Přejít na výpis diskuzí

Miloš Zeman

OSOBNOST 15.10.2010 
677 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Děkujeme pane Zemane i my Vám!
  • Hnus je to velebnosti,zEmana hnát z hradu.Kým ho ovšem nahradit?Tohle individum přebije kdokoliv,takže náhrada nebude problém *3* *3* *3*
  • Ty nejsi žádný blbec to opravdu nééé!!!Ty jsi jen pravičácký ubožák! *12*
  • Doufám, že to byla ironie.
  • podle tohoto příspěvku je to správný následovník Vaška Havlů
  • no,tak ses nám představil a ted můžeš diskutovat.....
  • Ne, vůbec žádná revoluce tu nebyla, studenti si 17. 11. 1989 vyšli na Národní třídu jen na procházku a VB a StB šla tamtudy jen náhodou. Čest práci, soudruhu!
  • A prej není zastánce Zemana! Ty vajíčka házelo tak 5-10 hlupáků, ostatní ne. Granát by nikdo nehodil. Cílem akce bylo ukázat, že si lidi myslí něco jiného než on a ne povraždit všechny presidenty, co stáli na podiu. Ten granát je za prvé hloupost a za druhé je to typický argument jeho příznivců.
  • Nejsem nějaký zastánce Miloše Zemana ale co se tady děje co dělá ochranka prezidenta co by se stalo kdyby místo vajec byli granáty ,na co má tu ochranku,na Klauze stříleli s pistolkou na Zemana vajíčka ale co kdyby to byli granáty v dnešní době by to nebyl problém. No fandím mu a ti ostatní mají oči slepé za prvé byl tu Mnichov taky o nás bez nás a kdo si myslí že tu byla nějaká sametová revoluce tak je trouba bez Ruska by tady byl komunismus . Čauky
  • PaulaDMLoverka
    Sice je dobře, že říká to co myslí, ale mohl by to dělat slušněji. *3* *3* *15*
  • Souhlasím, ačkoli Schwarzenberga zrovna moc nemusím.
  • Ale no tak, nemluvte jako on (i když tohle si snad v koutku duše říkají skoro všichni). Hodně výrazů ho vystihuje i v mezích slušnosti, některé by šly nahradit slušnější verzí.
  • Největší ostuda národa je Zeman sám. Protesty na Národní třídě sprosté nebyly - přišli jsme a ukázali červenou kartu. Na Albertově jsem už nebyl, ale díval jsem se na to v televizi - že rektora nenechali mluvit chápu, když je to bývalý komunista, zrovna tak že vypískali Zemana. Ukázali ostatním prezidentům co si o MZ myslí. Ale při projevech prezidentů (krom MZ, samozřejmě) a během české hymny bylo ticho. To, že pár hlupáků hodilo vejce, nelze vztáhnout na všechny kdo tam byli. Když si přečtete zahraniční noviny, uvidíte, že s protesty souhlasí. Drsné a sprosté - nedívala jste se náhodou na ruský kanál?
    Já si prostě někoho, kdo podporuje Putina a zlehčuje listopad 89, prostě vážit nedokážu. Každý by se měl zamyslet nad sebou a nad tím co Zeman hlásá.
  • prase,ožrala,sprosťák,putinovec,nikotin,sebestředný blbec,arogance,výsměch,konsomolec,prezident
  • Cože, vy si myslíte, že tam jedu za politikou? Za rok tam jedu studovat. A snad nevěříte tomu, co tvrdí Zeman, že ta demonstrace se konala v rámci prezidentské kampaně, vždyť to je víc jak rok zpět! To říká jen Zeman, aby se obhájil. Americká ambasáda, to vážně nevěříte, že lidi u nás jsou schopni se spojit a něco zorganizovat sami? Sice se mi nelíbí, že Schwarzenberga označujete takto hanlivě, ale při vší úctě k němu si myslím, že už by měl z politiky odejít. TOP 09 ho poslední dobou jen využívá jako reklamu. Ti lidé tam šli napravit tvář republiky, ukázat, že Zeman není Česká republika.
    Na argument "byl demokraticky zvolen, tak mlčte" jsem vyloženě alergická, protože to není demokracie. Co když si lidi zvolí starostu a ten pak nebude hledět na zájmy města, nechá tam, kde byla poklidná ulice, postavit parkoviště atd.? Mají lidi mlčet? Podle tebe asi ano. To není o tom, že Zemanovi příznivci nemají co pochopit na argumentech příznivců, oni jen nechtějí chápat.
  • Zdravím rozumné lidi,pana prezidenta Zemana by si mněl každý vážit,já vím,každý jsme nějaký,to co jsem viděla na obrazovce,bylo drsné, sprosté,že se naši lidé nestydí!To jste se předvedli!Je to největší ostuda našeho národa!Každý by se mněl zamyslet sám nad sebou!
  • Evito,věř že nikdo na tebe v zahraničí není zvědavý.A nikdo se tě na nic nebude ptát.Zeman vás má na háku,byl demokratický zvolen.A ti hlupáci s červenýma kartama to nezmění.Je vidět že americká ambasáda se velmi snažila.Ale toho spíciho medvěda tam už nedotáhnou -ještě že tak... *1* *1* *1*
  • A ty jsi namyšlený páv, co akorát slepě poslouchá opilce a píše psychotické smajlíky.
  • Jane ty jsi ale slušňák.Měli vzít červené karty do ruky jenom ti kteří neřekli nikdy sprosté slovo.Kolik pak by tam zůstalo rukou s červenou kartou.A najednou to všem děsně vadí a když Topol ukazoval fakáče nebo nadával na lidi že jsou to poserové tak to bylo v pořádku. A Jeho jasnost ten roztomilí šišla no ten se učil česky a nejlépe se naučíte když začnete sprostým slovíčkem jeho jasnosti to zůstalo do dnes.
  • Když vstupoval Zeman do KSČ ,ta mu nejkrutější padesátá léta vůbec nevadila.Ale když ho ,po Dubčekovi, z KSČ vyhodili a on musel žít život nás obyčejných lidí,bez komunistické legitimace,jako koncese ke snažšímu životu,tak potom mu začalo na komunistech vadit vše.Po údajné revoluci se hned chytil politiky aby si zas zajistil bezpracný život,na úkor slušných lidí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit