Přejít na výpis diskuzí

Milan Sulej

OSOBNOST 15.2.2011 
520 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vazeny pane SULEJI SME POBOURENI vasi megastavbou za desitky milionukorun respektive vasim domem na prostredku nasi vsi v parku vase stavba se nemuze zaclenit mezi venkovskou zastavbu nasi obce a pusobi rusive vase obrovska naburela vila zamek ve stylu podnikatelskeho baroka je ohavnost pokud chcete verejnosti ukazovat svoje nakradene miliony postavte si zamek na osamocenem miste a ne v prostredku navsi nasi obce je to hnus za desitky milionu na krery se bude muset divat dalsich 10 generaci lidi jak mohl neco takoveho povolit mestsky urad ve Kdyni a odbor zivotniho prostredi nechapeme v ucte poboureni obcane hluboke u kdyne
    • dobry den ja jen kte megastavbe pana suleje to neni zadna novostavba ale velmi stary dum postaveny na svahu hluboke rokle v roce 1847 pani antonii stradalovou ktera vilu postavila na byvalem starem zrusenem hrbitove nad rokli v roce 1884 umira obesenim jako mnoho dalsich majitelu kteri zde bydleli v roce 1903 je to jeji vnuk jan kuncl ktery jako 5 lety spadl pri hrani v rokli do studne pod domem a vni se utopil v roce 1916 zde umira na valecne zraneni jeho otec frantisek kuncl rok pred tim dum vyhorel a vnen pri pozaru zemrela jeho matka v roce 1941 v dome melo centralu gestapo dalsi majitel jozef kuncl byl gestapem veznen 3 roky v mathauzenu v roce 1994 zde umira staricka 87 leta jeho manzelka zofie kunclove od te doby jevila v drzeni jeji dcery jany sulejove matky milana suleje takze o zadnou novostvbu se nejedna pouze o rekonstruovany stary velky dum s temnou minulosti informace me poskytl jozef mikolas z hluboke ktery je zde pametnikem smutnych udalosti a od svych predku vi o tajemne minulosti tohoto domu na navsi v hluboke mimochodem rokle pod domem byla v roce 1969 zavezena a pred domem udelan park s pominkem padlych hrdinu 1 svetove valky kde je tez pan kuncl tolik k historii domu vili suleju pekny vecer
  • UPOZORNĚNÍ: Pan Sulej si objedná balík, který nikdy nevyzvedne a nejen to u naší firmy si pan Sulej objednal balík, který chtěl zaslat až o dva měsíce později (to je v pořádku) den odeslání jsem s panem Sulejem telefoniky hovořila a domluvili jsme se, že mám balík odeslat na danou adresu. Po odeslání již pan Sulej nebere telefony třikrát změnil adresu dodání přímo u dopravce a dnes se nám balík vrací zpět a dovolat se panu Sulejovi je nemožné. Bohužel jsme se nepodívali na internet, který je takových to upozornění plný. Teď jen doufám, že jsme poslední, kteří se nechali napálit panem Sulejem.
    • dobre ze te napalil nic jineho si nezaslouzis mel te poradne okrats a obrat o vsechno skoda ze to sulej neudelal
    • dobre tak ze te sulej napalil nic jineho si nezaslouzis mel te poradne obrat o vsechno
    • honza taky zdravim stim neudelate nic ja jsem jezte dodnes nedostal 20 000 kc a mercedes ktery si sulej odeme koupil dal mi 350 000 kc a za kola kola nemam dodnes nic a uz to nikdy neuvidim jo to je celebrita jak muze nekoho okrats tak je ve svem zivlu takovych pripadu ve kterych sulej figuruje znam desitky lupmp *16*
  • sulej a vubec cela rodina suleju jsou strasne bohaty v hluboke u kdyne maji vilu s 15 mistnostmi proste hrad cena urcite tak 10 mega v plzni ma sulej dalsi 2 byty ktere jeho rodina prodava a v
    nemecku haidlbergu vlastni dalsi vilu a urcite tucne konto v bance opravovy chudacek a neni si schopen vyzvednout na poste ani balik fuj jak k tomu vsemu prisli by me zajimalo o sulojove aute nejmene za milion ani nemluvim
    *16* *16* *16*
    • vse nej a krasne narozeniny posilam pusu
    • take pridam svou hrstku do mlyna Nam zas vyhrozoval ze nas zastreli a necha nas zlikvidovat pan Sulej je stasne zli a velmi agresivni clovek lide se ho boji a nikdo snim nechce nic mit spoleneho je to mistr pretvarky a klamu doslova tu zijem ve strachu co tu v navalu vzteku udela *16* *16* *16* *16* *16*
  • ano je strane zly a ma osklivou dusi milionar kde nato vzal to by me zajimalo hold mafiani maji zelenou
  • Je to zlý a ošklivý člověk. Hraje si na operáka a vy ho v tom ještě podporujete. *12*
  • sulej je psychopat to je znama vec a ti se nikdy NEZMENI
    • ahoj tady take jirka pan sulej mi dluzi za dobirku 220 kc poslalsem mustary obraz za 4 500 kc a pan sulej si ho neobtezoval na poste ani vyzvednout na moji prosbu aby mi castku 220 kc uhradil mi sms napsal ze mu muj maly duchod vubec nezajima muj duchod je 8 600 kc z ktereho pltatin 3500 najem horsi nez praseci chovani jirka *16*
      • Bohužel jsme se setkali se stejným jednáním, také si u nás objednal obraz a nepřevzal, od té doby mi slíbil, že si pro něj přijede, že to zaplatí, teď už ani nebere telefon, nebo ho rovnou típně, s takovým jednáním jsem se ještě nesetkala. Bohužel, až teď jsem na internetu zjistila, že je to jeho běžný chování, takhle podvedených lidí je hodně.
        Co to řešit? *12* *12* *16* *16* *16*
    • sulej je BOREC *14* UZASNY UZASNY HLAS *3*
  • magdalena.korodiova
    *14* *14* *14* *14* vse nej hodne zdravi stesti lasky uspechu kariere operni????????? aj soukromy pre je vase obdivovatelka opery::::::: milane sULEji *14*
    • sulej je púeknej spinavec umi jen obirat lidi o penize zustal sam jako kul v plote a vsichni se od nej odtahli patri za mrize *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • cislo na milana suleje je sedum dva dva sedum sedum dva jedna sest jedna *3* *3* *3* *3* *3* *3*
    • ano ano sulej ma neskutecnou peveckou tecniku sama zpivam v OSTAVE v dkdybi jim SULEJ zaspival pan zpevakivadle ale tohle je extra trida v kazdem divadle by byli velmi radi *14* *14* *14* *14* *14*
  • zloduch sulej jen ho tu vychvalujte do nebes kdo ho zna vi ceho je schopen je velmi mily a pozorny jen aby pres mrtvoly dosahl sveho cile kdo zna jeho pravou povahu vi Je neuveritelny manipulator a udela vse proto aby dosahl sveho cile pokud postavite do rady 200 lidi tak vsicni dohromady nevyprodukuji tolik zla jako tato nebezpena osoba *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • no to bude zase zabava v televizi na stanici TELKA opakuji celou talentmanii tak budeme az do konce leta koukat na nafoukance suleje to sou porady ach jo *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • me sulej obral o 500 00kc je chytry a prohnany jak stado opic soud ho sprostil obhajoby pak zacalo peklo cele me rodine vyhrozovali bali jsme se poustet i deti do skoly ma lidi a sve zvedy kteri mu vse zjisti je strasne mily a dela ze sebe chudacka ja vsechny varuji kdo nevi ceho je tento clovek schopen neuveri neverte mu ani slovo v jeho milych slovech a recech otom jak jej nema nikdo rad je vse lez je mi lito vsech koho dostal do svych sparu ti uz nebudou mit nikdy pokoj ja byla uplne na dne jesli existuje DABEL tak tohle je original SULEJ MA PRATELE VE VLADE PODOBNE JEMU NAVIC SE INTENZIVNE ZABIVA I CERNOU MAGIJI MODLIM SE ABY UZ KONECNE BOZI MLYNY MLELY PROSIM BOZE *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
      • magdalena.korodiova
        hele ALeno.............dej pokoj sulejovi♥
        nano *12* *12* *12*
  • nika1991
    Text Vašeho příspěvku *14* *14* *14* *14* *14* *14* MILAN SULEJ JE MUJ A BUDE MUJJJJJJJJJJ NAPORAD *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • dekuji vam pane suleji za krasnou ariji samsona z opery samson a dallia nadherne zaspivana na you tube bravo bravo *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • milan sulej slavny cesky pevec a narodem milovany zpevak n *14* *14* *14* *14* *14*
      • vazeny mistre milane suleji preji vam krasne vanoce a v novem roce moc a moc zdravi vsichni vas mame moc radi *14* *14* *14* mistre
    • milan sulej zivotopis milan sulej je slavny cesky operni pevec tenorista narozen 12 3 1975 vladne obrovskym sametove zbarvenym dramatickym tenorem jeden nejslavnejsich ceskych opernich pevcu zpival v nejslavnejsich zcenach u unas i vzahranici casty host televizi a radii je superfinalistou ceskoslovenske talentmanie mezi verejnosti je velmi obliben a velmi vazen u nas i ve svete *14* *14* *14* *14* *14*
  • bravo milan sulej haidel vagner tenor brava *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit