Přejít na výpis diskuzí

Miloš Zeman

OSOBNOST 15.10.2010 
677 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Volili jsme Vás, ale proč máte proboha některé poradce, kteří ničemu nerozumí a radí vám zřejmě jen to, co je v jejich prospěch? Nemohl byste si na hrad vzít také někoho normálního?
  • Vážený pane prezidente vyhlašte nové volby aby si nás cizina vážila jinak volíme Alibabu a 40 loupežníku ty nám rozkradou méně než naši politici
    • jste blbci všichni.
  • Vážený pane prezidente, nezklamte své voliče, zachovejte se v této politické situace, jak očekávají nejen voliči, ale především občané tohoto státu - pomozte k předčasným volbám. Je snad už i mezinárodní ostudou, co se v této zemi děje, nebo to snad nevidíte, či to nechcete vidět? Zdraví S. Krausová
  • Tak jsem zvědav,jak se nyní zachová ZEMAN.Zda dodrží co sliboval,že udělá vše pro to,aby byly předčasné volby,aby skončila hrůzovláda těchto modrých mafiánů.Rovněž by si měl vzpomenout na to co říkal o podvodnících z LIDEM,kteří sedí ve vládě a sněmovně podvodem,bez řádného volebního mandátu. Mám pocit,že se příliš rychle začal sám sobě a své genialitě obdivovat a své sliby a názory už zapomíná. No nesuďme dne před večerem.Byl bych velice potěšen,pokud by se zachoval jako čestný chlap a ne jako český modrý politik.
  • táhni už odkud si přišel starej komunisto , s podvodem a lhaním se dají udělat spousta věcí , ty zemane bys o tom mohl mluvit pač je to tvuj případ , stydím se za česko že má takového prezidenta, který na tom ani ze zdravim neni zrovna nejlíp *16*
  • ja ho nechci za prezidenta! *16* *16*
  • Tak, teď jsem zvědav, koho obviníte z toho, že uplatil nezávislé lékaře, aby zhodnotili záznamy Zemanových motorických vystoupení jako jasnou periferní toxo-nutritivní polyneuropatii, tedy neuropatii ethylického původu. Tipuji Schwarzenbergův fankub, který stále odmítá uznat notorického alkoholického klátivého baziliška Zemana ze svého prezidenta... *15*
    • ???
  • Itartas, pokud vám to uniklo, rád bych tu upřesnil fakt, že jsme na diskusi o Zemanovi a ne Havlovi... Mírnit zde Zemanovo nepřijatelné buranství v úřadu prezidenta země, aroganci a vyžilost srovnáváním s Havlem mi přijde naprosto nepatřičné... Sice je správné, že zde nehájíte nárok prezidenta na to, aby nepřestal být člověkem, ale neměl by klesat na úroveň chlíváka během státnických povinností!
  • A ještě lepší by bylo, kdyby kromě kontroly vojáků Hradní stráže sám prezident ČR přiložil ruku k dílu, aby tam jen tak ostentativně něco nekontroloval. *2* Nic naplat, mimořádná situace si žádá mimořádných opatření a někdo na sebe tu zodpovědnost vzít musel a Nečas se mohl zachovat jako diplomat a nasazení vojáků Hradní stráže schválit.... bylo by to něco podobného jako při amnestii Václava Klause, tam taky kontrasignoval a ani nepípl. Tady mohl udělat to samé a nikdo by mu to jistě nevyčítal. *3* Ale on prostě ne a ne. Škoda, tady se mohl Nečas ukázat alespoň trošku v pozitivním světle.
  • lidi se zbláznily , když poslali více hlasu zemany , karel schwarzenberg je vzdělaný a chytrý člověk a co zeman , je to zasranej tlustej komunista, který politice nerozumí , a ani nevypadá jako zdravej člověk , karel schwarzenberg je lepší a vždycky bude, lidi jsou nerozumní a nerozumí politice , to zeman podplácel osobnosti aby ho volili , chytrý a vzdělány člověk volí karla , jenže v čechách je daleko více nevzdělaných lidí a takle to dopadá , zeman je starej ulhanej komunista, fakt špína *16*
    • Jsem rád, že se stal pan Zeman prezidentem a nastolil pořádek .Prosím jen se nenechat odradit od slabomyslných co řeší urážkami prezidenta. *4*
      • Můžete se klidně rozepsat, v čem všem nastolil Zeman pořádek. Docela by mě zajímala vaše vize... *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit