Přejít na výpis diskuzí

Miloš Zeman

OSOBNOST 15.10.2010 
677 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • K zamyšlení by stálo, zda jeho ctěná jasnost nepožívá pívo víc než je zdrávo a proto věčně spí, ono chmel dělá divy.A prosím Vás nevzývejte stále Boha vy bezvěrče.
  • Velmi si pana Zemana vážím navzdory všemu co je mu vyčítáno, stejně tak pana Klause, ideálem by bylo, kdyby ti dva byli jedno. Přála bych Česku více Zemanů a více Klausů a hned za nimi více Hájků a už nikdy žádných Havlů. Snad se ještě dožiji toho,že se jednou letiště v Praze vrátí ke svému původnímu jménu. A taky doufám, že se naopak nedožiji toho, že nám tady budou demokraticky házet kámoši z USA bombičky na hlavu, aby umlčeli odpůrce havlistů.
  • Pan prezident má lehčí virózu, ale z toho se brzy dostane, to se nebojím. A lidi, kocovina vypadá úplně jinak. Zato kníže se pěkně předvedl, ten to vede *8* . Ještěže není prezidentem, to by nad těmi klenoty usnul a spadnul by na ně a rozbil by je *1* . A pak by musel prodat všechen svůj majek, to by byl mazec!
    • Hele,kocovina sice vypadá jinak,ale hlavně viroza taky,tohle byl dědek na kaši v přímém přenosu.Blábolu o nemoci uvěří snad jen bezmozek *3*
    • Pana Schwarzenbergera nech na pokoji, ten aspoň neprosil komunisty o hlasy, aby vyhrál volby.
      • Pan Schwarzerberg všemožně "prosil" Havla, aby se u svých kámošů přimluvil za to, aby mu odklepli restituce, nebuďte daisy naivní...bez Havla by se mu to nikdy nepovedlo!
    • A ty máš asi těžkou virózu...
    • Koukám , že vám majetek pana knížete leží v žaludku i při takto infantilních představách. No , možná jednou dospějete.
      • ..mně například jeho majetek v žaludku leží...leží mi způsob jakým ho získal zpět, to mi vadí!
  • To zas byla ostuda! Co si o nás v zahraničí zase pomyslí? Ke stávající sestavě klenotů opravdu mohla přibýt ještě šavle... Já na něj mám názor už dlouho a on mi jen znovu a znovu potvrzuje, že je správný!!! A ty vytáčky... Jednou je to uhnilý palec na noze, jednou slabost z virózy, jsem jen zvědav, co to bude příště... Kdosi ho připodobnil k Jelcinovi, ale ten přeci taky nechlastal nebo snad ano?
    • Andre011...to co berete jako ostudu a vyčítáte prezidentovi Zemanovi je slabý odvar toho, jakým způsobem zostudil mně, vás, nás všechny Havel, když se omlouval Němcům za jejich odsun či uznal Kosova a ještě lépe, když souhlasil za nás za všechny s bombardování Srbska. A co je zvláště ostudné, jakým způsobem se zachoval ke Krylovi či k Jirkovi Wolfovi. Stačí?
    • Jojo, to s tou poznámkou o šavli se Kalousovi docela povedlo, to se musí nechat, občas má docela trefné poznámky... A z vlastní zkušenosti jistě moc dobře a naživo rozpozná virózu od opice...
      • To si myslím, že pozná každý... Tedy pokud to chce poznat...
  • Furt lepsi nez ten otrok Bildebergu *16*
    • v jakém stavu si dovolí prezident vylézt na veřejnost a účastnit se slavnostního otevření prezentace korunovačních klenotů tak musel jasně pochopit, že státník z něj rozhodně cítit nebyl. Kolemstojící by jistě mohli povyprávět, co cítili... Tento ožralský arogantní klátivý buran patří do nory na Vysočinu, z které neměl vystrkovat ani ten svůj uhnilý palec!
      • Je to sprosté hova*o...
    • Úplně nejhorší je být otrokem vlastní blbosti, viď? V jediné věci Zeman poráží Schwarzenberga a to v chlastání, přepil by ho kdykoliv...
  • prezident vopice a jeho stará slepice *12* *12*
  • Jsme národ idiotů,proto taky máme takového prezidenta.Změnit nic nemůže a ani nezmění.Jen plácá nesmysli a chová se jak namyšlenej starej seladon.Od devadesátých let byl u všech svinstev co se tu děli a dejí.Teď tomu dokonce šéfuje.Tak bravo lidi!Držím nám palce.. *1*
    • To máš pravdu, že moc toho co tady zdevastoval Havel už nikdo po něm nemůže dát do pořádku a už vůbec ne s takovým materiálem jaký má kolem sebe Zeman. Co se týče jeho údajného plácání, Zeman ještě nikdy neplácal nesmysly pane, to si pletete s Havlem, ten neměl o čem mluvit. A u těch svinstev pane jste byl i vy, byli jsme u něho všichni, ale nic moc jsme dělat nemohli, byli jsme zaskočeni, zmateni a zrazeni. A mezi tím se komunisti, zrádci a STBáci zakopali tak hluboko, že se je nepodaří nikdy vykouřit.
    • je to alkoholik ..nechápu jak může dělat prezidenta ..druhý Jelcin choval se zrovna tak ..taky vožrala *1*
      • Jardo a ty jseš korunovaný tele....
    • Vzdyt je to jedno kdo je nebo bude prezidentem.Vsechno uz je podelany a o lidi jde v tehle hre o moc a prachy az v posledni rade.Drzeni palcu nam nepomuze leda bycom je drzeli na spousti a kazdy si mohl odstrelit jednoho politika.Jenomze je to tak ,ze oddelaji oni nas!Kazdy jenom nadavame a fnukame ale neudelame nic!A Jakej narod lidi takovy prezident aneb co dovolime to mame!
  • A u Havla vam alkoholismus nevadil?I Havel take rikal to co chteji davy slyset.To existuje pri kampanich po celem svete.Vite Michale nase zeme je uz tak zbidacena,zadluzena a rozkradena,ze uz to nikdo nikdy neda dohromady!Vetsine lidi je v teto zemi zle a radi uveri tomu,ze se objevi nekdo,kdo se bude snazit pomoci.Nikdo z nas preci jeste nevi jak bude novy prezident fungovat.Nebo vy jste jasnovidec?Zatim kazdy nas porevolucni prezident stal za prd a za to co udelali s touto zemi by se meli smazit v pekle!
    • chrchloun Véna H. byl to samé ..hnus taky s jeho starou jen chlastali a hulili *12* *12*
      • Véno nesrovnávejte Zemana s Havlem, jsou to naprosto odlišné charaktery a osobnosti. Zeman je vzdělaný, nikdy se nezpronevěřil svým ideálům a nikdy nikoho nezradil na rozdíl od Havla.
  • Jmenuji se Chymp,hraji WoT a jsem totální skilla, a můj FB je Tomáš Juříček,jsem z Jeníkovic.
  • 810-297
    Věřím, že něco dokáže. *3* *3*
    • To jistě, už během volby toho dokázal až dost...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit