Přejít na výpis diskuzí

Miroslav Donutil

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pěkně uvadite trampoty a mam cd s vama jak uvadite herce a diskutuje te o balade pro banditu a my se tak zasmějeme nějake scence i nase dcera to posloucha a to ji tento mesic bude 5let.At Vam to porad jde posluchci z moravy rod.kučírkova *5* *4* *3* *15*
  • ..tento díl se vůbec nepovedl..vůbec ne..trojka je dobrý,tohle je za 5,nedostatečný.. *6*
  • Dnes jsem koukal na pořad s Kvitovou, Kolářem a Berdychem a nebylo to ono. U Donutilo jsem zvyklý na lepší výkon. Je buď vynikající nebo dobrý. Tak dneska to bylo jen tak tak dobrý. On to asi ví. Je to velkej borec a byl bych rád aby ještě dlouho byl. Hodně zdraví Mirku Donutile!
  • wauworld
    Ach jo.....sice je to náhoda ale stejně (pořad je předtočen)..urážet Václava Havla den před jeho smrtí..to se teda fakt nepovedlo !!!! *16*
  • Sluha dvou pánů včera nejlepší *4*
  • wauworld
    CÍLOVÁ SKUPINA POŘADU TRUMFY MIROSLAVA DONUTILA !!!

    Nalezená na internetu ..
    Starší lidé,hospodyně,přednostové,ženy,lidé z menších měst,lidé z vysokými příjmy,vysokoškoláci...

    No já spadám do dvou z těchto kategorií a přesto mě to nějak nechytlo..Kde soudruzi udělali chybu :-) ?
  • ŘEKL TO NEBO NE ANEB JEDEN NÁZOR :(NEVÍM JESTLI JE PRAVDIVÝ)

    Pane Donutile, dne 20.1.201 bude ČT natáčet Váš pořad na Chyšském zámku s panem Josefem Váňou a Karlem Gotem.
    Když Josef Váňa vyhrál Velkou Pardubickou v roce 2010 po sedmé, vítali jsme jej před Chyšskou radnicí. Já jsem mu pogratuloval a řekl jsem mu, že sedmička je sice hezké číslo, ale Karel Got, že má 30 slavíků. Na to mi Josef Váňa odpověděl, že Got pouze otevírá
    pusu a nedá se to srovnávat s Velkou Pardubickou.
    Jestli tuto zprávu budete číst do 20.1., nezeptáte se
    na tuto skutečnost Josefa Váni v tomto pořadu?
  • OPRAVDU NEVHODNÉ DOTAZOVÁNÍ !!!!

    http://www.youtube.com/watch?v=-gzI0qAOTyA&feature=channel_video_title
  • áš nový pořad Trumfy Miroslava Donutila je značně nepovedený ! Obávám se že se nedočká 25 dílů jako váš předchozí pořad ! Měli by ho zrušit už po dvou odvysílaných dílech !!! Ten 1.díl ještě šel,protože tam byli 3 hosté...ovšem 2.díl už byl mimo ! Pozvat si do skoro hodinového pořadu párek Sáblíková Novák...Shrnu to..nejtrapnější byl váš dotaz na Martinu : Milujete ho ? (trenéra Nováka) ...a pak vaše následné trapné kecy (dopředu připravené) že Martina po vašem trapném dotazu dostatečně nepochválila Nováka ! Naproti tomu on po letech zkušeností dokázal říct pouze že je Martina nejlepší :-)
  • Poděkování za vyfotografování i přes Vaše zdravotní problémy.

    Děkuji za přízeň a společné vyfotografování ze včerejšího dne v Jílovém u Prahy. Pan Donutil vystoupil a vyfotografoval se s mojí osobou i přes jeho zdravotní komlikace z nachlazení. Moc si toho vážím a moc ještě jednou děkuji. Přeji Vám abyste se z toho co nejdříve dostal. Zdraví Vás souznitel v dnu narození Hany Zagorové Kamil. *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit