Přejít na výpis diskuzí

Miloš Zeman

OSOBNOST 15.10.2010 
677 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po odstoupení z EU pan prezident nijak moc netouží, naopak se těší, až tu budeme mít Euro. O úřednících na cizích ambasádách nerozhoduje on ani žádný jiný občan České republiky, protože americká ambasáda České republice nepatří.
  • Předem Vás zdravím pane prezidente a Vážím si Vás a chci aby jste dělal prezidenta pořád... Vy jediný tomu rozumíte protože máte stejné nebo podobné myšlení jako má Ruský prezident Vladimirovič Putin.
    A MÁM otázky:
    Nemohl byste vyhodit pana Shapira z EMBASADY v Praze?

    On tam nemá co dělat za to jak Vám kecá do věcí a né jen Vám. Kecá do věcí do kterých mu nic není.

    2) Nemohli bysme odstoupit z EU a NATO? Děkuji moc a:
    Přeji Vám mnoho úspěchů a sil abyste se nedal odradit ovcemi a debilními lidmi.
  • Zemák je supr lidový prezident.Lepší než Kulisak nebo Zloděj Klaus který okradl celý národ.Kníže by taky rád seděl na hradě a Kalousek by mu říkal co má dělat.Dnes už by jsme sloužili v protektorátu.
  • Pane prezidente, zůstaňte takový jaký jste. Velice si vážím že máte svůj názor a nenecháváte se ovlivnit jako ty naši vlez do prdelkové EU a Ameriky. Mrzí mě že přes 40 let jsme lezli do zadku SSSR a nepoučili jsme se a to samé je teď s USA. Nedejte se zviklat, většina národa stojí za vámi, věříme Vám. Přeji hodně zdraví a trpělivosti váš volič 1950.
  • Pane prezidente, zůstaňte takový jaký jste. Velice si vážím že máte svůj názor a nenecháváte se ovlivnit jako ty naši vlez do prdelkové EU a Ameriky. Mrzí mě že přes 40 let jsme lezli do zadku SSSR a nepoučili jsme se a to samé je teď s USA. Nedejte se zviklat, většina národa stojí za vámi, věříme Vám. Přeji hodně zdraví a trpělivosti váš volič 1950.
  • Text Vašeho příspěvkuPane Zemane,
    naprosto souhlasím s vašim názorem.
    Ne vše z USA je správné.
    Ne vše Z Ruska je špatné.
    Toho diktování co se má a nemá dělat začíná být nějak moc.
    I v otázce či pohledu na romy souhlasím stoprocentně s vámi.
    Nejsem jinak váš příznivec, ale přeji pěkný den
  • ukopnuty palec davej pozor
  • Je to prezident všech prezidentů,všem řekne pravdu a to spoustu lidí nesnáší,měl být prezidentem už místo Klauze.Klauz nadělal v Československu a potažmo v Česku
    spoustu lumpáren,při privatizaci vše rozdal kamarádům,poslední zlo AMINA!Zlo páchá
    dále,nenajde se nikdo kdo by ho sestřelil,má všude hafo kámošů,vč.soudní mafie.
    Zeman se snaží, to co se po roce 1989 rozkradlo,zmírnit následky sháněním odbytu
    pro ČR,a investovat do ČR ze zahraničí. Je zbytečné uvádět další argumenty,každý
    rozumný člověk to vidí,jen hlupáci jsou proti němu.Držím mu palce a jsem s ním,byl zvolen lidem ČR věč. hlasem. Jsem s pozdravem Mirek Berky z Nerátek,mob. 723307254.
  • Miloš Zeman není můj prezident chodí jako kdyby byl opilí *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10*
  • Chytrý člověk se smyslem pro humor!!
  • Vážený pane prezidente.
    Jsem štastný,že konečně je v čele tohoto národa muž na úrovni,po tolika kreaturách,které tam před vámi byli.Od Beneše až po vás.
    Jsem rád že jsem vám dal hlas a pomohl zamezit zvolení nechutného cizince.
    Vím že jste poctivý člověk a proto v této zemi plné zločiných politiků
    pronásledován.Důkazem, že je to pravda,je také to,že nikdo nepřanýřuje Klause
    (za vše špatné co za svoji éru udělal) hlavně za nesmyslnou amnestii.
    Proč ti tak zvaní spravedliví nešli mávat Maovou kartou,za práva požkozených.
    Budte prosím stále na svých názorech a těchto hlupáků si nevšímejte.
    Přeji hodně zdraví.Váš volič r.1949
  • Přeji panu prezidentovi hodně zdraví a štěstí k svátku. A.P
  • Pane prezidente velice Vám fandím,jen tak dále.Přeji Vám pevné zdraví a nervy.Přehlížejte ty pitomé de.ily,kteří na Vás plivou jedovatou slinu.Havlovci se ještě pořád nevyrovnali s porážkou.A Karl,kde může tak si taky přisadí.Jen čekám,kdy mu udělají státní pohřeb.... *1* *1* *1*
  • HNusný zmetek i sjeho kapitalisty sporto které odměnuje jeto důchodce který má prochlastaný rozum jinak by takoví podvodník jako Babiš nemohl ovládnout stát darebáci Kvitová i Jágr kvůli kterým překrucují pravdu aniž by uvedli že šlo o vrácení dlužné částky,nikoliv o jejich selanku ,
  • chci opravit lidi pan prezident měří 192cm to je správná výška sám sem se ho na to ptal když byl ve varech dělat kampan na prezidenta
  • emil.matera
    podívejte se, já vám to řeknu asi tak
    za posledních 25 let máme prasidenta, který vystupuje otevřeně a důsledně.
    ať se každý podívá na mapu a historii. mám rád rockovou hudbu, kterou jsem už poslouchal za minulého režimu např. led-zeppelin, "roliny",... (VB,USA)
    ale to neznamená,musím úplně souhlasit s posledními kroky EU a USA.
    ikdyž čsr (česko) bylo vždy nějak tak na hranici všech !!! (Rusko + USA)
    doufám, že se už konečně ti dva nějak domluví a když se nedomluví tak alespoň udělají dohodu o dohodě. pro mě by to mělo smysl.a myslím si, že nejsem v tomto sám
    ahoj
    emil z orlové
    602 524 838
  • emil.matera
    podívejte se, já vám to řeknu asi tak
    za posledních 25 let máme prasidenta, který vystupuje otevřeně a důsledně.
    ať se každý podívá na mapu a historii. mám rád rockovou hudbu, kterou jsem už poslouchal za minulého režimu např. led-zeppelin, "roliny",... (VB,USA)
    ale to neznamená,musím úplně souhlasit s posledními kroky EU a USA.
    ikdyž čsr (česko) bylo vždy nějak tak na hranici všech !!! (Rusko + USA)
    doufám, že se už konečně ti dva nějak domluví a kdkyž se nedomluví tak alespoň udělají dohodu o dohodě. pro mě to by to mělo smysl.a myslím si, že nejsem v tomto sám
    ahoj
    emil z orlové
    602 524 838
  • pane prezidente já nevim co proti vám mají jste dobrý prezident *4* *5* *14*
  • Souhlasím.Ale líbí se mi že se pan prezident Zeman nesnaží přetvařovat jak ty prezidenti před ním.Je lidský a tak to má být,že má jít pryč?To by musela celá vláda.Za sprostoty které tam vyslovujou zákonodárci-kreatury.
  • stimto prispevke musim souhlasit mate pravdu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit