Přejít na výpis diskuzí

Miloš Zeman

OSOBNOST 15.10.2010 
677 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Volili jsme Vás, ale proč máte proboha některé poradce, kteří ničemu nerozumí a radí vám zřejmě jen to, co je v jejich prospěch? Nemohl byste si na hrad vzít také někoho normálního?
  • já zemana nesnáším.Pro mě to není žádný president.Ale ostuda národa.
  • Pane prezidente,velice Vám fandím nedejte na ty hlupáky co Vás pořád osočuji a hledaji na Vás chyby.Nesahají Vám ani po kotníky.A dělají z komára vola.Ten id.ot Topolánek mluvil jako dlaždič,a nikomu to nevadilo.A teď ti zloději z ods se můžou zbláznit.Přeji Vám pevné nervy,a mějte je na háku. Pane prezidente,velice Vám fandím nedejte na ty hlupáky co Vás pořád osočuji a hledaji na Vás chyby.Nesahají Vám ani po kotníky.A dělají z komára vola.Ten id.ot Topolánek mluvil jako dlaždič,a nikomu to nevadilo.A teď ti zloději z ods se můžou zbláznit.Přeji Vám pevné nervy,a mějte je na háku.
    • Pane prezidente,velice Vám fandím nedejte na ty hlupáky co Vás pořád osočuji a hledaji na Vás chyby.Nesahají Vám ani po kotníky.A dělají z komára vola.Ten id.ot Topolánek mluvil jako dlaždič,a nikomu to nevadilo.A teď ti zloději z ods se můžou zbláznit.Přeji Vám pevné nervy,a mějte je na háku.
      • .....Pane prezidente,velice Vám fandím nedejte na ty hlupáky co Vás pořád osočuji a hledaji na Vás chyby.Nesahají Vám ani po kotníky.A dělají z komára vola.Ten id.ot Topolánek mluvil jako dlaždič,a nikomu to nevadilo.A teď ti zloději z ods se můžou zbláznit.Přeji Vám pevné nervy,a mějte je na háku.
  • Nejsem obdivovatel Zemana ,ale z prezidentů,kteří se po komunistech prolhali k mocZeman škodí Česku nejméně.Prezidentování Havla a Klause bude možná navěky největší trest Boží i na národ Čechů.
  • Nebylo mu umozneno radne studim-ale ziskal titul CsC.... *1*
  • demonstrace 17.listopadu 1989 nebyl opravdu žádný masakr! můžeme potvrdit kdo tam byl viděl. demonstrace je demonstrace a ne procházka po parku *3*
  • Zemanovi jitrničku do ruky a kopnout do řitě ať už táhne....
    • Ano, jelito zůstane jelitem. Stejně jako autor tohoto příspěvku!
      • a tobě tlačenkou po hubě :)) BLBE
        • Opravdu velice duchaplný, hodnotný a inteligentní příspěvek.
          • Hele zajícu nedělej tady machra a mazej do remízku :))
            • Ty seš francka ale jedovatá ochechule!!!
              *2* *11*
  • Michale, souhlasím s vámi. Stydím se za to, že Zeman je náš prezident.
  • Zeman tedy rozhodně není můj president a mám obavy, že ta jeho mladá slečna,která si tatínkovu slávu patřičně vychutnává, nám ještě všem
    pěkně roztočí peněženky.
    • Pokud jsteˇobčanem ČR pane nebo dámo, tak ať chcete či nikoliv je to váš prezident a vaše nízké obavy o vaši peněženku nesdílím.
  • A dost

    Vážený pane inženýre,před asi 3lety jsem měla tu čest Vás i s rodinou provázet na zámku ve Valticích.Jsem už léta členkou ČSSD, díky mému,již zemřelému otci, který se o ČSSD v našem okrese velmi zasadil a kterého jste Vy vyznamenal.Dnes se za tuto stranu stydím a můj tatínek se v hrobě musí obracet nad výpotky paní Petry Paroubkové,hlášky jejího manžela nevyjímaje.V době celosvětové ekonomické krize,velké nezaměstnanosti a ničivých povodní je opravdu velmi užitečné vědět,jak p.Paroubek hladí bříško.Končím s e členstvím v bandě prospěchářů a podvodníků. Vás s úctou zdravím a až založíte solidní stranu bez těchto primitivů,budu v první linii. Škoda, že nemám žádnou fotku z prohlídky toho zámku,bylo to super.Zdraví Eva Smolová.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší