Přejít na výpis diskuzí

Miloš Zeman

OSOBNOST 15.10.2010 
677 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak co Vacátko pořád si ho tvůj kámoš Luky honí u Bartošové?
    • občas mu ho vymlaskne jakási Renata, proto nemá absťák, jako franckajagrova, ta ho prý leští Bartoškovi. Jan Novotný, ty si ale pako.
      *1* *1* *1*
  • podle mě nemá v politice co dělat *1* *2*
    • *5* a jako co? Kterej ty seš?
  • To Doplněk z 30. 12. 2016:
    Píšeš o hrobě Jiřího Bartošky?? Co by tam Luky dělal??
    *1* *1* *1*
  • Luky1987
    Ahoj Vacátko jak je? Nekomu asi vadí, že mám rád Ivetku Bartošovú a líbila se mi, no a co na tom není nic špatného
    • Samozřejmě, proč to někoho tak irituje? Iveta měla spoustu fanoušků. Slušným lidem vadí bulvárem podporovaný stalking. Bohužel, jsou mezi námi i neslušní, mírně řečeno. Zdravím,Luky.
  • je můj nick. Tady je možné úplně vše. Kdejaký troll si může přivlastnit nick kohokoli a psát pod ním nechutné příspěvky. Bohužel jen na někoho. Kdo to tu asi řídí a platí tyto spratky?
    • Luky1987
      Asi je to tak
  • Co tady všichni blbnete,chováte se jako nevychovaní spratci. A navíc prezident tyto blbosti ani nečte / nanejvýš jeho ochranka.
  • Doufám Miloši že to tenhle rok zabalíš a konečně zaklepeš bačkorama :))) už jsi trapnej a hlavně starej !!!
    • Velice nevkusný příspěvek od totálního primitiva!
      • co si to dovolujete *16*
      • Klonuje, trolluje, je to neskutečné
        *12* *12* *12* *11* *11*
        Pravý Columbo je slušný člověk, nikdy by nic takového nenapsal.
        • děkuji *4*
  • Pravdu díš, Vlasto...
    *1* *1*
  • *2* Pravdu díš, Vlasto
  • Pane prezidente, pevné zdraví, spojenost, pohodu v rodině i spolehlivé spolupracovníky v novém roce 2017. Vaše bonmoty jsou jedinečné!!
    Pan Hůlka si vyznamenání zasloužil už jen za vysoce profesionální a nezapomenutelný přednes státní hymny.
    *4* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit