Přejít na výpis diskuzí

Miloš Zeman

OSOBNOST 15.10.2010 
677 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tos zabila :D
  • TOJSEM PŘÍZNIVEC MILOŠE ZEMANA *1* *14* *5* *4*
  • ON je nejlepší prezident české republiky *1* *2* *15* *3* *14* *4* a on za to nemůže
  • Hmmm... něco na tom bude že se jmenuješ AGENT 069 *3* !!!!!!!!!
  • pejskaři pozor v noci!!!!!!
  • patří nám to!
  • zemaku misto vas tam mnel sedet karel schwarzenberg
  • Je to průšvih, že tam sedí. A ostuda bohužel nás všech a hlavně těch, co mu tam pomohli. *9*
  • Pane prezidente Zemane tak jste si představoval sjednocování.
    Já tedy ne !!!! Začínám litovat svého hlasu.....
  • nika1991
    Text Vašeho příspěvku *14* *14* *14*
  • zjistila jsem že Miloš Zeman je přímo zlatá žíla na vtipy!!!
  • Nepo*erte se do prčic. Já ho mám ráda a jsem ráda že to vyhrál, je (podle mě a mé rodiny) dobrý politik. Ok budu tolerovát vaše komentaře no holt je to Váš názor a je mi to líto že tak na něj nadávate. *13* *13*
  • Ach jo, další banda id*otů, kteří neví, kerá bije... *7* *7* *7*
  • Text Vašeho příspěvku
  • Vyšleme deratizační partu, aby vyčistila Pražský hrad od KRYS.
  • Kdo chce zabít Zemana?
  • (Nemate vubec zadne pravo skodit statu a lidem) OpilecZeman(president) Rusnok & spol. Komunisti a socani kteří jsou placeni s dani lidi a statem jsou zloději lhari a mystifikatori a škodí státu a lidem jak můžou nejvice je potreba je všechny ihned odstranit a odsoudit k nejvyšším trestům.Nenechte se jimi oklamat a zastrašit!Uz to tady bylo a jenom se to opakuje.Je potreba proti nim co nejucineji bojovat.Prostredky mame a umime je vyuzit.Stvorime novou republiku krasnou a spravedlivou bez těchto zkorumpovanych spatnych individuí.Uz brzo! Buďte dobrý ! *14*
  • Opilec komunista a zidobolsevik Zeman (president) je zahuba české republiky.Je to bandita který ho se musíme co nejdriv zbavit a vyhnat na poušť než tady udělá a zavede chaos.Pryc s nim a to okamžitě.Radikalni řešení je na míste!! *12* *16*
  • dobry den pane prezidente chtela bych se zeptat proc maji poslanci dostat takove odstupne kdyz pro nas obycejne obcany nic neudelaly my chudaci nemame co jist a oni dostavaji takove platy a jeste odstupne za to ze tam ve snemovne ctou noviny nebo pisou sms jsem rada ze jste prezident i jsem vas volila ale byla bych rada kdyby jste neco pro nas obycejne lidi udelal hlavne nejakou praci pro mladych dekuji
  • Nebylo mu umozneno radne studim-ale ziskal titul CsC.... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit