Přejít na výpis diskuzí

Miloš Zeman

OSOBNOST 15.10.2010 
677 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Někdo z pravice viď *1*
  • Tento člověk podpořil Ruskou agresi na Krymu! Je to nevolitelný člověk!
  • na fb byla fotka ožralec a zeman taková podoba
  • je to hruza *14* *1* *11* *16* *10* *6*
  • Zeman, komunista, bývalý člen zločinecké organizace KSČ. To mluví za vše.
  • je to moc velká škoda že on se stal prezidentem bohužel všichni co kandidovaly nebyly dobrý proto vyhrál zeman a ještě podváděl , těším se na příští volbu prezidenta snad se najde někdo slušný a poctivý *4*
  • Člověk s handicapem, jaký má Karel Sch. by neměl do politiky chodit.
  • Pane prezidente,přeju vám všechno nejlepší k vašemu dnešnímu svátu.Hodně štěstí zdraví a lásky přeje Jana Matoušková.
  • nepletete si roky vydání článku? 1989? to už bylo .....
  • miloš zeman měří stodevadesátdva cm tam je chyba
  • Jakej Karel vysvětlíte mi to někdo prosím SEWW
  • Je to náš prezident mám ho rád je super a má super dceru mam ho ráda a vám říkám když ho nemáte rádi tak to sem nepište SEWW
  • no co si to dovoluješ psát ,že je karel spící dědek jsi p... *8*
  • až vlezeš zemanoj do zadku řádně se rozhlédni co tě čeká
  • Jsem velice, velice Rada, ze volby vyhral Milos Zeman a zadny rakusak zlodej, spici dedek, slinta, ktery neumi ani poradne cesky, ktery si hraje na katolika kurvi se sve zene a mluvi to co se mu prave hodi a co mu nekdo nakuka, ktery neudela ani krok bez zlodeje tunelare Kalouska. Proto by se vam hodil takovy sisla na hrad, aby jste si mohli delat co chcete, ale tam zu takovy byl silny alkoholik Havel a ta hruza jak to vse dopadlo, To se vesele kradlo bande STOP09. Proc skoncila pri vlobach TOP09 tak spatne. A pri dalsich volbach zu zanikne a ani pes po ni nestekne. Schwanzenberg je zahuba cech at tahne odkud prisel. Konecne se bando STOP09 uklidnete a mirnete se ve vyrazech
  • no pan zeman naši vlast taky hezky prezentuje nejdřívkvětnové opírání o zed u korunovačních klenotů kalousek řekl že k jablku a koruně přibyla šavle tak vám tedy děkujeme a pan zeman asi nepřemýšlí nad tím co říká v kutné hoře řekl že mladí můžou kouřit proč on rozhodujeza ně je to svobodná volba každého z nás jestli budeme kouřit a na tvá novoroční poselství nevěřím to by se muselo stát opravdu něco mimo řádného tak tímhle se proslavil on je tošokující když národ neví co prezident řekne naši politici mně neustále překvapují at se nediví že lidé takhle na ně mluví ja to naše politická prezentace národa
  • zeman na hrad a schwARZENBERBERG Z HRADU
  • STAN jsou samozvanci, kteří se neptali na souhlas starostů a Sdružení nezávislých v obcích ČR. "Svezli" se na jejich popularitě. Většina starostů je z jiných stran, občanských sdružení a Sdružení nezávislých kandidátů s odlišným programem od "gazdíkovců". Korupcí je nakažený a prorostlý celý systém od "vrchu až dolů" (Ryba smrdí od hlavy).
    Starostové a jejich zástupci by měli být voleni přímou volbou (jinak se to národ nenaučí) maximálně na 2 období (souhlasím s vámi), ale jako neuvolnění. Denní řízení OÚ, provozních záležitostí obce atd.je záležitostí pro profesionála - jmenovaného tajemníka s patřičnou kvalifikací. Úkolem zastupitelstva, v čele s neuvolněným starostou, by mělo být určení koncepce rozvoje obce, udržovat, korigovat a rozvíjet tuto koncepci. V neposlední řadě zajišťovat kontrolu práce profesionálního aparátu a naplňování koncepce rozvoje obce.
  • ale toje právě dobře že vyhrál zeman víte že jsem byl komunista *5* *4* *14* *15* *2* *1* a za komunistu bylo všechno bydlení nebýt králíkaren tak nemáte kde bydlet *5* *9* *7* *1* *2* *15*
  • Už vim proč se Česku rika socialni Narnie :/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit