Přejít na výpis diskuzí

Miloš Zeman

OSOBNOST 15.10.2010 
677 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miloši dotoho-dotoho-dotoho :))))
  • Nemělo by být uvedeno místo finančníka panovník?!
  • Pane prezidente ,máte strašně příjemnou manželku a určitě je hodná.Ráda bych jí poznala osobně,už kvůli Tomáškovi,kterému je teprv 6 let.Jenže narodil se z vrozenou vadou Atrezie jícnu,proto má dva vývody v krčku a v tenkém střevě.Já nepíší jen kvůli tomu,mrzí mi jak mluvíte o lidech,kteří bojují o svůj život.Co byste dělal vy?Viděl jste tam malé děti,vždyt je to k pláči.Pomožte těm dětem a maminkám.Prosím Vás na kolenou.Vím že to nemáte jednoduchý,ale bud te lidský.Jsem sice nula,ale vaše manželka je anděl,proto bych si přála jí poznat.Jinak předem děkuji.

    Přeji Vám pěkný den
    Lenka Feitlová
  • souhlasím s golou a angelikou1234
    stidím se za něj je to *12*
    • janik62
      Je to inteligentní,má rozhled a nikdo z politiků na něj nemá!!! *14*
  • Všichni se můžete pos*at z toho že v nějakém rozhovoru řekl ženský pohlavní orgán, ale aspoň nechce přivést naši zemi do záhuby co se Islámu týče !! *16*
  • Stydím se za něj že říká sprostá slova
    a nedivím se že po něm házeli vajíčka.
  • Stydím se za našeho prezidenta a stydím se za lidi, kteří ho obdivují. Člověk, který se vyjadřuje vulgárně a bezdůvodně napadá tak obdivuhodného novináře, jakým bezpochyby pan Peroutka byl, nepatří na Hrad. Ve výčtu jeho nevhodného chování by mohlo být mnohem víc věcí než dvě výše uvedené.
  • Zdravím pane prezidente, musím Vám napsat, že Vaše manželka Ivanka vypadá vskutku lahodně!!! *14*
  • Předem Vás zdravím pane prezidente a Vážím si Vás a chci aby jste dělal prezidenta pořád... Vy jediný tomu rozumíte protože máte stejné nebo podobné myšlení jako má Ruský prezident Vladimirovič Putin.
    A MÁM otázky:
    Nemohl byste vyhodit pana Shapira z EMBASADY v Praze?

    On tam nemá co dělat za to jak Vám kecá do věcí a né jen Vám. Kecá do věcí do kterých mu nic není.

    2) Nemohli bysme odstoupit z EU a NATO? Děkuji moc a:
    Přeji Vám mnoho úspěchů a sil abyste se nedal odradit ovcemi a debilními lidmi.
    • Po odstoupení z EU pan prezident nijak moc netouží, naopak se těší, až tu budeme mít Euro. O úřednících na cizích ambasádách nerozhoduje on ani žádný jiný občan České republiky, protože americká ambasáda České republice nepatří.
      • No tak to nemáš moc info teda....
        USA chtějí ovládat svět... a naše vezdoprdelové jim stále lezou do řiti,,, USA EMBASY V PRAZE tam do toho kecá shapiro.... tak jako co je to???? POHÁDKA???? HAHA ASI NE. *10* *16*
  • Zemák je supr lidový prezident.Lepší než Kulisak nebo Zloděj Klaus který okradl celý národ.Kníže by taky rád seděl na hradě a Kalousek by mu říkal co má dělat.Dnes už by jsme sloužili v protektorátu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit