Přejít na výpis diskuzí

Miloš Zeman

OSOBNOST 15.10.2010 
677 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to je teda NOVINA /když je semnou někdo kámoš,nesmí se kamarádit sjiným který je lepší než já. je taky běloch a ja je nesnáším pesident běloch fuj,černoch je fajn ten mi nevadí třeba ROM!!!!!
  • Milouš se v poslední době chová jako komunistický fašista.
    A to bez debat....
  • Zeman by neměl byt prezidentem republiky je to komouš a kamarádi se s Čínou
  • Zeman je takovém už s tím článkem Hitler je gantleman
  • Zeman je hovedo. Bývalý komunista dnes vychvaluje křesťanství a za pár let bude třeba islám....
  • Zeman je blbec
  • Lidé jako Vy jsou ostudou národa. Proč Vám tolik vadí homosexuálové? Prostě jsou jiného založení, mají jiný názor, přesvědčení... Každý nemůže být tak "dokonalý a rozumný" jako Vy. Ale radši budu patřit do "podlidí", než být na Vaší "úrovni". Lituju Vás, protože nemůžete být snad ani šťastný. Jste plný hněvu vůči ostatním lidem.

    P.S. Naučte se pravopis.
  • Miloška jsem volila je nejlepší!!!! *1* *2* *15* *3* *14* *4*
    PS: Dělám si zadeček!!! *7* *7* *12* *2* *15* *15* *15* *1* *1*
  • Nejsem obdivovatel Zemana ,ale z prezidentů,kteří se po komunistech prolhali k mocZeman škodí Česku nejméně.Prezidentování Havla a Klause bude možná navěky největší trest Boží i na národ Čechů.
  • Blbec *12*
  • UUUUUUUU *16* *16* *16*
  • DObry den vas sem volil ste fajn *3* jo děkuju za naši vrchlabskou návštěvu nebyl sem tam práce mi to nedovolila pozdravujte vaší dceru katerinu *4* *3*
  • Pan prezident Miloš Zeman vždy byl pro všechny obyčejné ale především slušné občany seriozní oporou.Vždy se zastával ba dokonce prosazoval zákony,jenž jsou v plné míře v souladu slušných podmínek každé občana naší Země.Ale to že náš nejvyšší představitel pozve za nejstřeženějších a nejpompéznějších podmínek,čínského prezidenta,který ve své zemi nastoluje přísné komunistické praktiky,a stále terorizuje poklidné horské území Tibet,je zcela neadekvátní a nedobrá věc.
  • zdarec čínane *1*
  • Miloš je v pohodě a hlavně nejlepší volba!Když si představím toho blekotu s červenými punčochami co trpí pomočováním nebo toho vola,co se vůbec,ale vůbec neschovává na své chatě jménem hloupý Honza,tak raději nedomýšlím!Pane Zemane,možná jste měl nějaké přešlapy v minulosti,ale tu nechme stranou!Jako prezidenta si vás vážím,i přesto,že jste za dobře s těmi šikmookými skřety!Ale vem to čert,jste pravý Čech a to je daleko podstatnější,ale to vůbec nejpodstatnější je,že za náš stát kopete!Na slovníku nezáleží,když jsou správné činy!Jinde je to naopak a to je zlé!Hlavně pevné zdraví a ať se zlepší vaše cukrovka!Opět vás budu volit.Nashledanou
  • Prezident Zeman doživotně na hradě!!! Aby nás nepotkalo to co bylo před ním Have, Klaus neštěstí
  • Čauky Patri, tak to jsi mi to teda super turbo natřel. Tak to tedy já se nepovažuji za blba, který by žral kdejakého heterouše. To já myslel, aby ses dnes dobře vyspal, proto jsem ti popřál dobrou noc. Tvůj syn bych nechtěl být, páč bych od tebe utekl. Já nepatřím ke gayům, kteří mají rádi sadizmus, ale možná bych tě předělal a nikam bych nemusel utíkat. Ale jsem rád, že ti ten ovar nezaskočil, páč by bylo o jednoho daňového poplatníka méně, ale to by tento stát taky mohl brzy skončit.
    Pozdravuj doma!
  • Pokud nemáš životní nadhled,tak jsi omezený!Pokud nemáš argumenty,jsi hloupý a pokud nemáš smysluplnou větu,která by alespoň odůvodnila tvoje plky,tak jsi debilní!IQ se neměří podle toho,jestli někdo neuznává menšinu,či je pouze spravedlivý vůči menšinám s ohledem na právo většiny!Ani podle nepochopených vět,ale podle toho,jestli má vždy co smysluplného říci,to znamená podle celkové kapacity a logickému smýšlení!Je to na dlouhé lokty!Ale to nejpodstatnější je,jestli máš výsledky,ať ty méně důležité-finanční,či životní,ale hlavně buď spokojený a šťastný,protože na ničem jiném nezáleží!
  • Buď jsi zamindrákovaný exot,nebo vyděláváš více jak poslanci,tudíž by tě tato diskuze ani nenapadla oslovit!V tom případě jsi otrok budíku,tudíž zkurvená ovce,která jestli ráno nevstává,ať je neděle či všední den,tak neotravuj svojí nedostatečnou kapacitu lidi,kteří tě setřou jako švába,když jim zanese například kuchyˇˇnskou linku!A přát někomu dobrou noc ve tři hodiny odpolední,také mluví za své!Maucta
  • Z očí do očí by sis ani neškrtl,protože by tvá kapacita nestačila na mou,proto mě fascinuje rozsáhlost mé mozkové kůry,která je schopná rozlišit blbce od kreténů!Proto mi vzniká druhá otázka,proč to nepřeklenu!Zdá se to být zapeklité,ale odpověď je jednoduchá,že totální stupiditu a lidskou blbost nedokáži jen tak obejít!A jelikož nemám mindrák,tak mi vysvětli,proč bych pitomci nemohl popřát hezký den,když mě nijak neovlivňuje?Hele,dokázal bych ti o tom napsat knihu,jak o tvém problému,tak o tom globálním,ale mám v sobě přes osm Plzní s domácím ovarem,tak ztrácím chuť!Ale tu bych ztratil,ikdybych věděl,že druhá strana je negramotný teplouš!A klidně tě znovu pozdravím!Buď máš argument,nebo jsi teplé nic!PA

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit