Přejít na výpis diskuzí

Miloš Zeman

OSOBNOST 15.10.2010 
677 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • HNusný zmetek i sjeho kapitalisty sporto které odměnuje jeto důchodce který má prochlastaný rozum jinak by takoví podvodník jako Babiš nemohl ovládnout stát darebáci Kvitová i Jágr kvůli kterým překrucují pravdu aniž by uvedli že šlo o vrácení dlužné částky,nikoliv o jejich selanku ,
    • Jarda je národní hrdina a ty seš národní debbil ! *16*
  • chci opravit lidi pan prezident měří 192cm to je správná výška sám sem se ho na to ptal když byl ve varech dělat kampan na prezidenta
  • emil.matera
    podívejte se, já vám to řeknu asi tak
    za posledních 25 let máme prasidenta, který vystupuje otevřeně a důsledně.
    ať se každý podívá na mapu a historii. mám rád rockovou hudbu, kterou jsem už poslouchal za minulého režimu např. led-zeppelin, "roliny",... (VB,USA)
    ale to neznamená,musím úplně souhlasit s posledními kroky EU a USA.
    ikdyž čsr (česko) bylo vždy nějak tak na hranici všech !!! (Rusko + USA)
    doufám, že se už konečně ti dva nějak domluví a když se nedomluví tak alespoň udělají dohodu o dohodě. pro mě by to mělo smysl.a myslím si, že nejsem v tomto sám
    ahoj
    emil z orlové
    602 524 838
  • emil.matera
    podívejte se, já vám to řeknu asi tak
    za posledních 25 let máme prasidenta, který vystupuje otevřeně a důsledně.
    ať se každý podívá na mapu a historii. mám rád rockovou hudbu, kterou jsem už poslouchal za minulého režimu např. led-zeppelin, "roliny",... (VB,USA)
    ale to neznamená,musím úplně souhlasit s posledními kroky EU a USA.
    ikdyž čsr (česko) bylo vždy nějak tak na hranici všech !!! (Rusko + USA)
    doufám, že se už konečně ti dva nějak domluví a kdkyž se nedomluví tak alespoň udělají dohodu o dohodě. pro mě to by to mělo smysl.a myslím si, že nejsem v tomto sám
    ahoj
    emil z orlové
    602 524 838
  • pane prezidente já nevim co proti vám mají jste dobrý prezident *4* *5* *14*
  • Děkujeme pane Zemane i my Vám!
  • Hnus je to velebnosti,zEmana hnát z hradu.Kým ho ovšem nahradit?Tohle individum přebije kdokoliv,takže náhrada nebude problém *3* *3* *3*
  • Nejsem nějaký zastánce Miloše Zemana ale co se tady děje co dělá ochranka prezidenta co by se stalo kdyby místo vajec byli granáty ,na co má tu ochranku,na Klauze stříleli s pistolkou na Zemana vajíčka ale co kdyby to byli granáty v dnešní době by to nebyl problém. No fandím mu a ti ostatní mají oči slepé za prvé byl tu Mnichov taky o nás bez nás a kdo si myslí že tu byla nějaká sametová revoluce tak je trouba bez Ruska by tady byl komunismus . Čauky
    • Souhlasím.Ale líbí se mi že se pan prezident Zeman nesnaží přetvařovat jak ty prezidenti před ním.Je lidský a tak to má být,že má jít pryč?To by musela celá vláda.Za sprostoty které tam vyslovujou zákonodárci-kreatury.
    • stimto prispevke musim souhlasit mate pravdu
    • Ne, vůbec žádná revoluce tu nebyla, studenti si 17. 11. 1989 vyšli na Národní třídu jen na procházku a VB a StB šla tamtudy jen náhodou. Čest práci, soudruhu!
    • A prej není zastánce Zemana! Ty vajíčka házelo tak 5-10 hlupáků, ostatní ne. Granát by nikdo nehodil. Cílem akce bylo ukázat, že si lidi myslí něco jiného než on a ne povraždit všechny presidenty, co stáli na podiu. Ten granát je za prvé hloupost a za druhé je to typický argument jeho příznivců.
  • PaulaDMLoverka
    Sice je dobře, že říká to co myslí, ale mohl by to dělat slušněji. *3* *3* *15*
  • prase,ožrala,sprosťák,putinovec,nikotin,sebestředný blbec,arogance,výsměch,konsomolec,prezident
    • Ty nejsi žádný blbec to opravdu nééé!!!Ty jsi jen pravičácký ubožák! *12*
    • podle tohoto příspěvku je to správný následovník Vaška Havlů
      • Doufám, že to byla ironie.
    • no,tak ses nám představil a ted můžeš diskutovat.....
    • Ale no tak, nemluvte jako on (i když tohle si snad v koutku duše říkají skoro všichni). Hodně výrazů ho vystihuje i v mezích slušnosti, některé by šly nahradit slušnější verzí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit