Přejít na výpis diskuzí

Miloš Zeman

OSOBNOST 15.10.2010 
677 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Plně souhlasím
  • Fiala dnes prohlásil ,že musíme dělat vše pro to ,aby Zeman už nebyl prezidentem.Pane prezidente ,myslím že nemusíte mít obavy,65% lidí stále stojí za Vámi!
    • No Číňané už jdou.Potom se budete divit diváku.
      • Divit se budete Vy,já jsem číňan.
    • Já za tou ZLOU osobou nestojím.A umím se podepsat diváku.
      • se prezentuješ jako anonym, osobo "Marcelo"?
  • PAN prezident by měl noblesu.SOUDRUH neví,co noblesa je.
    • Vy vůbec nevíte, o čem píšete!
  • Jak někdo může chválit a obdivovat člověka, který se spolu s V. Klausem podílel na největším porevolučním rozkrádání našeho národního hospodářství a který si včas oblékl pseudodemokratický oblek, aby v jeho kamuflovaných barvách umožnil pokračovaní transformace ekonomické moci zpět do ruského prostoru a vlivu. Nezapomínejte na to, že je to člověk, který tu nechce prosazovat změny, ale který tu má za úkol dokončit to, co na počátku porevolučních změn bylo spuštěno.
  • Luky1987
    Miloš Zeman je dobrý český prezident, já proti nemu nic nemám
    • Tak si ho vezmi na Slovensko.A Bureše-Babiše také.
  • *2* *2* STRÁNKA: http://www.kabu-praha.cz/ ,, *2* *2*
  • Dobry vecer vsem, kdo chteji cvicit ''nejlepsi'' (podle me) sport na svete -
    karate,,.....

    Máme totiž nábor od září 2017 (děti od šesti let)

    8862345-zero Official *2*
  • Važme si pana prezidenta, buďme rádi jaký je.Prezentuje zájmy obyčejných lidí
    a proto mu přeji hodně úspěchů a hlavně zdraví jakož i znovuzvolení do funkce prezidenta.
  • Luky1987
    Renato no a co ? I kdyby ano je to moje věc
    • *1* *1* *1*
      franckajagrova, alias Jan Novotný....., naposledy Renata, už vážně nemá invenci, dostane padáka
  • Ing. Miloš Zeman, CSc. je nejlepší český prezident. V inteligenci a všeobecném rozhledu nemá konkurenci. Hlavně ať ho nezradí zdraví.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit