Přejít na výpis diskuzí

Miloš Zeman

OSOBNOST 15.10.2010 
677 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Xenofobní útok na tomto místě Miloše Zemana je naprosto očekávatelný, ale ubohý.
  • Myslím, že hlupáci jako ty nepatří do této společnosti Bohouši. Vrať se do středověku.Jsi velmi chorý člověk bez citu.
  • Homoušové nemají žádná práva,natož stejná jako zdravá populace!Pokud někdo podlehne svým citům a nebojuje s tím,co je proti zdravému rozumu,tak je sám chorý a nesvéprávný!Tím pádem patří do psychiatrického zařízení,bez možnosti úplného vyléčení!
  • Miloš Zeman není můj prezident *9*
  • Já se také stydím za to, co si tento národ zvolil.
  • Vše nejlepší k svátku, kámo! *1* *1* *1* *1* *6* *5* *5* *5*
  • Zlaty a Važeny ZEMANE!!!Moc vam děkuji *14* *14*MORAVA ..
  • Kdybych byla o 20 let mladší, tak bych mu určitě nadbíhala. Byl to vždycky pěkný výsoký chlap. Když dělal v tom diakonickém ústavu tak mu ženské nedaly pokoj , to je známá věc přece.
  • je neuvěřitelné jak ještě minulý rok v den sametové revoluce jste proti němu dělali demonstrace a letos jste ho šli podporovat. On jen využil té situace ohledně islámu (já samozřejmě souhlasím s tím aby uprchlíky do evropy nepouštěli) ale on si právě chce získat oblíbenost u lidí tím, že bude proti islámu. Letos ani na Albertov nepustil studenty, ale on asi neví že 17. listopad patří studentům. je to jen sprostej, opiláckej, bývalej komouš kterej váš všechny oblbnul svými slovy. Tenhle národ míří doháje. Velmoce kašlou na uprchlickou krizi. Takže nás v budoucnu čekají velmi hezké časy.
  • Miloši dotoho-dotoho-dotoho :))))
  • Nemělo by být uvedeno místo finančníka panovník?!
  • Jarda je národní hrdina a ty seš národní debbil ! *16*
  • janik62
    Je to inteligentní,má rozhled a nikdo z politiků na něj nemá!!! *14*
  • Pane prezidente ,máte strašně příjemnou manželku a určitě je hodná.Ráda bych jí poznala osobně,už kvůli Tomáškovi,kterému je teprv 6 let.Jenže narodil se z vrozenou vadou Atrezie jícnu,proto má dva vývody v krčku a v tenkém střevě.Já nepíší jen kvůli tomu,mrzí mi jak mluvíte o lidech,kteří bojují o svůj život.Co byste dělal vy?Viděl jste tam malé děti,vždyt je to k pláči.Pomožte těm dětem a maminkám.Prosím Vás na kolenou.Vím že to nemáte jednoduchý,ale bud te lidský.Jsem sice nula,ale vaše manželka je anděl,proto bych si přála jí poznat.Jinak předem děkuji.

    Přeji Vám pěkný den
    Lenka Feitlová
  • souhlasím s golou a angelikou1234
    stidím se za něj je to *12*
  • Všichni se můžete pos*at z toho že v nějakém rozhovoru řekl ženský pohlavní orgán, ale aspoň nechce přivést naši zemi do záhuby co se Islámu týče !! *16*
  • Stydím se za něj že říká sprostá slova
    a nedivím se že po něm házeli vajíčka.
  • Stydím se za našeho prezidenta a stydím se za lidi, kteří ho obdivují. Člověk, který se vyjadřuje vulgárně a bezdůvodně napadá tak obdivuhodného novináře, jakým bezpochyby pan Peroutka byl, nepatří na Hrad. Ve výčtu jeho nevhodného chování by mohlo být mnohem víc věcí než dvě výše uvedené.
  • Zdravím pane prezidente, musím Vám napsat, že Vaše manželka Ivanka vypadá vskutku lahodně!!! *14*
  • No tak to nemáš moc info teda....
    USA chtějí ovládat svět... a naše vezdoprdelové jim stále lezou do řiti,,, USA EMBASY V PRAZE tam do toho kecá shapiro.... tak jako co je to???? POHÁDKA???? HAHA ASI NE. *10* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit