Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Donutil

OSOBNOST 31.12.2006 
97 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • druhořadý český herec,není to leonardo di caprio či brad pitt!!!

  • Luky1987

    Donutila nemusím ako herca

  • Dobry vecer, pan Donutil,
    jak tak poslouchám komentare v televizi k dnešnímu dalšímu brutálnímu muslimskému útoku v Evrope ( Barceloně), tak jste mi na mysli nejak vytáhnul Vy s Vaši Snehurkou.
    Ochota přijmout tuto nevšední nabídku (nevšední pro normálního člověka) a procitenost Vašeho výkonu vypovídá o tom, ze s nelegální invazi souhlasíte.
    Nevadi Vam, co se Evropou i diky takovým lidem jako jste Vy stalo? Podporují Vas v tom i Vaši synové, kteří se mozna take jednou stanou rodiči?
  • Pokud se někdo nechá titulovat takovým velikánem jako byl Pan Menšík tak to už je skutečně vrchol všeho! Ne nadarmo se říká že samochvála smrdí. Horšího "herce" jsem skutečně v naší kinematografii neviděl. A to nemluvím o jeho """humoru"""! (ale je to jen můj názor a nikomu ho nevnucuju)
  • Donutila jsem až tak nemusel, ale nevadilo mi se na něj dívat a poslouchat ho.
    Ale nyní, když v pohádce o Sněhurce řekl, že Sněhurka má jednu vadu a to, že je bílá, tak ho vyloženě nesnáším.
  • Miroslav Donutil je skvely herec je to moj idol prajem mu nech sa mu dari
  • Luky1987
    Jedine, kde se mi Donutil líbíl tak Pelíšky, ale jinak ho nemusím
  • Nedávno byl na ČT odvysílán dokument o Miroslavovi Donutilovi, mluví o hodně věcech, ze všeho ale nejvíc ční jeho pozn. o "Herecké pokoře, pokoře k hereckému umění"..., snad prý že je to cosi zbytečného, málem i nedůstojného, hovoří k tomuto tématu naprosto s despektem....prostě je zde ON, VELKÝ ON, který nic takového nepotřebuje, ON je prostě modelem, vzorem pro budoucí generace...., prostě pryč s Voskovcem, Werichem, Horníčkem, Jiráskovou, Rosnerem, a pod.,...kteří buď pokoru k hereckému umění hledali /protože i to stojí za to - člověk tak přeci cizeluje něco líp ve svém lidství, tak potažmo i ve svém postoji ke své profesi/ anebo v ní žili....
    Ano, MD umí hrát, Praha mu dala křídla...ovšem takovéhle výroky připomínají tak trochu Ikarův let ke Slunci...dojde mu něco včas a raději slétně jako člověk níž nebo se mu jednou rozpustí jednou vosk na jeho křídlech v jeho touze být nejvýš pod Sluncem?
  • Vše nejlepší k svátku,hodně štěstí a hlavně zdraví.
  • Luky1987
    Já Donutila moc teda nemusím

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit