Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Donutil

OSOBNOST 31.12.2006 
97 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den, včera jsem shlédla Váš výkon v Národním divadle ve hře Naši furianti a musím Vám pogratulovat, protože jste se mi líbil nejvíc, byl jste prostě skvělý a mě moc sympatický, vždy jste mě pobavil nejvíce. Jednička. *4*
  • Milý pane Donutile , přeji vám hodně zdraví, štěstí lásku , at se vám daří fanoušek Václav *3*
  • Pelísky,tady byl Donutil moc dobrej
  • Ani já Donutila moc nemusím.Jedine kde byl dobrej je film Pelísky
  • Sluha dvou pánů ve vašem podání, bezkonkurenční! *1*
    • Také bych to ráda viděla *2*
    • Directioner5
      To rozhodně je! Jednou jsem to viděla ve škole a včera v Národním divadle, vážně jsem se tak nikdy nepobavila!
  • vše nej........ *4* *4*
  • Donutila teda moc nemusim, radeji uznavam z nasi kinematografie :
    - Vlasta Burian, Werich, Mensik, Hrusinsky, Z. Sverak, B. Polivka atd atd atd.
  • Ahojte, poílám odkaz na zatím neoficiální stránku M.Donutila na facebooku a budu rád, když mi pomůžete, aby se propojila s fanklubem a stala se z ní tránka oficiální. JSTE VŠICHNI ZVÁNI!!!
    http://www.facebook.com/#!/pages/Donutil-Miroslav/451669408184155
  • Dobrý den! Mám na facebooku udělanou stránku Miroslav Donutil a všechny zvu.
    Ale chtěla jsem poprosit, zda někdo neporadí, kde najít program vystoupení a akcí Mirka Donutila? Děkuji! *3*
  • Pěkně uvadite trampoty a mam cd s vama jak uvadite herce a diskutuje te o balade pro banditu a my se tak zasmějeme nějake scence i nase dcera to posloucha a to ji tento mesic bude 5let.At Vam to porad jde posluchci z moravy rod.kučírkova *5* *4* *3* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit