Přejít na výpis diskuzí

Miloš Zeman

OSOBNOST 15.10.2010 
677 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • (Nemate vubec zadne pravo skodit statu a lidem) OpilecZeman(president) Rusnok & spol. Komunisti a socani kteří jsou placeni s dani lidi a statem jsou zloději lhari a mystifikatori a škodí státu a lidem jak můžou nejvice je potreba je všechny ihned odstranit a odsoudit k nejvyšším trestům.Nenechte se jimi oklamat a zastrašit!Uz to tady bylo a jenom se to opakuje.Je potreba proti nim co nejucineji bojovat.Prostredky mame a umime je vyuzit.Stvorime novou republiku krasnou a spravedlivou bez těchto zkorumpovanych spatnych individuí.Uz brzo! Buďte dobrý ! *14*
    • bla bla bla bla
    • Už vim proč se Česku rika socialni Narnie :/
  • Opilec komunista a zidobolsevik Zeman (president) je zahuba české republiky.Je to bandita který ho se musíme co nejdriv zbavit a vyhnat na poušť než tady udělá a zavede chaos.Pryc s nim a to okamžitě.Radikalni řešení je na míste!! *12* *16*
  • dobry den pane prezidente chtela bych se zeptat proc maji poslanci dostat takove odstupne kdyz pro nas obycejne obcany nic neudelaly my chudaci nemame co jist a oni dostavaji takove platy a jeste odstupne za to ze tam ve snemovne ctou noviny nebo pisou sms jsem rada ze jste prezident i jsem vas volila ale byla bych rada kdyby jste neco pro nas obycejne lidi udelal hlavne nejakou praci pro mladych dekuji
  • Nebylo mu umozneno radne studim-ale ziskal titul CsC.... *1*
  • Ing. Miloši Zemanovi přeji aby pro pozvednutí české ekonomiky udělal hodně dobrého, podporoval projekty nejen národního ale i celoevropského charakteru, podporoval lidi, kteří pracovali vždy v první linii, umí podstatným způsobem zvýšit obrat zahraničního obchodu s Ruskou Federací, totéž přeji i Ing. Jiřímu Rusnokovi. Dále Ing. Zemanovi přejí hodně zdraví (stop kouření), a hodně úspěchů ve vedení lidu ČR zvláště mladých lidí ke zdravému životnímu stylu života.
    • Nepovažuji Zemana za svého prezidenta,umělecky zapracoval na české povahy - jen plané sliby pro lidi kteří závidí a nejsou schopni se uživit, poněvadž sedí v hospodě a kritizují vše mimo sebe.
      JEL. *5*
      • Naprostý souhlas!
  • Je to lhář a lump. Stydím se za našeho prezidenta, když se mne v cizině ptají, co se tady děje? Měl by si především zamést u sebe. "Čisté ruce" kdysi a nevymáchaná ústa stále.
    • Ja se za nej nestydim. Je to NEJ prezident na svete a to co se tem pravicovejm kurvam nelibi je asi to ze je snazi vyhubit a to dela velmi dobre. Jen tak dal
    • To co neustále předvádí je katastrofa. Stydím se za něj jako za hlavu státu a to určitě nejsem sama. Asi si myslí, že je spasitel, který si může dělat co che. Už aby odešel. Chytrák.
    • Potrefená husa se ozvala!!!! *1* *1* *1*
  • Myslím si, že pokud bude nakonec pan prezident jmenovat na post premiéra někoho z ODS,
    nikde není psáno, že to musí být nevzdělaná paní Němcová!
  • Milos Zeman je lisak a umi hrat sachy.Je vzdy o nekolik tahu pred svymi souperi.Proto mu fandim.
  • rigil táhni do pr*ele pičo, nevíš jakej je to retar_ovanej člověk? Oh my God.. komunisto zasr*nej..
    • nwm bacha co říkáš *13* *13*
  • Každý kdo sleduje českou politickou scénu poslední doby, musí být přinejmenším zhnusen. Zeman si v parlamentní republice dělá, co se mu zlíbí, do vlády "odborníků" si nasazuje vlastní kamarádíčky a premiérem jmenuje Rusnoka o kterém se všeobecně ví, že se bez Zemana ani nepo*ere... Je mi z toho smutno. Přiznávám, že se pravice v ČR prakticky zlikvidovala sama, ale takový nástup socanů a komoušů je po 24 letech svobody docela otřesný výsledek. Nalijme si čistého vína, - Není už teda lepší zkorumpovaná pravice, která vás ale neomezuje, než levičácký ubírání osobní svobody až do totality? PS: Zajímavé je, že Zeman si může chodit do práce neustále vožralej... No jo, lúza si zvolila svého prezidenta a podle toho taky vypadá. *10* *8* *10* *16*
    • Jsem hrdá na svého presidenta, který má odvahu vymést ten svinčík z tohoto státu i hlav, některých nevzdělanců, co se neorientují v současném světě. *14*
      • Mohla byste laskavě sdělit, který svinčík máte na mysli? Odchod vlády premiéra Nečase nebyl dílem toho ožralského klátivého burana z Vysočiny, to si uvědomte... Na jeho účet padá pouze dosazení jeho kamarádíčků s pochybnou pověstí do "vlády odborníků" v čele s figurkou uzavřenou ve svých rukách...
    • Měla byste Zemanovi líbat nohy, vy nulo... Konečně poslal do pr**le vládu korupčníků a zlodějů... *15* *15*
      • Vy naivko... *15* Je mi vás líto. *6*
        • A mě zase vás *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit