Přejít na výpis diskuzí

Miloš Zeman

OSOBNOST 15.10.2010 
677 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zeman, rovna se ostuda celosvetoveho rozmeru. Chce pouze ukazovat svou moc ke ktere pri volbe podvodne prisel. Lidi sledujte politicke deni v CR, takhle to prece nemuze fungovat.
    • ... "chce pouze ukazovat svou moc, ke které při volbě podvodně přišel" ... Můžete mi vysvětlit, jak jste na toto přišla? Volba byla naprosto regulérní, byť jsem se v prvním kole nerozhodl ani pro jednoho ze dvou mužů postoupivších do kola druhého. Nikdo mi nevyvrátí, že vyhrál podle regulí, AŤ SI O NĚM MYSLÍM COKOLI. Děkuji za odpověď, nejlépe na maila (nerobil@seznam.cz), děkuji. Lajborda
  • no to je ostuda , takovej prezident , tlustý tele ,pořád ožralej , to už by byl opravdu lepší ten karel , at žije karel schwarzenberg
    • To není vůbec pravda, ať jde ten Schlafenberg do kopru, vypadá tak úchylně!!! FŮŮŮŮŮŮŮŮJ!!!!! *16* *16* *16*
      • Když ani nevíte jak se kdo píše tak raději nepište. Takové jméno jsem nikdy neslyšela. *1*
      • Soudruhu, jestlipak víš, jak bude vypadat ten arogantní klátivý a ožralský bazilišek Zeman ve věku pana knížete Schwarzenberga? Dávno se bude popelit na zahrádce u své nory na Vysočině...
        • Jsme zvědav, jak budeš vypadat ty, jestli vůbec budeš nějak vypadat, vypatlanče!
          • Tak teď jsem padl na zadek a dal se do pláče!!! Chachacha... Bavíme se tu o dvou osobnostech, tak sem netahej své osobní mindráky... Všichni moc dobře víme, jaké argumenty byly používány k hanění pana knížete Schwarzenberga právě skupinou zemanovců, ano, byl to právě věk a potencionální zdravotní problémy spojené s věkem... Že je to nakonec naopak, že chatrné zdraví trápí právě arogantního klátivého a buranského baziliška Zemana neustálou "virózou" je tak trochu Boží mlýn, který spolehlivě mele a jistě brzy domele...
  • To není možný , on se narodil stejně jako jáááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!
    pomozte mi .............. *1* *10* *10*
  • Zeman, nebo Schwarzenberg? To je jedno! V obou případech je to jako udělat kozla zahradníkem... Ten rakouský už naštěstí končí ve funkci a brzy skončí v propadlišti dějin i se svými (zcestnými) názory! *1* Zeman se ještě během necelého 5-letého období různě projeví! *2*
  • Děkuji za moudré příspěvky všech bývalých přesvědčených svazáků - dnešních soudruhů podnikatelů. Taky snad policie na ně nezapomene a nebo KOZEL Kalousek zase všechno nechá zastavit a policajty obvinit ze zneužívání nezletilých?
  • MILOŠI, DĚKUJEME, ŽE JSI NÁS NEZKLAMAL!!!! *15* *15* *15* *15*
    • Rigile , tak ty uz i v politice musis vytacet sve ego? O tom ze muzice nerozumis je znamo, ale to ze zacnes sabotovat politiku jsem nevedel...
    • Soudruhu, tys tu chyběl! Ale jinak máš pravdu, ožrlaský klátivý buran z Vysočiny opět nezklamal... Říkám to tu pořád...
  • No tak lidi 85% co z Vás tu sedí a píše komentáře tak ty nerozumí politice a dělají jen chytré až to bolí.Komentovat kdo je lepší a kdo ne by měl ten kdo tomu zdaleka daleko lépe rozumí a nejste to vy ani já.Tak tady furt nemelte jestli by byl lepší Karel nebo Miloš...VY/JÁ/MY politiku k lepšímu nezměníme a to se ani už nikdy nepodaří..

    Zeman by se měl s chlastem a výkevy držet stranou udělal by daleko líp
    Karel kdyby byl prezidentem novoroční projev z titulky? Stále chrápání to snad NEEEEEE !
    • tys mel byt prezidentem... *1*
    • tys mel byt prezidentem... *1*
  • zemane , seš ostuda českého státu a moc mě mrzí že si se zrovna ty stal prezidentem vubec na to nemáš , to bude utrpení s tebou 5let , hlavně se na příští volbu prezidenta nepřihlašuj a nech prostor nikomu lepšímu třeba karlu schwarzenbergovi který je opravdu o 100 procent lepší než ty jenže lidi jsou hloupý a nevzdělaní a proto si tě zvolili ne protože seš dobrej to vubec ne karel schwarzenberg vždycky bude lepší než ty zemanáku ty troubo *16*
  • Důvěryhodnost současného prezidenta díky jeho posledním názorovým kotrmelcům klesla na takovou úroveň, kdy by měly zodpovědné osoby uvažovat o zbavení jeho svéprávnosti... Plamenná prohlášení, že jeho konání nebude politické, ale jen a pouze státnické, berou za své... Stejně tak opovržlivá prohlášení na stranu LIDEM, s jejichž představiteli se poslední dny již 3x sešel... Úmysl postavit do vlády "odborníků", o kterou není napříč politickým spektrem zájem, elektrikáře a burana Zavadila, senilního Grégra a podržtašku Pecinu a další, již překračuje i ty nejhorší vize spojené s "vládnutím" ožralského klátivého burana Zemana na hradě... Už i vy, zastánci neobhajitelného vidíte, s kým máte tu čest?
  • vážený pane presidente tedy alespoň zatím vážený. ačkoliv jsem vás volil jako menší zlo, přes to jsem překvapen vašimi názory na duchcov a spol. nechce se mi věřit že vzdělaný člověk nevidí že se zasahuje proti následkům a ne proti příčinám. nějak nemohu/ možná nechci/ pochopit že policie mlátí oběti a ne pachatele. viz národní třída která je dodnes zneužívána a při tom totéž se děje na každé demonstraci, ovšem dnes je to v pořádku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit