Přejít na výpis diskuzí

Miloš Zeman

OSOBNOST 15.10.2010 
677 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no co si to dovoluješ psát ,že je karel spící dědek jsi p... *8*
    • Člověk s handicapem, jaký má Karel Sch. by neměl do politiky chodit.
    • Jakej Karel vysvětlíte mi to někdo prosím SEWW
  • Jsem velice, velice Rada, ze volby vyhral Milos Zeman a zadny rakusak zlodej, spici dedek, slinta, ktery neumi ani poradne cesky, ktery si hraje na katolika kurvi se sve zene a mluvi to co se mu prave hodi a co mu nekdo nakuka, ktery neudela ani krok bez zlodeje tunelare Kalouska. Proto by se vam hodil takovy sisla na hrad, aby jste si mohli delat co chcete, ale tam zu takovy byl silny alkoholik Havel a ta hruza jak to vse dopadlo, To se vesele kradlo bande STOP09. Proc skoncila pri vlobach TOP09 tak spatne. A pri dalsich volbach zu zanikne a ani pes po ni nestekne. Schwanzenberg je zahuba cech at tahne odkud prisel. Konecne se bando STOP09 uklidnete a mirnete se ve vyrazech
    • ty jaruno kretenko to si posrala.schwanzenberg je lepsi nez posran... dedek plesnivej jmenem milos deb....
  • no pan zeman naši vlast taky hezky prezentuje nejdřívkvětnové opírání o zed u korunovačních klenotů kalousek řekl že k jablku a koruně přibyla šavle tak vám tedy děkujeme a pan zeman asi nepřemýšlí nad tím co říká v kutné hoře řekl že mladí můžou kouřit proč on rozhodujeza ně je to svobodná volba každého z nás jestli budeme kouřit a na tvá novoroční poselství nevěřím to by se muselo stát opravdu něco mimo řádného tak tímhle se proslavil on je tošokující když národ neví co prezident řekne naši politici mně neustále překvapují at se nediví že lidé takhle na ně mluví ja to naše politická prezentace národa
  • zeman na hrad a schwARZENBERBERG Z HRADU
    • až vlezeš zemanoj do zadku řádně se rozhlédni co tě čeká
  • ale toje právě dobře že vyhrál zeman víte že jsem byl komunista *5* *4* *14* *15* *2* *1* a za komunistu bylo všechno bydlení nebýt králíkaren tak nemáte kde bydlet *5* *9* *7* *1* *2* *15*
  • TOJSEM PŘÍZNIVEC MILOŠE ZEMANA *1* *14* *5* *4*
  • ON je nejlepší prezident české republiky *1* *2* *15* *3* *14* *4* a on za to nemůže
    • Přesně tak
  • Hmmm... něco na tom bude že se jmenuješ AGENT 069 *3* !!!!!!!!!
  • pejskaři pozor v noci!!!!!!
    • Jsi hodnej že je na sebe upozorňuješ :)
  • patří nám to!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit