Přejít na výpis diskuzí

Miloš Zeman

OSOBNOST 15.10.2010 
677 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zeman by neměl byt prezidentem republiky je to komouš a kamarádi se s Čínou
    • to je teda NOVINA /když je semnou někdo kámoš,nesmí se kamarádit sjiným který je lepší než já. je taky běloch a ja je nesnáším pesident běloch fuj,černoch je fajn ten mi nevadí třeba ROM!!!!!
  • Zeman je hovedo. Bývalý komunista dnes vychvaluje křesťanství a za pár let bude třeba islám....
    • Zeman je takovém už s tím článkem Hitler je gantleman
  • Zeman je blbec
  • Miloška jsem volila je nejlepší!!!! *1* *2* *15* *3* *14* *4*
    PS: Dělám si zadeček!!! *7* *7* *12* *2* *15* *15* *15* *1* *1*
  • Nejsem obdivovatel Zemana ,ale z prezidentů,kteří se po komunistech prolhali k mocZeman škodí Česku nejméně.Prezidentování Havla a Klause bude možná navěky největší trest Boží i na národ Čechů.
  • Blbec *12*
  • UUUUUUUU *16* *16* *16*
  • DObry den vas sem volil ste fajn *3* jo děkuju za naši vrchlabskou návštěvu nebyl sem tam práce mi to nedovolila pozdravujte vaší dceru katerinu *4* *3*
  • Pan prezident Miloš Zeman vždy byl pro všechny obyčejné ale především slušné občany seriozní oporou.Vždy se zastával ba dokonce prosazoval zákony,jenž jsou v plné míře v souladu slušných podmínek každé občana naší Země.Ale to že náš nejvyšší představitel pozve za nejstřeženějších a nejpompéznějších podmínek,čínského prezidenta,který ve své zemi nastoluje přísné komunistické praktiky,a stále terorizuje poklidné horské území Tibet,je zcela neadekvátní a nedobrá věc.
  • zdarec čínane *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit