bude,,,,,,,,,,,,,,,,,VSICHNI KLIKEJTE ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, *5* *5* *5* *5* *5*
  • Re: : Milan Sulej♥♥☺♥♥

    to ma zas sulej skadal co------ chcal do krovi je to v aha a video je na you tube *5* *1*
  • Re: Re: Re: : Milan Sulej♥♥☺♥♥

    ahoj musime vsechny faninky hodne klikat na jeho video JAKA TO NADHERA aby byl nominovany na ZLATEHO SLAVIKA potrebuje alespon 25000tisic schlednuti do konce roku tak vsechny klikejte na zo zou *5* *5* *5* *5*
  • nika1979

    Re: Re: : Milan Sulej♥♥☺♥♥

    ja tež jsem k němu těž přpojena na youtube.com------jaho tež zbožnuju♥♥♥♥♥♥
  • Re: : Milan Sulej♥♥☺♥♥

    ahoj milanku take dodatecne vse nejlepsi k svatku posilam pusinku na YOU TUBE se tvuj nejslavnejsi hit blizi uz k 11000 tisicum tak to je uzasne nadherne zpivas a jsi super mnoho zdravi JANA *4* *4* *4* *4*
  • nika1979

    Re: Re: : Milan Sulej♥♥☺♥♥

    Milane suleji jsi nejjjjjjjjjjj zbožnujutě ja Veronika Magdalena jsi mujjjjjjjjjj užasssssssss nejjjjjjjjj laska ma ☺☺♥♥♥♥♥♥♥
    ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥────☻☺•
  • Re: Re: Re: Re: MILAN SULEJ ZIVOTOPISmilan sulej je predevsim teplus

    jaka to nadhera caruzo je jasne Sulejuv nejvetsi hit fakt ua je naprosto uzasny nadhrne zaspivane a to visoke C na konci je nekutecne nas nejlepsi zpevak taky milane vse nejlepsi k svatku a moc a moc zdravi a at dal tak nadhene dal zpivas radek *5* *5* *5* *5* *5*
  • Re: : Milan Sulej♥♥☺♥♥

    dekuji ti moc milan *5*
  • nika1979

    : Milan Sulej♥♥☺♥♥

    Miléj můj idole Operní tenore Milane Sulejí
    všechno nejjjjjj lepši hodně zdraví lasky štěsti a uspěch karieře. přeje obdivovatelka Maři Veronika Magdalena to je jmeno vlastní☺☺☺☼♣♦/•◄◄♥♥♥♥☺
  • nika1979

    odkaz pro1779♥☺☻──

    nejsem vymaštěna trouka ........a že jse zastavam Milana Suleje. neni ani gay teplouš.......kralovno jedna...... me ho idola nech.. nasvatej pokoj............................☺───♥───♫♫↓♫♫ ja ho miluju jasne........ viste blazni banda kašparu
  • Re: Re: Re: Re: milan sulej neplati dane statu Re: milan sulej je predevsim teplus

    ty jsi poradna trouba a vymastena k tomu *15* *15* *15* jak se ho zastavs teplouska
  • nika1979

    Re: Re: Re: milan sulej neplati dane statu Re: milan sulej je predevsim teplus

    dik za adresu tvou moje je k pasekám 185 lukov 76317 --- §§§§§ahojky dadi maš mou adresu-takže piš------♥♥─♥─♥♥─
  • nika1979

    Re: Re: Re: milan sulej neplati dane statu Re: milan sulej je predevsim teplus

    dejte mu pokojjjj sulejovi---- jeho rodičum tež... fanoušku esmeraldo..... vi ste trouby.... *16* *13* *9* *5* *1* *7* *15* *8* +++++++++++++♫/
  • Re: Re: milan sulej je predevsim teplus

    ty jsi vymastena hlava a pitoma k tomu *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Re: Re: milan sulej neplati dane statu Re: milan sulej je predevsim teplus

    sulej je teplous a ja nechapu proc se ho zastavas vis co musi mit on nebo ty jeho rodice penez kde je vzali pochybuji ze praci sulejak zajeci a ma miliony je to buzna a mysli si ome i s esmeraldou co chcete *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit